Péntek
2024-04-26
13:21
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
HUNBUX - Oldal 5 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » PTC » Akik már fizettek » HUNBUX (Szerintem nem kell kommentár!)
HUNBUX
borbolyaDátum: Szerda, 2010-05-26, 12:37 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A Hunbuxon hozzám csatlakozott tagok számára fontos lehet az alábbi fórumrészlet. Kék színnel a Hunbux adminjának válasza, pirossal a feltett kérdésem látszik.

6884.|2010-05-23 20:19:57|Hunbux Admin|

6881.|2010-05-23 19:16:40|borbolya|

sziasztok!

Kedves admin! Megértem a lelki állapotodat, éppen elég lehet a sok felháborodott felhasználónak válaszolni a felvetett kérdésekre. Azonban - annak ellenére, hogy megkaptam az elmarad három dolcsimat, amit már meg is köszöntem - kénytelen vagyok beállni azok sorába, akik további kérdésekkel boldogítanak téged.
Nos, azt nem hittem volna, hogy az időszámítás május 23-ával újra kezdődik. Miért is töröltétek az összes refem keresetét? A 23-a előtti kattintások mintha meg sem történtek volna! Az a helyzet, hogy még számomra is kínos, hiszen én hoztam ide ezeket az embereket. Az én kérésemre regisztráltak, és dolgoztak szorgalmasan azért, hogy egyszer végre elérjék a három dollárt (ami valljuk be, nem is olyan egyszerű ezen az oldalon). Szeretném visszaadni nekik a hitüket. Te nem? Embarassed


Na szóval a statisztika tűnt el de mindenkinek megvan a pénze ez a lénye. Ha nem nulláztam volna akkor az oldal olyan nagy erőforrásokat foglal le a szerveren hogy töröltek volna minket. Ez a helyzet. Szóval ezt kell megértenie mindenkinek.


borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-11-12, 15:05 | Üzenet # 61
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Ez lehet egy vírustól is

úgy érted jön egy vírus, ami elkapja az én jelszavamat, és valaki a nevemben örömködik a hunbux oldalon egy másik oldal befürdése miatt? Ez gusztustalanabb, mintha a saját nevében csinálná... sad


borbolya
 
feerkeDátum: Péntek, 2010-11-12, 15:24 | Üzenet # 62
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
úgy érted jön egy vírus, ami elkapja az én jelszavamat, és valaki a nevemben örömködik a hunbux oldalon egy másik oldal befürdése miatt

Úgy értem, de nem csak egy oldal jelszavát tudja ellopni hanem minden oldal jelszavát. Ezért ajánlott heti 1 vírus ellenőrzés a számítógépen és akkor nincs ilyen probléma.


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-11-12, 15:40 | Üzenet # 63
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Úgy értem

Hát jó. Belenyugszom ebbe, bár akkor is teljesen érthetetlen a dolog emberi része. Valakinek megszerezni a jelszavát, és a nevében fikázni másokat? Hát, érdekes sad

Mert azt mondom, ha valami bűncselekményhez használják, - na persze, soha ne történjen ilyesmi! - esetleg pénzt vagy fontos információt szereznek a jelszó lopással, akkor legalább logikus a dolog. De ha semmi, de semmi haszna nincs belőle az illető jelszó-lopós bunkónak? Na mindegy, már így is túl sokat foglalkoztunk a témával biggrin


borbolya
 
evuskaDátum: Péntek, 2010-11-12, 21:56 | Üzenet # 64
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!

Én ennek a messinek és a meséjének nem hiszek sad

 
borbolyaDátum: Szombat, 2010-11-13, 07:20 | Üzenet # 65
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (evuska)
Én ennek a messinek és a meséjének nem hiszek

én se nagyon hiszem el, hogy pont egy ilyen célra találta meg valaki az ő jelszavát sad

Este kimentem valamiért a szobából, és mire visszaértem, a monitoron a windows követelte tőlem a fiókom jelszavát. Nem tudtam belépni. Valahogy megoldottuk, és kreáltunk egy jelszót. Azóta csak úgy tudok belépni, hogy előbb megadom neki, amit kér sad Viszont gőzöm sincs róla mi történt, és ez egy kissé idegesít! sad


borbolya
 
HomonnaiDátum: Vasárnap, 2010-11-14, 05:30 | Üzenet # 66
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Még egy kis HUNBUX:

""8812.|2010-11-13 21:56:17|noxora|

Üdv Hunbux!

Hivatalos ügyben keresném a tulajdonost, de nem találtam elérhetöséget, ezért ide irok.

Remélem az Adminok átadják az üzenetem. Nem azt kérem , hogy kerüljön ki a forumba, de megkeresést kérek és vegye komolyan.

Én a PTC-PTR-PTP Hirportál tulajdonosa vagyok , aki azzal foglalkozik ki fizet ezen oldalak közül és ki nem.

Nem haragot vagy viszájt szeretnék szitani , hanem védeni a magyar munkavállalokat akik pld itt is kattintanak.

Megkeresés érkezett hozzám miszerint itt nem mennek a kifizetések a klub tagoknak sem.

Meg kell , hogy mondjam a forum láttán és egyes ellentmondo az oldalon szereplö adatok láttán kezdek hitelt adni a feltételezéseknek.

Konkrét levél váltások vannak az egyik felhasználotol, de más felhasználoktol is kaptam kérdéseket és informáciokat is.

Nem kell , hogy mondjam milyen következményei vannak annak ha valakit scam -nek kiáltanak ki.

Kérem , hogy keressen meg és megnyugtato válaszokat szeretnék hallani.

Természetesen mindenkinek az a jo , ha egy valoban fizetö oldal életben marad ezért , ha megkereséssel él felém és a függöben levö kifizetések megnyugtatoan rendezödnek ugy még reklámot is kaphat az oldalamon ami ugyebár mindenkinek jo lesz.

Az oldalam: http://www.ptchirportal.eu

Elérhetöségem: noxora3@gmail.com

Ha kell szivesen megnevezem a forrásomat is és megküldöm az általa adott levelezést is mely önökkel folytatodott vagy inkább nem folytatodott.

Ha valakinek nem válaszolunk az szintén találgatásra ad okot.

Amennyiben az oldalrol engem vagy a forrásomat kizárják szintén scam listára valo kerüléssel jár , bár nem hiszem , hogy egy nagy multu cég ilyet tenne , hisz biztosan kimer állni és elmondja az igazat vagy eloszlatja a félelmeket.

Kérem keressen meg!

Bü: Secret:noxora ""

????

Hát az oldalon a hangulat igencsak paprikás.

 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-11-14, 07:16 | Üzenet # 67
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
a hangulat igencsak paprikás

sad sad sad


borbolya
 
feerkeDátum: Szombat, 2011-01-08, 17:42 | Üzenet # 68
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én már nem foglalkozok az oldallal. 90% hogy nem fizet. A fórumban is írják hogy nem kapnak pénzt. Az utolsó kifizetés december 10-én volt a bizonylatok alapján. Lehet csak a kiválasztott tagoknak fizet vagy nem tudom. Én nem kaptam tőlük pénzt pedig elég rég várom.

feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Szombat, 2011-01-08, 17:46 | Üzenet # 69
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Én nem kaptam tőlük pénzt pedig elég rég várom.

köszi. Én már hónapok óta nem mentem vissza, mert amikor utoljára fent jártam, még mindíg nem írták vissza a júliusban vagy augusztusban lekért pénzemet, pedig azóta már hetvenszer megcsinálhatták volna. Na mindegy, csak tényleg az a bosszantó, hogy ANNYIRA MAGYAR oldal, és mégis átvágja a búránkat sad


borbolya
 
HomonnaiDátum: Szombat, 2011-01-15, 16:49 | Üzenet # 70
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
""""|2011-01-15 11:50:21|focimagus|

Kedves Tagok!!!

Jövő héttől megindulnak a kifizetések és helyre áll a rend a levelezéssel és minden mással kapcsolatban a dolgok! ""

Hányszor olvastuk ezt ?
De kívánom, hogy úgy legyen !

wink

 
borbolyaDátum: Szombat, 2011-01-15, 16:54 | Üzenet # 71
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
De kívánom, hogy úgy legyen !

Ámen! happy


borbolya
 
HomonnaiDátum: Kedd, 2011-01-25, 08:01 | Üzenet # 72
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Képzeljétek fizetett a HUNBUX !!
Ma megérkezett a novemberben kikért 4,12 $-om.
(A júliusban kikért sajnos még nem, de reméljük azt sem felejtik el happy )
Talán ez a hír is kicsit bíztató, - reméljük tényleg beindul az oldal.

biggrin

 
evuskaDátum: Kedd, 2011-01-25, 18:12 | Üzenet # 73
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
reméljük tényleg beindul az oldal.

Úgy legyen! happy

 
feerkeDátum: Vasárnap, 2011-04-24, 14:05 | Üzenet # 74
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Elvileg mostmár fizet az oldal. Aki régebben kérte ki a pénzét az írjon az adminnak a fórumba vagy a kapcsolatoknál és ki lesz fizetve.
Én írtam neki a fórumba hátha kifizet biggrin


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2011-04-24, 14:08 | Üzenet # 75
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Én írtam neki a fórumba

ha a helyemben lennél, írnál nekik? happy


borbolya
 
Fórum » PTC » Akik már fizettek » HUNBUX (Szerintem nem kell kommentár!)
Keresés: