Szombat
2024-04-27
02:30
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
HUNBUX - Oldal 2 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » PTC » Akik már fizettek » HUNBUX (Szerintem nem kell kommentár!)
HUNBUX
borbolyaDátum: Szerda, 2010-05-26, 12:37 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A Hunbuxon hozzám csatlakozott tagok számára fontos lehet az alábbi fórumrészlet. Kék színnel a Hunbux adminjának válasza, pirossal a feltett kérdésem látszik.

6884.|2010-05-23 20:19:57|Hunbux Admin|

6881.|2010-05-23 19:16:40|borbolya|

sziasztok!

Kedves admin! Megértem a lelki állapotodat, éppen elég lehet a sok felháborodott felhasználónak válaszolni a felvetett kérdésekre. Azonban - annak ellenére, hogy megkaptam az elmarad három dolcsimat, amit már meg is köszöntem - kénytelen vagyok beállni azok sorába, akik további kérdésekkel boldogítanak téged.
Nos, azt nem hittem volna, hogy az időszámítás május 23-ával újra kezdődik. Miért is töröltétek az összes refem keresetét? A 23-a előtti kattintások mintha meg sem történtek volna! Az a helyzet, hogy még számomra is kínos, hiszen én hoztam ide ezeket az embereket. Az én kérésemre regisztráltak, és dolgoztak szorgalmasan azért, hogy egyszer végre elérjék a három dollárt (ami valljuk be, nem is olyan egyszerű ezen az oldalon). Szeretném visszaadni nekik a hitüket. Te nem? Embarassed


Na szóval a statisztika tűnt el de mindenkinek megvan a pénze ez a lénye. Ha nem nulláztam volna akkor az oldal olyan nagy erőforrásokat foglal le a szerveren hogy töröltek volna minket. Ez a helyzet. Szóval ezt kell megértenie mindenkinek.


borbolya
 
zsuga75Dátum: Hétfő, 2010-10-04, 09:59 | Üzenet # 16
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 10
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
Én ezt ma meg is írtam neki

Olvastalak és teljes mértékben egyet értek Veled. Ahogy olvasgattam,nem is igen éri meg az az oldal hogy az ember időt és pláne pénzt fektessen bele sad

 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-10-04, 10:27 | Üzenet # 17
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (zsuga75)
pénzt fektessen bele

ami azt illeti, én jó ideig vettem náluk havi prémiumot, ami épp csak hogy visszatérült, és rengeteget hirdettem is náluk - azon kívül, amit a prémium csomagban hirdethettem. Tehát nagyon sok pénzt hagytam az oldalon. Szerintem ezzel nem voltam egyedül, ezért úgy gondolom, hogy további türelmet nem érdemelnek. Az enyém legalábbis elfogyott sad


borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-15, 10:31 | Üzenet # 18
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Címzett hunbux.click@gmail.com
dátum 2010. október 15. 10:26
tárgy Mégis, hogy képzeled ezt?

küldő gmail.com

részletek elrejtése 10:26 (2 perce)

"Kedves admin!

Megdöbbenéssel tapasztaltam a következőket:

Ma beléptem a számlámra, mert a fórumra fel akartam tenni egy kifizetési bizonylato evuska kérésére. Rá kellett jönnöm, hogy a fórumotokból kitiltottatok. Arról ugyan fogalmam sincs, mivel tudnád megindokolni ezt a nagyon barátságtalan lépést, de őszintén szólva rohadtul nem is érdekel.
Az viszont már valóban vérlázító, hogy a július közepén lekért három dolcsimat nem fizettétek ki, nem írtátok vissza, és a refeim kattintásai sem adódnak hozzá a számla egyenlegemhez. Ezt onnan tudom, hogy napok óta nem kattogok, közülük hárman viszont igen, ám ennek ellenére egy centet sem emelkedett a keresetem.

Legyél szíves válaszolj a levelemre, hogy ennek fényében meghozzam a döntésemet!
Ja, jut eszembe! A saját oldalam fórumán közzéteszem ezt a levelet - miheztartás végett.

üdv, borbolya"


borbolya
 
gery555Dátum: Péntek, 2010-10-15, 11:28 | Üzenet # 19
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
ezt te írtad??? surprised

bezzeg, amikor te kapsz ilyen hangvételű levelet... (persze a nem fizetéses részt, azt most nem vonatkozik ide)

"és a refeim kattintásai sem adódnak hozzá a számla egyenlegemhez. Ezt onnan tudom, hogy napok óta nem kattogok, közülük hárman viszont igen, ám ennek ellenére egy centet sem emelkedett a keresetem. "
a hunbux oldalán le van írva, sőt elég sok PTC oldalon is így van, de azért bemásolom ide a "működési elvet":
"Ha egy adott napon nem látogatod meg az oldal hírdetéseit, akkor az aznapi jutalékod referrenseid után nem kapod meg!"


...
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-15, 17:11 | Üzenet # 20
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (gery555)
Ha egy adott napon nem látogatod meg az oldal hírdetéseit

ez idáig rendben van, de tudod, ha hónapokig sem nem fizet, sem nem írja jóvá, amit ígér, és még a fórumáról is kitilt, akkor egy gerinctelen alak! És rohadtul nem érdekel, hogy hányan rajongjátok körül sad

Biztos megérdemli!

azt meséld inkább el ilyen okosan, hogy a fórumról való kitiltást mivel lehet nála olyan könnyen kiérdemelni, hogy még csak nem is figyelmezteti az embert?


borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-15, 17:17 | Üzenet # 21
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (gery555)
bezzeg, amikor te kapsz ilyen hangvételű levelet

mi a bajod a hangvétellel? Ez már a kétszázadik levelem hozzá, és nyugodtan elhiheted, hogy nem magas C-vel indítottam!
Nehogy már megszakadjon érte a szívem sad


borbolya
 
feerkeDátum: Péntek, 2010-10-15, 17:21 | Üzenet # 22
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
a fórumra fel akartam tenni egy kifizetési bizonylatot evuska kérésére

Ez azt jelenti hogy evuskát mostanában kifizette a hunbux?


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-15, 17:23 | Üzenet # 23
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
azt jelenti hogy evuskát mostanában kifizette a hunbux

igen. Ma érkezett visszamenőleg 2 lekérésre pénze


borbolya
 
feerkeDátum: Péntek, 2010-10-15, 17:24 | Üzenet # 24
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
igen. Ma érkezett visszamenőleg 2 lekérésre pénze

Na ez jóhír! Legalább van remény hogy én is kapjak pénzt onnan smile
Csak az a kérdés hogy mikor...


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-15, 17:28 | Üzenet # 25
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Legalább van remény hogy én is kapjak pénzt onnan

Csak várj türelmesen! Én befejeztem vele! Nem fogok könyörögni azért a sz@ros 3 $-ért, és nem állok be azoknak a sorába, akik az admin védőügyvédjének hiszik magukat! sad
Költse, amire akarja!


borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-15, 17:31 | Üzenet # 26
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (gery555)
Ha egy adott napon nem látogatod meg az oldal hírdetéseit, akkor az aznapi jutalékod referrenseid után nem kapod meg

drága gery555! Remélem szóvá tetted, hogy mi lesz azokkal a kattintókkal, akik önhibájukon kívül nem tudták látogatni az oldalt? Vagy ezt csak tőlem kérdezted meg?


borbolya
 
gery555Dátum: Péntek, 2010-10-15, 19:43 | Üzenet # 27
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
de olvasd vissza, hogy miért kérdeztem meg, ne csak egy szövegrészletet ragadj ki a régi írásomból
(ez és az teljesen más)


...
 
evuskaDátum: Péntek, 2010-10-15, 20:06 | Üzenet # 28
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia feerke!

Ez azt jelenti hogy evuskát mostanában kifizette a hunbux?

Igen 07.15-én 3$ kértem le és azóta 4$ kattogtam össze. Persze az első 3$ nem fizette ki, hanem jóváírta a számlámra és így rögön lekértem a 7$

Fel is raktam a hunbux fórumra a kifizetési bizonylatot.

Bízzunk abban, hogy Téged is ki fog fizetni.

Szorítok Neked

evuska
applause

 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-15, 20:17 | Üzenet # 29
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (gery555)
ez és az teljesen más

valóban? Én nem hinném, hogy teljesen más! Hacsak annyiban nem, hogy én nem akarom, és NEM IS FOGOM MEGVÁRNI, hogy hazudoznom kelljen, és hónapokig halogassam a kifizetéseket! Tudod gery555, EZ A KÜLÖNBSÉG, nem az, amit te annak tartasz.

Ami azt illeti megnéztem a hozzászólásodat.
Többek közt ezt írod:
"Egyre többet hallani a változtatásokról, ami a felhasználók többségét bizony negatívan befolyásolja, hiszen nincsenek hozzászokva, hogy ilyen feltételeket szab egy ptc oldal a kifizetéshez (lásd neobux). Ezáltal bizony még több felhasználó fog elpártolni az oldaltól. "

Ha szerinted az ő feltétele barátibb, mint az enyém, vagy teljesen más, akkor nem egy nyelvet beszélünk. sad


borbolya

Az üzenetet módosította: borbolya - Péntek, 2010-10-15, 20:52
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-15, 20:20 | Üzenet # 30
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (evuska)
Bízzunk abban, hogy Téged is ki fog fizetni.

evuska, ne csináld már! Te a helyemben felmennél arra az oldalra kattogni, ahonnan szó nélkül kivágtak a fórumról azért, mert udvariasan, bár többszörösen megpróbáltál egy nyomorult választ kiszedni az adminból? Te nagyon jól ismersz engem. Én nem fogok felmenni. sad


borbolya
 
Fórum » PTC » Akik már fizettek » HUNBUX (Szerintem nem kell kommentár!)
Keresés: