Péntek
2024-04-26
09:33
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
HUNBUX - Oldal 3 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » PTC » Akik már fizettek » HUNBUX (Szerintem nem kell kommentár!)
HUNBUX
borbolyaDátum: Szerda, 2010-05-26, 12:37 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A Hunbuxon hozzám csatlakozott tagok számára fontos lehet az alábbi fórumrészlet. Kék színnel a Hunbux adminjának válasza, pirossal a feltett kérdésem látszik.

6884.|2010-05-23 20:19:57|Hunbux Admin|

6881.|2010-05-23 19:16:40|borbolya|

sziasztok!

Kedves admin! Megértem a lelki állapotodat, éppen elég lehet a sok felháborodott felhasználónak válaszolni a felvetett kérdésekre. Azonban - annak ellenére, hogy megkaptam az elmarad három dolcsimat, amit már meg is köszöntem - kénytelen vagyok beállni azok sorába, akik további kérdésekkel boldogítanak téged.
Nos, azt nem hittem volna, hogy az időszámítás május 23-ával újra kezdődik. Miért is töröltétek az összes refem keresetét? A 23-a előtti kattintások mintha meg sem történtek volna! Az a helyzet, hogy még számomra is kínos, hiszen én hoztam ide ezeket az embereket. Az én kérésemre regisztráltak, és dolgoztak szorgalmasan azért, hogy egyszer végre elérjék a három dollárt (ami valljuk be, nem is olyan egyszerű ezen az oldalon). Szeretném visszaadni nekik a hitüket. Te nem? Embarassed


Na szóval a statisztika tűnt el de mindenkinek megvan a pénze ez a lénye. Ha nem nulláztam volna akkor az oldal olyan nagy erőforrásokat foglal le a szerveren hogy töröltek volna minket. Ez a helyzet. Szóval ezt kell megértenie mindenkinek.


borbolya
 
evuskaDátum: Péntek, 2010-10-15, 20:54 | Üzenet # 31
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Borbolya én nem erről beszélek, hanem a feerkének szorítok, hogy ki legyen fizetve mert nyilván azért reménykedik, mert már ő is régebben kikérte a pénzét

evuska surprised

 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-15, 20:55 | Üzenet # 32
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (evuska)
Borbolya én nem erről beszélek

jól van na, már azt sem tudom, én mit beszélek happy


borbolya
 
feerkeDátum: Péntek, 2010-10-15, 21:20 | Üzenet # 33
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
jól van na, már azt sem tudom, én mit beszélek

Úgy látom nagyon kiakasztott a hunbux téged happy


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
feerkeDátum: Péntek, 2010-10-15, 21:26 | Üzenet # 34
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (evuska)
feerkének szorítok, hogy ki legyen fizetve mert nyilván azért reménykedik, mert már ő is régebben kikérte a pénzét

Már elég rég kikértem a 3$-t, de nem tudom hogy miért tart ilyen sokáig visszaírni, mert a ~2000 tag közül szerintem nem mindenki kattintgat sad
Türelem "rózsát" terem! biggrin


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
evuskaDátum: Péntek, 2010-10-15, 21:29 | Üzenet # 35
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Úgy látom nagyon kiakasztott a hunbux téged

Csak egyet tudok érteni feerkével smile

 
borbolyaDátum: Szombat, 2010-10-16, 08:33 | Üzenet # 36
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Úgy látom nagyon kiakasztott a hunbux téged

Még csak azt sem mondhatom, hogy a hunbux akasztott ki! Inkább az olyan hozzászólások, amikből az derül ki, hogy tulajdonképpen az tolerálható, amit a hunbux admin művel.

Konkrétan gery555 hozzászólására gondolok, mivel gyakorlatilag azt állítja, hogy ok nélkül, és alaptalanul háborgok, hiszen olvasható volt a hunbuxon az a feltétel, hogy refek után csak akkor kapok jóváírást, ha én is lekattogom a magamét. Szerinte ez pont olyan, mint amikor én azt kérem, hogy hetente egyszer jöjjenek fel ide a felhasználók, és havonta legalább 30 kattintást csináljanak a buxon.
Majd akkor hasonlítson engem bárki a hunbux adminjához, ha hetekig nem jelenek meg a fórumon, és nem válaszolok a kérdéseitekre.

Mellesleg én nem látom a hunbux oldalán ezt a kiírást, de lehet, hogy olyan feltűnő helyen van, hogy nem veszem észre sad


borbolya
 
gery555Dátum: Szombat, 2010-10-16, 09:36 | Üzenet # 37
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
"Ha szerinted az ő feltétele barátibb, mint az enyém, vagy teljesen más, akkor nem egy nyelvet beszélünk."

mutass nekem pár olyan ptc oldalt, amit olyan vagy hasonló feltételt szab, hogy egy buxtól külön álló oldalon kell tevékenykedni (én ilyet nem ismerek a buxodon kívül)

Ha tudsz párat mutatni én annak a 100x mutatom neked, amit a hunbux is kér, mivel a mondanivalóm lényege az lenne, hogy a ptc oldalak egyik sajátossága, hogy csak így fizet a refjeik kattintásai után és azok az oldalak jelentenek kivételt, akik a refek kattintásaik után járó jutalékot is ráírják a számlámra ha én nem kattintok...


...

Az üzenetet módosította: gery555 - Szombat, 2010-10-16, 09:43
 
borbolyaDátum: Szombat, 2010-10-16, 10:47 | Üzenet # 38
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (gery555)
a mondanivalóm lényege

Quote (gery555)
buxtól külön álló oldalon kell tevékenykedni

mivel a job fóruma EZEN A HELYEN MŰKÖDIK, nem tekinthető különálló oldalnak. Mivel a klubtagságot, - ami mellesleg itt ingyenes - mint a kifizetés feltételét EZEN A HELYEN BIZTOSÍTJUK vedd észre,hogy a borbolya_job csak fizikailag külön álló oldal, egyébként pedig nem!

Quote (gery555)
a ptc oldalak egyik sajátossága

Ha nem vetted volna észre, soha nem állítottam azt, hogy a borbolyabux.info olyan, mint más ptc oldal!


borbolya
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-10-17, 19:09 | Üzenet # 39
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
"Szia borbolya !

Igen valójában ki lettél tiltva a fórumból , mert olyat írtál ami nem oda illő volt , és erről tájékoztatunk is téged!!
Az már régen rossz , hogy evuska kérésére tetted volna ki a kifizetési bizonylatodat mikor azt akkor kéne mikor meg kapod és addig hiába is van kikérésed nem kapod meg !
H téged rohadtul nem érdekel , akkor minket sem érdekel a részvételed! Az összegeket folyamatosan írjuk vissza a számlákra és sorra megyünk mivel senkivel nem teszünk kivételt!! A refjeidnek meg be kéne jelentkeznie az oldalra mikor kattolnak.
Te ne fenyegessél engem mert nem érdekel a közé tételed ha nem tudsz várni sajnálunk csak téged amilyen ember vagy!!!! "


borbolya
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-10-17, 20:04 | Üzenet # 40
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Annyira sokkolt a hunbux adminjának levele, hogy válaszom elejéről kifelejtettem a megszólítást sad

Azt a megoldást választottam, hogy levelének megfelelő mondatai közé írtam a hozzáfűzni valómat, de most itt az ő levelét nem teszem fel újra. Néhány esetben kivételt teszek, különben nem érthető a szöveg. (hunbux admin színe kék)

"Mégis mi volt az, ami nem illett oda? Semmi olyat nem tettem, ami indokolta volna a kitiltást. Egy felhasználótokkal szerettem volna levelet váltani, és kértem, hogy keressen meg, mivel tőletek nem érhető el a címe. Már mások hozzászólásában is láttam, hogy elérhetőséget cserélnek. Miért pont az én kérésem volt annyira zavaró, hogy ezért szó nélkül kivágtál? Mert hogy én semmiféle értesítést nem kaptam tőled erről.
Szabad tudnom, mikor tájékoztattatok? Elküldenéd a levelet újra, - ha létezik, nem okozhat problémát - mert én bizony nem kaptam meg, és nagyon kíváncsi vagyok, mi áll benne?!

evuska kérésére evuska bizonylatát tettem volna fel, mert nem volt rá ideje

Vedd már észre, hogy nem tehetem fel a saját bizonylatomat, mert kapom meg a kikérésemet, nem fizetsz, és nem is írod vissza, amit ígértél. Mellesleg az előző admin idején minden egyes kifizetést megköszöntem a fórumon. Amikor még volt mit megköszönni! Képzeld, nem írogatnék, ha nem volna rá okom!

és addig hiába is van kikérésed nem kapod meg !

meddig? Amíg te tartozol nekem egy visszaírással?

H téged rohadtul nem érdekel , akkor minket sem érdekel a részvételed! Az összegeket folyamatosan írjuk vissza a számlákra és sorra megyünk mivel senkivel nem teszünk kivételt!!

lehet, bár biztos vagyok benne, hogy a sorrenddel van némi probléma. Ez a része még csak nem is izgat különösebben, ha korrekt módon válaszolnál, amikor ezren kérdezik, hogy mi van?

A refjeidnek meg be kéne jelentkeznie az oldalra mikor kattolnak.

Már ne is haragudj, de szerintem nem hülyék az emberek, hogy kattolnak, és nem jelentkeznek be! Nem tudom, ezt honnan szeded?

Te ne fenyegessél engem mert nem érdekel a közé tételed

Azért teszem közzé a saját történeteimet a fórumomon, mert azt hiszem legalább valamilyen információt nyújt a felhasználóknak. Ha már tőled nem kapják meg.

ha nem tudsz várni sajnálunk csak téged amilyen ember vagy!!!!

Fogalmam sincs, honnan tudod, hogy én milyen ember vagyok, de rólad ebből a levélből kiderül, hogy te milyen ember vagy.

borbolya

sad


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-10-26, 09:52 | Üzenet # 41
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem akartam közzétenni, de miután még mindig nem írták vissza a nyomorult 3 dolcsimat, úgy döntöttem, hogy nem árt, ha képben vagytok:

"Szia borbolya !

Igen valójában ki lettél tiltva a fórumból , mert olyat írtál ami nem oda illő volt , és erről tájékoztatunk is téged!!
Az már régen rossz , hogy evuska kérésére tetted volna ki a kifizetési bizonylatodat mikor azt akkor kéne mikor meg kapod és addig hiába is van kikérésed nem kapod meg !
H téged rohadtul nem érdekel , akkor minket sem érdekel a részvételed! Az összegeket folyamatosan írjuk vissza a számlákra és sorra megyünk mivel senkivel nem teszünk kivételt!! A refjeidnek meg be kéne jelentkeznie az oldalra mikor kattolnak.
Te ne fenyegessél engem mert nem érdekel a közé tételed ha nem tudsz várni sajnálunk csak téged amilyen ember vagy!!!! "

Annyira felizgatott a levél, hogy még a megszólítást is elfelejtettem (idézet hunbux admin leveléből kékkel):

"Igen valójában ki lettél tiltva a fórumból , mert olyat írtál ami nem oda illő volt , és erről tájékoztatunk is téged!!"

Mégis mi volt az, ami nem illett oda? Semmi olyat nem tettem, ami indokolta volna a kitiltást. Egy felhasználótokkal szerettem volna levelet váltani, és kértem, hogy keressen meg, mivel tőletek nem érhető el a címe. Már mások hozzászólásában is láttam, hogy elérhetőséget cserélnek. Miért pont az én kérésem volt annyira zavaró, hogy ezért szó nélkül kivágtál? Mert hogy én semmiféle értesítést nem kaptam tőled erről.
Szabad tudnom, mikor tájékoztattatok? Elküldenéd a levelet újra, - ha létezik, nem okozhat problémát - mert én bizony nem kaptam meg, és nagyon kíváncsi vagyok, mi áll benne?!


Az már régen rossz , hogy evuska kérésére tetted volna ki a kifizetési bizonylatodat

evuska kérésére evuska bizonylatát tettem volna fel, mert nem volt rá ideje

mikor azt akkor kéne mikor meg kapod

Vedd már észre, hogy nem tehetem fel a saját bizonylatomat, mert kapom meg a kikérésemet, nem fizetsz, és nem is írod vissza, amit ígértél. Mellesleg az előző admin idején minden egyes kifizetést megköszöntem a fórumon. Amikor még volt mit megköszönni! Képzeld, nem írogatnék, ha nem volna rá okom!

és addig hiába is van kikérésed nem kapod meg !

meddig? Amíg te tartozol nekem egy visszaírással?

H téged rohadtul nem érdekel , akkor minket sem érdekel a részvételed! Az összegeket folyamatosan írjuk vissza a számlákra és sorra megyünk mivel senkivel nem teszünk kivételt!!

lehet, bár biztos vagyok benne, hogy a sorrenddel van némi probléma. Ez a része még csak nem is izgat különösebben, ha korrekt módon válaszolnál, amikor ezren kérdezik, hogy mi van?

A refjeidnek meg be kéne jelentkeznie az oldalra mikor kattolnak.

Már ne is haragudj, de szerintem nem hülyék az emberek, hogy kattolnak, és nem jelentkeznek be! Nem tudom, ezt honnan szeded?

Te ne fenyegessél engem mert nem érdekel a közé tételed

Azért teszem közzé a saját történeteimet a fórumomon, mert azt hiszem legalább valamilyen információt nyújt a felhasználóknak. Ha már tőled nem kapják meg.

ha nem tudsz várni sajnálunk csak téged amilyen ember vagy!!!!

Fogalmam sincs, honnan tudod, hogy én milyen ember vagyok, de rólad ebből a levélből kiderül, hogy te milyen ember vagy.

borbolya

folytatása következik sad


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-10-26, 09:54 | Üzenet # 42
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Előző levélváltás folytatása:

"Szia borbolya !

Azzal nincs is semmi gond , hogy az egyik felhasználóval akarsz beszélni! Igen így van , hogy szoktak cserélni elérhetőséget. Nem az volt a zavaró , hogy a mail címét kérted , hanem volt egy beírásod ami nem oda illő volt és a fórumba lett írva neked nem pedig levélben!
Érted , hogy te tetted volna fel a bizonylatát , és ezt meg is tette vagy te mert ki van neki téve a bizonylat. De folyamatosan vissza vannak írva az egyenlegek de ha te gyorsabban csinálod akkor te is megcsinálhatod ha gondolod semmi ellenvetésem ellene . Mellesleg az előző admin is én voltam nem más!! A fizetési sorrenddel semmi probléma nincsen elhiheted! Mindenkinek van válaszol hol levélben , hol a fórumban ha olvasnád akkor tudnád , és nem hinném azt , hogy nem vagyunk korrektek!! A vissza írást meg fogod kapni megnyugodhatsz!! Én nem azt mondtam , hogy hülyék az emberek , de sok olyan van aki nem jelentkezik be és úgy kattol, ezt onnan szedem , hogy mi látjuk azt ki mikor jelentkezik be és mennyit kattol egy nap. Mi is és a kollégáim is mindig közzé tesszük , hogy állunk csak neked van problémád mostanában mindennel!!
Te nem tudod azt , hogy én milyen ember vagyok , de ha már itt tartunk akkor elárulom neked , hogy több felhasználóval vagyok napi szinten kapcsolatban akikkel beszélgetek és sokan panaszkodnak rád , hogy mindenbe bele kötsz , és refjük is vagy nekik ! Tehát akkor miről is beszélünk , hogy ki milyen ember? De ezt szerintem ne fokozzuk!"

Azért kíváncsi lennék, kinek vagyok a refje, és kibe kötök bele? És ki lenne az, aki ezt a hunbux adminjával osztja meg napról napra? sad


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-10-26, 09:56 | Üzenet # 43
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Válaszlevelem az előzőre:

szia!

Ha nem törölnéd ki minden előzetes nélkül a hozzászólásomat, könnyen összeszámolhatnád, hogy mióta fent vagyok az oldaladon, összesen nem volt több, mint 7 hozzászólásom. Ebből négy, amiben megköszöntem a kifizetést.
Nem árultad el, melyik volt az a hozzászólásom, ami nem illő egy fórumon, és nem is küldted el a levelet, amiben felhívod a figyelmemet, hogy kihajítasz ezért vagy azért. Egyszerűen kivágtál, és ezen nincs mit szépíteni.
Pontosan azért mondom, hogy nem válaszolsz a fórum hozzászólásokra, mert olvastam a fórumodat, - amíg hagytad - ahol nagyon sok felhasználó panaszkodott, amiért nem válaszolsz neki. Ugye viccelsz, amikor azt mondod, csak nekem van problémám mostanában, és főleg hogy mindennel? Először is, nem erről árulkodik a fórumod, - bár ki tudja, rajtam kívül hány embert vágsz ki, ha nem tetszik, amit ír - másodszor soha nem volt problémám veletek, amíg nem volt probléma.

"Te nem tudod azt , hogy én milyen ember vagyok , de ha már itt tartunk akkor elárulom neked , hogy több felhasználóval vagyok napi szinten kapcsolatban akikkel beszélgetek és sokan panaszkodnak rád , hogy mindenbe bele kötsz , és refjük is vagy nekik ! Tehát akkor miről is beszélünk , hogy ki milyen ember? De ezt szerintem ne fokozzuk!"

Mivel ezt a "milyen ember vagy" témát te kezdted az előző leveledben, jobb, ha tőlem tudod, hogy nem hagyom szó nélkül az ilyen típusú megjegyzéseket. Az én fórumom nyitva van mindenki előtt, aki el akarja mondani a problémáját. Amíg normális hangon teszi, el is mondhatja. Ha goromba, akkor figyelmeztetem, mielőtt kirakom a szűrét, és hajlandó vagyok vitatkozni bárkivel. Úgy tartom, hogy a mindenkit érintő kérdéseknek a fórumon a helye. A privát levél szerintem egyéni gondok megoldására való.
Ha vannak olyan felhasználók, akik veled vitatják meg, ha bajuk van velem, akkor róluk is megvan a véleményem. Tudomásommal én evuskának vagyok a refje a te oldaladon. A többihez pedig semmi közöd, bár azért kíváncsi lennék, ki panaszkodik rám, mert nálam lelkiismeretesebb kattolóst nehéz találni. Én még akkor is csinálom, ha már mindenki spamként emleget egy oldalt, mert az az elvem, hogy a saját bőrömöm akarom megtapasztalni az igazságot. Van, aki ezért ki is röhög, de még ez sem érdekel.

"Mellesleg az előző admin is én voltam nem más!! "

Akkor a hosszú mese a tulajdonos váltásról mi volt? Amikor azzal kábítottad a népet, hogy váltás van, legyenek türelemmel? Na, akkor tényleg ne fokozzuk, milyen ember vagy!

üdv, borbolya

és még mindig nincs vége sad


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-10-26, 10:01 | Üzenet # 44
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
"Szia borbolya !

Egyszer és mindenkorra fogjad fel már , hogy mi nem írtunk senkinek olyan levelet , hogy tulajdonos váltás van!!! Ezt nem tudom , hogy te honnan veszed, és te ne nyilatkozzál olyan dologról amiről nem tudsz semmit. A jövőben nem kívánok tőled több levelet kapni , mert nem vagyunk kíváncsiak a hülyeségre.

Üdvözlettel

Hunbux Team"

"szia hunbux team

Engem meg nem érdekel, hogy ti mit kívántok! Hol van az előírva, hogy feltétlenül a tiétek kell legyen az utolsó szó?
Egyszer és mindenkorra fogjátok fel, hogy ha végig ti voltatok a tulajdonosok, akkor valamit nagyon elszúrtatok, mert még csak nem is emlékeztettek a régi hunbuxra. A régi hunbux normálisan működött, amit rátok nem lehet elmondani.
Ami a hülyeséget illeti, abból ti bőven összehordtok eleget.

borbolya"

Mielőtt bárki megkérdezné, mi szükség volt arra, hogy ezeket a leveleket közzétegyem, elmondom, miért tettem.

A hunbux fórumot ma már tudom olvasni, visszaengedtek. Nem akartam megpróbálni, hogy üzenetet is tudok-e küldeni, mert őszintén szólva az előzmények fényében nem akarok semmit sem üzenni.
Annyi viszont világosan látszik, hogy az egyenlegemhez nem írták vissza a hónapokkal ezelőtt lekért 3 dolcsit.
sad

Mivel a témával kapcsolatban nem akarok senkivel vitába keveredni, kivételesen azt kérem, hogy a közölteket tekintsétek személyes panasznak, amit szerettem volna megosztani a leghűségesebb felhasználóinkkal.


borbolya
 
borbolyaDátum: Szombat, 2010-10-30, 08:08 | Üzenet # 45
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mivel kitiltottak a fórumból, és nem tudok hozzászólni a témákhoz, kénytelen vagyok itt közzétenni valamit, amin most már röhögnöm kell happy
A hunbux szabályzatából a mai napon másoltam ki ezt a részt:

"# 7: KIFIZETÉS: A PRÉMIUM és a KLUBTAGOK kifizetés 2010 Május 23.-tól, az érvénybe lépõ módosítás alapján3$(Usd)-tõl 24 órán bellül történik Alertpay vagy Paypal számlára!Vagy banki átutalással évenként max 2 alkalommal,10 nap határidõvel. Kifizetés elött a standard tagok látogaásait,visszamenõleg szigorúan ellenõrizzük!!"

Ha jól értem a szavakat, még mindíg a 3 $-os kifizetési minimumról szól... sad


borbolya
 
Fórum » PTC » Akik már fizettek » HUNBUX (Szerintem nem kell kommentár!)
Keresés: