Csütörtök
2024-04-25
17:12
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
HUNBUX - Oldal 4 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » PTC » Akik már fizettek » HUNBUX (Szerintem nem kell kommentár!)
HUNBUX
borbolyaDátum: Szerda, 2010-05-26, 12:37 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A Hunbuxon hozzám csatlakozott tagok számára fontos lehet az alábbi fórumrészlet. Kék színnel a Hunbux adminjának válasza, pirossal a feltett kérdésem látszik.

6884.|2010-05-23 20:19:57|Hunbux Admin|

6881.|2010-05-23 19:16:40|borbolya|

sziasztok!

Kedves admin! Megértem a lelki állapotodat, éppen elég lehet a sok felháborodott felhasználónak válaszolni a felvetett kérdésekre. Azonban - annak ellenére, hogy megkaptam az elmarad három dolcsimat, amit már meg is köszöntem - kénytelen vagyok beállni azok sorába, akik további kérdésekkel boldogítanak téged.
Nos, azt nem hittem volna, hogy az időszámítás május 23-ával újra kezdődik. Miért is töröltétek az összes refem keresetét? A 23-a előtti kattintások mintha meg sem történtek volna! Az a helyzet, hogy még számomra is kínos, hiszen én hoztam ide ezeket az embereket. Az én kérésemre regisztráltak, és dolgoztak szorgalmasan azért, hogy egyszer végre elérjék a három dollárt (ami valljuk be, nem is olyan egyszerű ezen az oldalon). Szeretném visszaadni nekik a hitüket. Te nem? Embarassed


Na szóval a statisztika tűnt el de mindenkinek megvan a pénze ez a lénye. Ha nem nulláztam volna akkor az oldal olyan nagy erőforrásokat foglal le a szerveren hogy töröltek volna minket. Ez a helyzet. Szóval ezt kell megértenie mindenkinek.


borbolya
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 07:03 | Üzenet # 46
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
üzenet messinek, aki a hunbux fórumán örül annak, hogy bezár a borbolyabux (szavaival: "meghalt" a borbolyabux)

A hunbux önmagát alázza azzal, hogy - úgy tűnik - annak fizet, aki szimpatikus neki sad
Én nem vagyok szimpatikus, ezért aztán esze ágában sincs kifizetni, amivel tartozik

Neked pedig, ha mondanivalód van, gyere ide, és mondd el a szemembe. Én is elmondtam volna a hunbux adminjának, ha ki nem tilt a fórumáról! Úgy látszik szívesebben veszi, ha helyette másokat szapulsz az ő fórumán!

Remélem eljut hozzád ez az üzenet, mert látom, képben vagy. Valószínűleg nálam is felveszed azért a pénzt, mert ennyire nem vagy finnyás!
Ha ekkora az arcod, gyere ide, és beszéljük meg!

Ja, és még valamit! Mondj egy olyan megszűnt ptc oldalt, aki előre szólt neked, hogy felszívódik! Na ugye, nem tudsz?

Egyet jegyezz meg, míg élsz: én nyugodt lelkiismerettel abbahagyom a borbolyabuxot, nem pedig trükkök sokaságával hülyítem az embereket. Másnap is a tükörbe tudok majd nézni, anélkül, hogy felfordulna a gyomrom.

Úgy tűnik, vannak, akik azonosulni tudnak az inkorrekt, sunyi emberekkel, akik csak privát levélben hajlandók kommunikálni a másikkal, és csak addig, amíg ők állnak győzelemre. Te is ezek közé tartozol, és tökéletesen összepasszoltok a hunbux adminjával. Áldásom rátok!

Csak csendesen megkérdezem: hogy tudsz ilyen gusztustalanul rosszindulatú lenni? Így születtél, vagy ebben szocializálódtál? Sajnállak sad


borbolya
 
evuskaDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 08:49 | Üzenet # 47
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia borbolya!

Az alábbiakat válaszoltam messinek a hunbux fórumán. Nagyon berágtam mikor elolvastam az egysoros bejegyzését

ˇ"messi!

Nem tudom, hogy miért okoz neked ekkora örömöt, hogy megszűnik a borbolyabux. Ha regisztrálva vagy ,dolgozol, valamint elérted a kifizetési minimumot és lekérted a kifizetést akkor már másnap a számládra kerül a pénz.

Szerintem te egy nagyon rossz indulatú és irigy lény vagy és ezért csak csatlakozni tudok borbolyához, hogy én is SAJNÁLLAK

Még valamit, ha lenne benned annyi gerincesség, mint amennyi nincs akkor a borbolyajob fórumán el mondhatod illetve leírhatod a negatív véleményedet is.

De úgy tűnik, hogy ehhez nincs elég bátorságod. "

evuska angry

 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 08:54 | Üzenet # 48
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (evuska)
Az alábbiakat válaszoltam messinek a hunbux fórumán

Évi, nem kellett volna! Téged is ki fog vágni az admin! sad
De persze azért köszi, nagyon aranyos vagy, mivel a jövő héten sajnos nem találkozunk, itt és most elmondom, hogy te vagy az eddigi életem legjobb barátja! heart

ui.: mindenkitől elnézést kérek, ha a mai hozzászólásaim helyenként érzelgősre sikerednek, de a lelki állapotom sok dolog miatt éppen nem a legjobb sad


borbolya
 
evuskaDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 09:26 | Üzenet # 49
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
Téged is ki fog vágni az admin!

Borbolya ez engem piszkosul nem érdekel, hiszen Te tudod a legjobban, hogy baromira nem tudom elviselni a jellemtelen embereket, mint ahogy Te sem!

A szavaid meg nagyon jól esnek köszi, de ezt én is ugyanígy elmondom és leírom a legjobb barát és üzlettársam vagy! applause

Borbolyám rázd meg magad és a lelkiállapotod mindjárt jobban lesz!
Hiszen itt a fórumon sokan velünk vannak és ez nagyon jóóó! biggrin

 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 09:55 | Üzenet # 50
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (evuska)
rázd meg magad

oké! happy


borbolya
 
evuskaDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 10:07 | Üzenet # 51
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
oké! happy

Na ezt szeretem happy smile

 
evuskaDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 13:50 | Üzenet # 52
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!
Szeretném megköszönni magam és borbolya nevében, hogy a hunbux oldalon kiálltok mellettünk.
Borbolya nézd meg kimásolom agneska és Homonnai messinek írt reagálásukat

"8722.|2010-11-07 10:18:30|agneska|

Kedves messi!

Én nem értek egyet hozzásolásoddal.

A Borbolyabux nem lázított senkit sem a Hunbux ellen.

A kifizetést rendesen megkaptam, nem vezették félre az embereket!!!! korrekt módón tájékoztatták az embereket az oldal problémáiról, és kimertek állni az emberek elé!!!! Nem tüntek el egyik napról a másikra, mint sok más PTC oldal. Ha segítség kellett rájuk számíthattam.

Ezeket a dolgokat meg kellene becsülni, és nem lejáratni �ket!!!!!! "

"8724.|2010-11-07 13:15:37|Homonnai|

Kedves messi !

Te komolyan gondoltad amit írtál, vagy csak provokálsz ! Ugyan hol és mivel séretett meg Téged borbolya, hogy így kirohansz ellene? Hol és mikor gyalázta a Hunbuxot ? Az hogy a több hónapja esedékes kifizetését kérte, és emiatt kisebb konfliktusba keveredett az adminnal? Akkor én is elmondom, hogy július eleje óta várok több mint 4 $ kifizetésére, (azóta már újra összejött ennyi), többször írtam, amire hol kaptam választ, hol nem. Akkor most én is lázító vagyok? Valamennyien azért ülünk a gép el�tt, hogy a kattintások eredményét élvezhessük. Borbolyától ezt eddig mindig meg is kaptuk,a Hunbuxról sajnos ez nem mondható el.

Üdvözlettel. "

Köszönjük

applause heart

 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 14:25 | Üzenet # 53
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (evuska)
Köszönjük

igen, nagyon szépen köszönjük, és külön köszönöm a bátorságotokat is, hiszen azt kockáztatjátok, hogy esetleg kitiltanak benneteket a hunbuxról!
heart


borbolya
 
feerkeDátum: Csütörtök, 2010-11-11, 20:33 | Üzenet # 54
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
messi írt a hunbux fórumba hogy azok amik ki vannak írva azt nem ő írta.

Quote
Sziasztok!
Nagy szomorúsággal vettem észre, hogy én vagyok a téma a fórumon a Borbolyabux-al kapcsolatos beirás miatt! Hát sajnos a beirásokat nem én irtam!!!!! Valaki nagyon szépen feltörte az oldalam, beirt a fórumba , lenullázta az egyenlegem!!! Én több mint egy hete nem is voltam net közelben!! És személy szerint amúgy nem is ismerem a Borbolyabux oldalt! Nem is vagyok rá regisztrálva, magyar oldalt egyedül ezt csinálom!
Focimagus légyszives vizsgáld ki az ügyet, hogy ilyen eset hogyan fordulhatott elő!
Attibakos! Azt irod a hozzászólásodban, hogy én csalónak neveztelek! Majd légyszives pontosabban olvasd el a régi levelemet, én nem azt irtam, hogy te csaló vagy, hanem azt, hogy rengeteg a csaló oldal és úgy látom már az a oldal is csaló akit te nekem annyira istenitettél régebben.......Csaló oldalakat meg nem kell ajánlani szerintem!
Üdvözlettel: Messi

Amúgy én is végeztem a hunbuxal mert az admin is eltűnt és nem fizet senkinek sad
Abbahagytam még pár oldalt amik keveset fizetnek egy kattintásért. Nincs türelmem végig kattintgatni mindet. Próbálok ráállni az 1 centes oldalakra.


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-11-12, 05:46 | Üzenet # 55
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Amúgy én is végeztem a hunbuxal mert az admin is eltűnt és nem fizet senkinek

Honnan tudod, hogy eltűnt az admin? És hogy nem fizet senkinek?
Rosszul kérdeztem. Biztos vagy benne, hogy eltűnt és hogy nem fizet?


borbolya
 
feerkeDátum: Péntek, 2010-11-12, 10:12 | Üzenet # 56
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
Biztos vagy benne, hogy eltűnt és hogy nem fizet?

Az admin több mint 1 hete (már lehet van 2 is) hogy nem csinált semmit.A fórumba se írt azóta.
Mindenki panaszkodik a kifizetésre. Nekem is már hónapok óta nem tudott visszaírni 3$-t. sad


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-11-12, 10:17 | Üzenet # 57
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Nekem is már hónapok óta nem tudott visszaírni 3$-t.

ja, engem azért utált ki a fórumról, mert párszor rákérdeztem sad
Aztán néha felmentem az oldalra, egy-egy hirdetésre rákattintottam, hogy a refeim munkája ne vesszen kárba, de ezek szerint már ez is fölösleges sad

messi ügyére visszakanyarodva. Nekem azért mégis furcsa egy kicsit, hogy más nevében hogyan lehet ezt a hozzászólásosdit megoldani? Ehhez én túl földhözragadt vagyok sad


borbolya
 
feerkeDátum: Péntek, 2010-11-12, 10:19 | Üzenet # 58
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
hogy más nevében hogyan lehet ezt a hozzászólásosdit megoldani

Megfejtették a jelszavát és beléptek


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-11-12, 10:23 | Üzenet # 59
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Megfejtették a jelszavát és beléptek

Kíváncsi lennék, minek alapján választja ki egy ilyen mocsok, hogy kinek a jelszavát törje fel? angry


borbolya
 
feerkeDátum: Péntek, 2010-11-12, 14:38 | Üzenet # 60
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
Kíváncsi lennék, minek alapján választja ki egy ilyen mocsok, hogy kinek a jelszavát törje fel?

Ez lehet egy vírustól is ami ellopja a jelszavakat vagy valaki próbálkozott és eltalálta


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
Fórum » PTC » Akik már fizettek » HUNBUX (Szerintem nem kell kommentár!)
Keresés: