Péntek
2024-04-26
02:17
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
HUNBUX - Oldal 7 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » PTC » Akik már fizettek » HUNBUX (Szerintem nem kell kommentár!)
HUNBUX
borbolyaDátum: Szerda, 2010-05-26, 12:37 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A Hunbuxon hozzám csatlakozott tagok számára fontos lehet az alábbi fórumrészlet. Kék színnel a Hunbux adminjának válasza, pirossal a feltett kérdésem látszik.

6884.|2010-05-23 20:19:57|Hunbux Admin|

6881.|2010-05-23 19:16:40|borbolya|

sziasztok!

Kedves admin! Megértem a lelki állapotodat, éppen elég lehet a sok felháborodott felhasználónak válaszolni a felvetett kérdésekre. Azonban - annak ellenére, hogy megkaptam az elmarad három dolcsimat, amit már meg is köszöntem - kénytelen vagyok beállni azok sorába, akik további kérdésekkel boldogítanak téged.
Nos, azt nem hittem volna, hogy az időszámítás május 23-ával újra kezdődik. Miért is töröltétek az összes refem keresetét? A 23-a előtti kattintások mintha meg sem történtek volna! Az a helyzet, hogy még számomra is kínos, hiszen én hoztam ide ezeket az embereket. Az én kérésemre regisztráltak, és dolgoztak szorgalmasan azért, hogy egyszer végre elérjék a három dollárt (ami valljuk be, nem is olyan egyszerű ezen az oldalon). Szeretném visszaadni nekik a hitüket. Te nem? Embarassed


Na szóval a statisztika tűnt el de mindenkinek megvan a pénze ez a lénye. Ha nem nulláztam volna akkor az oldal olyan nagy erőforrásokat foglal le a szerveren hogy töröltek volna minket. Ez a helyzet. Szóval ezt kell megértenie mindenkinek.


borbolya
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2011-05-22, 18:00 | Üzenet # 91
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
megszüntették a klubtagságit

Én ma vettem klubtagságot, - igaz, az enyém már rég lejárt, és nem újítottam meg, mert akkoriban utáltam az oldalt az ismert okok miatt. Lehet, hogy hülyének néztek, de azon gondolkodtam, hogy megveszem a prémiumot 9 dolcsiért, mert látom, már csak egy napig tart az akció. Ezt azonban még nem döntöttem el, mert sajnálnék 9 dolcsit kidobni, amíg nem tudom, merrefelé alakulnak a dolgok.
És lehet, hogy tényleg hülye vagyok, de számomra Putz László neve annyira hiteles, hogy előfordulhat, hogy az utolsó percben mégis meggondolom magam, és befizetem a tagságot. Mit gondolsz?

biggrin


borbolya
 
HomonnaiDátum: Vasárnap, 2011-05-22, 21:31 | Üzenet # 92
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én is nagyon bízom abban, ha ennyi herce-hurca után sem szűnt meg az oldal sikerül talpra állítani.
Ehhez persze kellünk mi is, ezért én is csak morgok, de biztos, hogy megveszem a tagságit.
A prémiumon én is nagyon gondolkodom, mert tényleg jó árban van, ha beindul az oldal, akkor elmondhatjuk,
hogy "jó bótot" csináltunk, ha nem akkor ráfaragtunk.
Putz László személyében én is bízom, ha tényleg igaz, hogy sikerült a régi szponzorokat visszaszerezni,
ha lesznek hirdetések és újra fizetnek, szerintem is sokan visszajönnek az oldalra. Csak a 9 dolláromat féltem,
pedig már nincs sok időnk gondolkodni. Hiába látogatom naponta az oldalt még elég zűrzavaros minden.
Azért majd írd meg, hogy döntöttél.
biggrin
 
feerkeDátum: Hétfő, 2011-05-23, 10:34 | Üzenet # 93
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Van 10 bérelt reffem amiből 1 se dolgozik és a direktek is rég feladták. Én ezért nem fogok venni tagságot.
A tagsággal kb annyit lehet keresni hogy pont visszahozza az árát ref nélkül.


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2011-05-23, 10:37 | Üzenet # 94
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
bérelt reffem amiből 1 se dolgozik

Igen, ez komoly probléma volt mindig is a Hunbuxon. A bérelt refek nem dolgoztak soha... sad
Valószínűleg én sem dobom ki a pénzt, hacsak vissza nem térnek egy kedvezőbb fizetési modellhez, és érdemes lesz egyedül is dolgozni biggrin


borbolya
 
feerkeDátum: Hétfő, 2011-05-23, 14:26 | Üzenet # 95
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
A bérelt refek nem dolgoztak soha...

Amikor nem akart fizetni akkor volt 2$-om és átraktam a saját bank egyenlegre,
El akartam hirdetni csak nem olvastam el, hogy abból csak reffet lehet bérelni.
Ezért vettem most 10-et


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2011-05-23, 17:24 | Üzenet # 96
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
nem olvastam el

nem ismerek rád! sad Látod, igazad van abban, hogy mindent el kell olvasni! Egyszer nem teszed meg, és máris ráfizetsz.


borbolya
 
feerkeDátum: Hétfő, 2011-05-23, 18:56 | Üzenet # 97
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
Egyszer nem teszed meg, és máris ráfizetsz.

Én is hibázhatok néha...De ez se olyan vészes biggrin
Amúgy remélem megkaptad a programot (bjobshop-ra küldtem)


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2011-05-23, 19:45 | Üzenet # 98
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
megkaptad a programot

még nem tudtam megnézni, mert nem volt áram, most pedig olyan lassú a gépem, hogy minden nyavalya miatt lefagy... sad
Minden esetre köszi! biggrin


borbolya
 
HomonnaiDátum: Kedd, 2011-05-24, 19:30 | Üzenet # 99
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nem vettem prémiumot... Focimágus szerint hetente lesznek új akciók. Mi már annyi bizalmat adtunk az oldalnak,
most bizonyítson ő is.
Mint tapasztaltátok pezseg az élet a fórumon a régi, még az oldal indulásakor naponta kommentelő tagok is
visszatértek, mindenki bizakodik.
Majd meglátjuk...

good
 
borbolyaDátum: Kedd, 2011-05-24, 19:35 | Üzenet # 100
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
Nem vettem prémiumot...


végül én sem vettem. Jó lenne, ha az oldal visszanyerné régi stílusát, és főleg megbízhatóságát. Akkor még szerettem... biggrin


borbolya
 
HomonnaiDátum: Szombat, 2011-06-04, 16:56 | Üzenet # 101
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hétvégi akció van a Hunbuxnál. A klubtagsági mellé 10 db ref. jár 1 hónapra + 5000 extra ban. credit. Ma megvettem, mert ha a pénzemhez akarok jutni kell a tagsági.
A tagságit azonnal meg is kaptam, de az ajándék nem érkezett meg. Írtam focimágusnak, remélem pótolják.
Egyébként pezseg az élet a fórumon, gondolom ti is olvassátok,régi nagyon régi tagok is visszatértek.
Lehet, hogy mégis lesz valami ..

holiday
 
borbolyaDátum: Szombat, 2011-06-25, 18:30 | Üzenet # 102
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
A klubtagsági mellé


sajnos ennek már lőttek! Amikor újra indultam, rögtön megvettem a tagságot, és akkor bezzeg nem járt hozzá semmi! happy

Hozzáadva (2011-06-25, 6:30 PM)
---------------------------------------------
Mai napon a Hunbux ünnepélyesen visszakerül az eredeti kiindulóhelyére, a Fizetős oldalak közé.

Bejegyzésem a Hunbux kifizetési fórumán a mai napon:

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy a Hunbux visszatér a régi fényéhez! A klubtagoknak ígért 5 napon belül megérkezett a pénzem. Igaz, a bankköltség nem semmi, de hát ez már csak így van!

Business Name: Putz Laszlo Vallalkozo hunbux.eu (The sender of this payment is Non-U.S. - Verified)
Buyer email: hunbux.click@gmail.com
Payment sent to: pgabi02@gmail.com
Business Contact Information
Customer Service URL: http://www.hunbux.eu
Customer Service Email: hunbux.click@gmail.com
Customer Service Phone: +36 36202659428
Amount received: $2.76 USD
Fee amount: $0.00 USD
Net amount: $2.76 USD
Date: Jun 25, 2011
Time: 09:02:56 PDT
Status: Completed
Subject: Hunbux Kifizetés
Note: Köszönjük,hogy a hunbux hirdetőrendszert választottad! Következő kifizetés teljesítéséhez kérjük jelentesd meg bizonylatodat a payment fórumban. Köszönettel Hunbux Magyarország első PTC rendszere
Payment type: Instant

Reméljük, hogy most már minden a régi lesz! biggrin


borbolya
 
HomonnaiDátum: Szombat, 2011-06-25, 22:01 | Üzenet # 103
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Gratulálok !
Láttam a bejegyzésed, közvetlenül utánad tettem fel én is a kifizetési bizonylatomat.
Én is csak azt tudom mondani, amit Te is írtál "Reméljűk, hogy most már minden a régi lesz ! "

applause
 
HomonnaiDátum: Kedd, 2011-06-28, 13:21 | Üzenet # 104
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ma megkaptam a Hunbuxtól a tavaly júniusban kikért 4 dolláromat, igaz nem a számlámra, hanem saját bankba. happy
Nekem így is tökéletesen megfelel, mivel a tagsági vásárlásakor kaptam 10 ingyen reffet 1 hónapra, ezekből dolgozik 5, - így most meg tudom a jókat hosszabbítani.

roll
 
borbolyaDátum: Szombat, 2011-08-06, 16:00 | Üzenet # 105
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Őszinte leszek. Egy kicsit már kezdtem izgulni, mert pontosan egy hete kértem le a pénzt, és azt hittem, hogy már valami gond van. De szerencsére nincs! biggrin

Putz Laszlo Vallalkozo hunbux.eu sent you $3.09 USD
Transaction ID: 05V67052JJ162442T

Dear (ez itt az igazi nevem)

Just thought you'd like to know Putz Laszlo Vallalkozo hunbux.eu sent you $3.09 USD.
Note from Putz Laszlo Vallalkozo hunbux.eu:

Köszönjük, hogy a hunbux hirdetőrendszert választottad! Következő kifizetés teljesítéséhez kérjük jelentesd meg bizonylatodat fizetési fórumban.Köszönettel Hunbux Magyarország Első PTC rendszere. biggrin


borbolya
 
Fórum » PTC » Akik már fizettek » HUNBUX (Szerintem nem kell kommentár!)
Keresés: