Péntek
2024-03-29
08:09
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
HUNBUX - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » PTC » Akik már fizettek » HUNBUX (Szerintem nem kell kommentár!)
HUNBUX
borbolyaDátum: Szerda, 2010-05-26, 12:37 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A Hunbuxon hozzám csatlakozott tagok számára fontos lehet az alábbi fórumrészlet. Kék színnel a Hunbux adminjának válasza, pirossal a feltett kérdésem látszik.

6884.|2010-05-23 20:19:57|Hunbux Admin|

6881.|2010-05-23 19:16:40|borbolya|

sziasztok!

Kedves admin! Megértem a lelki állapotodat, éppen elég lehet a sok felháborodott felhasználónak válaszolni a felvetett kérdésekre. Azonban - annak ellenére, hogy megkaptam az elmarad három dolcsimat, amit már meg is köszöntem - kénytelen vagyok beállni azok sorába, akik további kérdésekkel boldogítanak téged.
Nos, azt nem hittem volna, hogy az időszámítás május 23-ával újra kezdődik. Miért is töröltétek az összes refem keresetét? A 23-a előtti kattintások mintha meg sem történtek volna! Az a helyzet, hogy még számomra is kínos, hiszen én hoztam ide ezeket az embereket. Az én kérésemre regisztráltak, és dolgoztak szorgalmasan azért, hogy egyszer végre elérjék a három dollárt (ami valljuk be, nem is olyan egyszerű ezen az oldalon). Szeretném visszaadni nekik a hitüket. Te nem? Embarassed


Na szóval a statisztika tűnt el de mindenkinek megvan a pénze ez a lénye. Ha nem nulláztam volna akkor az oldal olyan nagy erőforrásokat foglal le a szerveren hogy töröltek volna minket. Ez a helyzet. Szóval ezt kell megértenie mindenkinek.


borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-05-26, 12:41 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Az alábbi fórumbejegyzést csak ma írtam, tehát még nem kaptam rá választ - nem minden admin olyan gyors, mint én happy . Mindössze azért teszem fel ide, hogy ha valaki közületek szintén refet akar bérelni, megvárhassa a fejleményeket.

Kedves admin!

Alább látható, hogy tíz referáltat béreltem, és kifizettem ma - egy hónapra. Tisztelettel kérdezem, hol vannak?


Business Name Putz Laszlo Vallalkozo hunbux.eu (The recipient of this payment is Non-U.S. - Verified)
Email: hunbux.click@gmail.com

Total Amount: -$1.80 USD
Fee amount: $0.00 USD
Net amount: -$1.80 USD

Item amount: $1.80 USD
Shipping: $0.00 USD
Handling: $0.00 USD
Quantity: 1

Item Title: Rent 10 referrens
Date: May 26, 2010
Time: 03:18:37 PDT
Status: Completed



borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-08-30, 19:04 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Áll a bál a Hunbux fórumán. Ma olvastam focimágus felháborodott üzenetét, amelyben kifogásolja, hogy a magukra hagyott fórumozók találgatják, mi lehet az oka, hogy az oldal hónapokat csúszik a kifizetésekkel.

Ha belegondolok mennyi pénzt hagytam náluk mini prémiumra, hirdetésre és egyebekre, rosszul leszek. Pedig nekem még viszonylag szerencsém volt, mert talán soha nem kellett egy hónapnál többet várnom a pénzemre.
Amíg arról volt szó, hogy ellenőrzi a PP a számlájukat, szerintem mindenki türelmesen várt a sorára. Aztán megint türelmesen vártak az emberek, mert megértették, hogy az ellenőrzés ideje alatt rengeteg kifizetésre váró kérés gyűlt össze. Aztán megint vártak, mert hogy az admin átadta az oldal működtetését, és az átadás-átvétel természetesen időbe telik.

És most megint várnak. Én is várok. Tudtok jobbat?

Nekem nincs más ötletem, mint hogy várjunk tovább. A magam részéről legjobban egy normális hangvételű, tisztességes tájékoztatást várok admintól. Ez nem kerül pénzbe, mégsem kapom meg. sad


borbolya
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-09-19, 14:46 | Üzenet # 4
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Bár a hunbuxnak - egyelőre - külön topicja is van, azért mégis helyet kap a ptc oldalak között.

Egy darabig vettem náluk mini prémiumot, és megvettem a klubtagságot is. Azonban a refekkel nem volt szerencsém, csak néhányan dolgoztak, - köszönöm nekik biggrin - így aztán nem térült meg a tagdíjam.
Mostanában még csak nem is fizet. Irtó keveset fizet, és ahhoz képest dög sok hirdetést ad. sad

Szóval csak ritkán keresem fel :(, de még várok biggrin



borbolya
 
feerkeDátum: Kedd, 2010-09-21, 18:48 | Üzenet # 5
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
ÚJ hírek a hunbuxról!

focimagus írta tegnap a fórumban:
"Mindenkinek a számlájára vissza írjuk a kikért összegeket , mert ugyanis nagyon sok olyan ember kikérte a pénzt akik csalással szedték össze és a szponzoroknak az a kérésük felénk , hogy a számlákra írjuk vissza az összegeket , és mint azt láthatjátok fel emeltük 4 dollára a kikérést!! Akinek a 4 dollár össze jött és a számlája is rendben van annak azonnal ki lesz fizetve a pénze! Ja igen és az oldal nem megy csődbe csak a szabályzatott kellene elolvasni és akkor tudhatná az a pár ember aki ilyet állít!"

Remélem ki fognak majd fizetni ha kikérem ezután biggrin


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-09-21, 19:08 | Üzenet # 6
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
Mindenkinek a számlájára vissza írjuk a kikért összegeket

király!!! biggrin

Azt is mondták, mikor írják vissza, hogy le lehessen kérni az azóta összegyűlt néhány centtel együtt? biggrin
Jó, nem gonoszkodok... biggrin

köszi, úgy gondolom, ez jó hír biggrin


borbolya
 
zsuga75Dátum: Csütörtök, 2010-09-30, 20:30 | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 10
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Bevallom ezzel az oldallal Én szerencsétlen vagyok.
Nemhogy a 8,de a 4 dollárt sem fogom elérni biggrin
Majdnem elértem a 4 dollárt,a párom lenyomta a nullázó reklámot biggrin
Tehát Önhibából,de így jártam. biggrin
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-01, 11:28 | Üzenet # 8
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (zsuga75)
a párom lenyomta

na, ezért nem bízom én a páromra a fontos kattogásaimat happy

De viccen kívül, most éppen mi a helyzet a hunbuxon? Egy ideje nem jártam fönt, de nincs is nagy kedvem, mert a tulaj soha nem válaszol a fórumon a felvetéseimre, és már kicsit unom sad


borbolya
 
zsuga75Dátum: Péntek, 2010-10-01, 22:39 | Üzenet # 9
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 10
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
na, ezért nem bízom én a páromra a fontos kattogásaimat

Tudod a vicc az egészben,hogy Ő is kattol, de ott nem biggrin
Már Én sem bízom rá happy
Vettem egy notebookot happy

Szerintem a helyzet javult,válaszolnak a Fórumban. Legfőképpen mióta megváltozott ott is a kifizetés követelményei.
Bár Én leginkább olvasom a Fórumokat,de írni nem igazán szoktam smile

 
borbolyaDátum: Szombat, 2010-10-02, 08:32 | Üzenet # 10
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (zsuga75)
válaszolnak a Fórumban

akkor megnézem, hátha nekem is válaszolt biggrin


borbolya
 
feerkeDátum: Szombat, 2010-10-02, 12:34 | Üzenet # 11
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A payment résznél vannak új kifizetési bizonylatok. Szerintem ami 4$-nál több azt kifizetik és ami nem éri el a 4$-t az visszaírják. De nekem még nem írtak vissza 1 centet sem sad

feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Szombat, 2010-10-02, 12:41 | Üzenet # 12
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
ami nem éri el a 4$-t az visszaírják

én általában nagyon megértő vagyok, de ami sok, az sok... sad
Attól tartok, addig nem kattogok, amíg legalább vissza nem írják a korábban lekért zsét biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-10-03, 18:17 | Üzenet # 13
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én most a Hunbuxot SCAM listára teszem. És nem érdekelnek a kifizetési bizonylatok, amíg az én számlámat nem rendezi.



borbolya
 
HomonnaiDátum: Vasárnap, 2010-10-03, 20:52 | Üzenet # 14
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én még valamikor június végén kértem ki valamivel több mint 4 $-t, - tehát elvileg ki kellene fizetni, de még nem kaptam meg.
A fórumra én sem írok szívesen, mert nagyon-nagyon nem tetszik az admin stílusa (szerintem a primítív válaszok többségét nem is ő írja). A válasz hol mellébeszélő, hol durva, kioktató. Kétszer írtam a kapcsolatra, hogy mégis mire számíthatok. Nagyon kedves, biztató levelet kaptam, - miszerint bizonyára tudom, hogy paypal ellenőrzésük volt (májusban !!), ez idő alatt a kifizetések feltorlódtak, idő kell hogy utolérjék magukat ........
Én mindezt elhiszem, elfogadom, csak azt nem, hogy mindehhez ennyi idő kell.
Én is kértem, hogy álljon ki az admin, és mondja el mi a gond, hiszen felnőtt, értelmes emberek vagyunk, joggal elvárhatjuk, hogy kezeljenek is úgy. Őszinte beszédével megszüntethetné az oldalon hónapok óta dúló háborút.
De hát ő a főnök...
sad
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-10-03, 21:16 | Üzenet # 15
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
De hát ő a főnök...

bizony! Én ezt ma meg is írtam neki a fórumon. Azt hiszem, amit csinálnak, az már kimeríti legalább a nem megbízható kategóriát sad


borbolya
 
Fórum » PTC » Akik már fizettek » HUNBUX (Szerintem nem kell kommentár!)
  • Oldal 1 / 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Keresés: