Szombat
2024-04-20
06:15
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
SIKERPROGRAM - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » SIKERPROGRAM (Minden, amit tudni lehet a Sikerprogramról)
SIKERPROGRAM
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-09-06, 16:54 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mivel a Sikerprogram végre célegyenesbe ért, - és konkrétan pénz is hozott a számlámra - úgy gondoltam itt az ideje, hogy erőteljesebben próbáljam meg rábeszélni az érdeklődőket a regisztrációra.
Ebben a topicban várom a hozzászólásokat, kérdéseket, amelyek a Sikerprogrammal kapcsolatban felmerülnek.


borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-09-06, 17:06 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Tehát akkor rajta, aki érez magában a kattogásnál egy kicsit többet is, az most ugorjon neki a Sikerprogram tanulmányozásának. Nagyon sok munkám van benne, de úgy érzem elég részletes információkat találhat az, aki úgy érzi, el kellene indulni még egy irányba, mert a több lábon állásnak - a vesszőparipám, tudjátok! - ez az egyik feltétele.

Ezeken a linkeken részletes információkat találhattok:


A képre kattintva regisztrálhattok a Sikerprogramra

A Linkstart 2x2 regisztrációját elindíthatjátok erről a képről:

Ha kérdésetek, vagy közérdekű információtok van, tegyétek fel, vagy osszátok meg a többiekkel! biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-09-07, 09:32 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
NE ESSETEK KÉTSÉGBE, A BORBOLYABUX SZÁMLÁLÓJA MŰKÖDIK! NYUGODTAN OLVASSÁTOK TOVÁBB!

valaki - akinek a véleménye fontos számomra - azt mondta nekem, hogy amit a Sikerprogramról összegyűjtöttem és leírtam nektek az nagyon korrekt és/de igen kimerítő olvasmány, és hogy a legtöbben végig sem olvassátok majd sad

Sajnos hiszek neki sad

De hogy kedvet csináljak a programhoz, megpróbálom itt nagyon röviden összefoglalni a lényeget. Minden ismertető sor alatt megtalálod a képet, amire kattintva elolvashatod a részletes leírást (persze csak ha akarod)

Egyet az elején tisztázni kell. Abszolút semmibe nem kerül számodra a regisztráció és az alap tagság. A linkpay egyenleged egyszeri, 500 Ft-tal való feltöltése pedig már minden lehetőséget megnyit előtted, amit a Sikerprogram kínál. Ilyen egyszerű.

1. Regisztrálj a Sikerprogramba (még alaptagsággal is rengeteg hasznos információhoz juthatsz a netes munkák szervezésére vonatkozóan, és részt vehetsz a Linkstart 2x2 programban is. Ha utóbbira is jelentkezel, nem kell foglalkoznod a prémium tagsággal és az aktivitással sem)

[c]

2. Lépj be a számládra és tölsd fel a Linkpay egyenlegedet (500 Ft)

3. Regisztrálj a Linkstart 2x2-re. Ez 300 Ft-ba kerül az egyenlegedből (ekkor felteheted oldalalad linkjét a Sikerprogram linkcseréjébe, és máris elkezdhetsz keresni)




4. Ha a Nagy Piros Gombra is rákattintasz, bevállalod a karrier tervet, és még többet kereshetsz.



Szóval remélem, így egy kicsit egyszerűsítettem a dolgot. biggrin


borbolya
 
CarmageddonsorozatDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 19:24 | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Mennyit fizet ez?
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 19:52 | Üzenet # 5
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Carmageddonsorozat)
Mennyit fizet ez?


Attól függ, hogy a refeid milyen státuszban vannak, fizettek-e valamennyit, kattintottak-e a piros gombra stb.


borbolya
 
CarmageddonsorozatDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 21:30 | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
[quote]Attól függ, hogy a refeid milyen státuszban vannak, fizettek-e valamennyit, kattintottak-e a piros gombra stb. [/quote]

Aha értem, hát lehet, hogy kipróbálom ezt is ha rendesen fizet.
 
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » SIKERPROGRAM (Minden, amit tudni lehet a Sikerprogramról)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: