Szombat
2024-04-20
05:22
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
PAYBOX.me - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » PAYBOX.me (Úgy gondolom sokat beszélünk még a PayBoxról)
PAYBOX.me
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-09-16, 10:19 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sziasztok!

Mivel éppen az a lényeg, hogy a PAYBOX projekt fejlesztésében részt vegyél - legalábbis ezt tudjuk eddig a dologról, úgy gondoltam a 2011-re tervezett "megnyitó"-ig lesz bőven mondanivaló a témával kapcsolatban. biggrin

Ide várjuk a hozzászólásokat!


borbolya
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-09-16, 10:19 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

A Paybox az általatok már jól ismert PayPalhoz vagy AlertPayhez hasonlóan biztonságos internetes bank létrehozását tűzte ki céljául.

Egyelőre még csak annyit lehet tudni a dologról, hogy miért is érdemes regisztrálni.

Változás!

* $ 25-os azonnali jóváírást kapsz a számládra, és a regisztráció teljesen ingyenes.
* Napi 20 $-ral növekszik az egyenleged, ha valamelyik újonnan elindított projektben aktívan részt veszel, és rendszeresen látogatod az oldalt

* Minden ember után 10 $ -t kapsz, akit magaddal hozol a Payboxra.

Részletes leírást itt találsz.

Regisztrálhatsz erre a linkre, vagy a képre kattintva.
Próba = szerencse biggrin


Olvasd el a piros betűvel írt változásokat is!


borbolya

Az üzenetet módosította: borbolya - Péntek, 2011-01-07, 19:36
 
gery555Dátum: Csütörtök, 2010-09-16, 11:44 | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
hát mivel itt a későbbiekben bankszámlaszámot is meg kellesz adni, ha ki akarod kérni a pénzed, így érdemes vele vigyázni!

Eléggé kecsegtető az az $50, de pont ez az, amiből én egyből az felhasználó csalogatásra asszociálok, amikor is a sok bankszámlaszámból bármi is lehet...

Én azt mondom, hogy minden ilyen új internetes bankkal érdemes vigyázni... Használni pedig csak a paypal-t és az alertpay-t érdemes...


...
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-09-16, 11:58 | Üzenet # 4
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
hát mivel itt a későbbiekben bankszámlaszámot is meg kellesz adni, ha ki akarod kérni a pénzed, így érdemes vele vigyázni!

Eléggé kecsegtető az az $50, de pont ez az, amiből én egyből az felhasználó csalogatásra asszociálok, amikor is a sok bankszámlaszámból bármi is lehet...

Én azt mondom, hogy minden ilyen új internetes bankkal érdemes vigyázni... Használni pedig csak a paypal-t és az alertpay-t érdemes...

kedves gery555! Olyan messze van még ez az időpont, hogy addig nagyon sok tapasztalat gyűlik össze. Én is mindig azt papolom, hogy nagyon kell vigyázni a személyes adatokra, de szerintem a PayPal is volt egyszer fejlesztési stádiumban, nem úgy látod? biggrin

Egyébként tudtommal egyik netes banknál sem kötelező megadni a bankszámlaszámodat + hallottam csődbe ment, pénzzel lelécelő, nem netes bankokról is sad
Mivel nyomon követheted a fejlesztést, - ha minden nap felmész, ahogy kell - úgyis kialakul valamilyen benyomásod az egészről. Szerintem egyelőre kár ezzel többet foglalkozni, mint amennyit muszáj, hiszen még csak egy emailcímet kért a rendszer. biggrin A virtuális számlád pedig - amin gyűlik a pénz - mindent kibír, nem? biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-09-16, 12:14 | Üzenet # 5
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Tájékoztatlak benneteket, hogy a PayBox új blogot indított, amiről emailben értesítettek. A fickót, aki szerkeszti Scottnak hívják (na és kit nem hívnak Scottnak Új-Zélandon? - ez vicc, ha..ha..ha.. biggrin ).

Mai információ:

Az oldal egyelőre tervezési, fejlesztési, programozási fázisban van, és a személyzet most még csak részmunkaidőben dolgozik a projektben.

A tervek szerint az oldal új funkcióval bővül (október első felében), amelynek eredményeként a fiók egyenleget többféle célra lehet majd felhasználni (na itt jön elő gery555 gondolata első körben. Amikor az új funkció beindul, kiderül, kérnek-e olyan adatokat, amiket az ember nem ad ki fűnek-fának . Evussal arról beszélgettünk, hogy talán hirdetésre lehet majd beváltani, vagy hasonló célokra. Ha ilyesmiről van szó, naná, hogy beváltjuk, ha már egyszer van rajta pénz! Még mielőtt felszívódik az oldal a virtuális pénzzel együtt biggrin )

A blogot ezen a linken éred el:

http://www.paybox.me/blog/

Tipp:

Ha a Google fordítóba egyből a linket illeszted be, az egész blogot lefordíthatod egy lépésben, és nem kell a szövegek másolgatásával bíbelődnöd. Bocsánat azoktól, akik ezt már régóta tudják, de lehet, hogy vannak olyan felhasználóink is, akiknek ez újdonság. biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-09-21, 06:02 | Üzenet # 6
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

A következő email érkezett ma reggelre a fiókomba, és úgy gondolom, mindenki megkapta, aki regisztrált a PayBoxra.

Paybox Hírlevél: szeptember 20, 2010
Hello Paybox felhasználók,
Elmozdulás történt a blog bejegyzésekről történő értesítésekben. Ne aggódj, ha még mindig szeretnél értesítést kapni e-mailben, ez csak egy választás.
Kérjlek, olvasd el ezt a blog bejegyzést, hogy hogyan történik az új blog feliratkozás:

http://www.paybox.me/blog/?p=41
Miután feliratkoztál a blogra, kérlek, kattints az alábbi linkre, és kövesd az utasításokat, ha leakarsz iratkozni a e-mail hírlevélről:
Leiratkozás (miután feliratkoztál a blogra)

Köszönjük, hogy használod Payboxot!
PayBox.me

Ha a pirossal jelzett linkre kattintasz, - amit Neked küldtek a levélben - és a bejegyzésben megkeresed a "subscribe" (feliratkozás) szöveget, kattints rá! Ezzel feliratkoztál az új blogra, amelynek bejegyzéseiről a jövőben email tájékoztatást kapsz, de elmentheted könyvjelzőbe is, vagy olyan módon, ahogy neked tetszik.

Aztán kapsz egy emailt, amiben meg kell erősítened a feliratkozást. A tárgyban ez látszik: Activate your Email Subscription to: PayBox Blog (Aktiválja email feliratkozását: Paybox Blog). Az aktiváló linket a máshol szokásos módon kattintással, vagy a böngészőbe való bemásolással használhatod.

Van még egy feladat. A régi feliratkozást meg kell szüntetni. Egy korábbi emailből keresd meg az "unscribe" (leiratkozás) linket, és kattints rá.
A blog bejegyzésekről emailben tájékoztatják majd a felhasználókat.

Készül a PayBox fóruma is, a jövő héten indul.


borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-09-22, 11:38 | Üzenet # 7
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Az igazság kedvéért hozzáteszem az alábbiakhoz, hogy az idézőjel nem teljesen szabályos, mert egy kis "műfordítást" kellett végeznem biggrin , hiszen a Google fordító azért nem tökéletes magyarsággal dolgozik sad

Ha valaki el akarja olvasni az eredeti szöveget, és segíteni tud - mondjuk jobban beszél angolul, mint én biggrin - akkor erre a linkre kattintva megteheti.

" A Facebook és a Twitter linkek készen állnak!

Megjelenés: szeptember 21, 2010 22:39 PDT

Ha még nem iratkoztál föl a blogra, akkor érdemes újra meglátogatni meg a feliratkozás oldalt. Ha ezen az oldalon a 2. lehetőséget választod, és látni fogod, hogy most már kiválaszthatod a Facebook-ot ,vagy a Twitter-t, és ezeken a helyeken is megoszthatod a PayBox információkat.
felejtsd el, hogy mi csak akkor használjuk a Facebook-ot és a Twitter-t, ha értesíteni akarunk egy új blog bejegyzésről. Nem tudunk egyenként válaszolni minden egyes kérdésre, ezért a viták és kérdések a hamarosan induló, új felhasználói fórumban kapnak helyet.

Talán észrevetted, hogy a még nem működik a blog bejegyzés funkció, devdolgozunk rajta, és reméljük, hogy észrevételeitek tudjuk majd hasznosítani.

Hamarosan még több jó hírrel jelentkezünk.

Köszönjük, hogy használod Paybox-ot! "


borbolya
 
gery555Dátum: Szerda, 2010-09-22, 19:30 | Üzenet # 8
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
"felejtsd el, hogy mi csak akkor használjuk a Facebook-ot és a Twitter-t, ha értesíteni akarunk egy új blog bejegyzésről."

Ezt egy kicsit átfordítom, hogy érthetőbb legyen smile :
Ne feledd, mostantól csak a Facebook-ot és a Twitter-t fogjuk használni, hogy az új blog bejegyzésekről értesítsünk!


...
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-09-22, 20:00 | Üzenet # 9
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (gery555)
Ezt egy kicsit átfordítom, hogy érthetőbb legyen

köszi, bízom benne, hogy az egészet átnézted, és a többit is kijavítod biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-09-23, 11:14 | Üzenet # 10
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

A mai PayBox email szerint számítógéphez és technológiához értő munkatársakra lesz szükség, valamint fórum moderátorokat keresnek.

Böngésszétek át a munka ajánlatokat, hátha ti is be tudnátok vállalni valamit, vagy ismerőseitek között van olyan, aki alkalmas lehet ilyen típusú munkára. biggrin

Az eredeti email szövege itt olvasható!

Nem fordítom le a teljes szöveget, mert nem szeretnék túl sokat hibázni biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-09-27, 11:43 | Üzenet # 11
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Újabb hírek a PB-tól:

"Hamarosan indulnak a P2P tranzakciók ...

A fejlesztő csapat napok óta, éjjel-nappal az új személytől személyig (P2P) tranzakciós rendszeren dolgozik. Bejelentették, hogy a csapat (mármint mi) hamarosan elkezdheti a tesztelést!
Ez nagyszerű hír! Azt jelenti, hogy a Paybox felhasználók hamarosan képesek lesznek kifizetéseket küldeni és fogadni egymás között. Amint ez működik, ez azt is jelenti, hogy ettől a perctől minden változni fog, mert a fiók egyenlegek áthaladhatnak az új tranzakciós rendszeren, azaz végre használhatod majd a pénzedet. Hogy mire, azt még meglátjuk(a pirossal jelölt részt csak én teszem hozzá bizakodva biggrin ) ...

* Napi bónusz - pénzt keresel
* Ajánlási bónusz - pénzt keresel
* Minden alkalommal, amikor pénzt küldesz - pénzt keresel

Nyomon követheted fiókod előzményeit. Ez nagyon izgalmas. A fejlesztők megmutatták, hogyan fejlődik a a rendszer, és nekem most úgy tűnik, fantasztikus lesz! Alig várom, hogy elkezdjem használni.

De van még jobb hír is! Miután a P2P tranzakciós rendszer átmegy néhány Earlybird felhasználói teszten és bizonyít egy kicsit, a fejlesztők elkezdenek dolgozni néhány új funkció fejlesztésén. Azt hiszem, mindenki nagyon izgatott. "

A műfordításba hiba is csúszhatott, ezért az eredeti mail szövegét itt elolvashatjátok, és jelezhetitek, ha ti valami mást, többet, vagy eltérőt olvastok ki belőle! Esetleg még valamit fontosnak találtok, amit én nem emeltem ki biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-09-29, 06:01 | Üzenet # 12
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sziasztok!

Tegnap óta tényleg működik a "pénz küldés" (Sent)funkció!

evuskával kipróbáltuk, utalgattunk egymásnak néhány dolcsit ide-oda! Szuper!
Ha így folytatják, még lehet is igazi web-bank a PayBox-ból! biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-01, 11:46 | Üzenet # 13
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Mai hír:

A jövő hét végéig - a tervek szerint - többféle lehetőség lesz az oldalon arra, hogy még több pénzt keress, és -tadammmmm! - el is költhesd, amit kerestél! biggrin
A fejlesztők gőzerővel dolgoznak, és lássuk be, az oldal már kezdi felölteni egy igazi internetes bank arculatát biggrin

Most nem azért, de nekem egyre jobban tetszik, és őszintén szólva kezdem azt hinni, hogy ebből még tényleg lehet valami! biggrin

Az eredeti szöveget itt olvashatod


borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-10-04, 11:20 | Üzenet # 14
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Mai email szerint október 8-án, de legkésőbb 15-én elindul egy csomó, új funkció, többek között olyan lehetőségek kerülnek bevezetésre, amelyek segíthetnek abban, hogy az összegyűjtött egyenlegedet hasznosítani tudd.

Aki még nem regisztrált, szerintem tegye meg.

Ebből aztán tényleg nem lehet nagy baj, viszont könnyen lehet, hogy egy új PayPal megszületésénél bábáskodhatsz biggrin Akár...

Ezúttal nem teszem fel a teljes levelet, mert az információ lényege annyi, amit leírtam. biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-10-05, 15:40 | Üzenet # 15
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Figyelem!

Mai információ szerint a "pénzgyűjtögetés" kizárólag ebben az évben lehetséges a PayBox-on, mint Earlbird felhasználó.
Amikor a bank élesben indul, már nem lesz szükség a "munkánkra", tehát pontosan ugyanúgy tudjuk majd a bankot használni, ahogy más, "mezei" felhasználók.

Ezért aztán még mindíg érdemes regisztrálni, nehogy tényleg lemaradj valamiről, amit később megbánhatsz.

Bár a hét végére, de legkésőbb 15-éig készen lesznek azok a funkciók, amelyek segítségével erre-arra elköltheted a pénzecskédet, én azért óvatosságra intelek.
Vagy hozz minél több referáltat, hogy növeld az egyenlegedet, - amíg teheted - vagy alaposan gondold meg, mire szórod el a könnyen jött pénzt (tudod, ami könnyen jön, könnyen megy).

Ami engem illet, majd a kínálat függvényében eldöntöm, mi legyen az összegyűjtött, virtuális $ mennyiséggel. Ha értelmes dolgot is lehet vele kezdeni, akkor elköltöm. Ha hülyeségekre kéne kiszórni, akkor megvárom, hogy elinduljon a bankolás.

Mivel egy fillért se tettem bele, egy fillért sem veszíthetek. biggrin


borbolya
 
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » PAYBOX.me (Úgy gondolom sokat beszélünk még a PayBoxról)
  • Oldal 1 / 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Keresés: