Csütörtök
2024-04-25
10:05
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
PAYBOX.me - Oldal 2 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » PAYBOX.me (Úgy gondolom sokat beszélünk még a PayBoxról)
PAYBOX.me
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-15, 18:04 | Üzenet # 16
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mai hír szerint a fejlesztés kicsit csúszik, mert a biztonsági szempontoknak való tökéletes megfelelés több időt vesz igénybe, mint azt a fejlesztők előre kalkulálták.
Mivel azonban néhány fejlesztés a tervezetthez képest előbb készült el, - mint például a pénz küldés funkció - úgy hogy a jelzések szerint semmi ok az aggodalomra biggrin

Én már nagyon izgatott vagyok!


borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-10-20, 21:24 | Üzenet # 17
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok! Megnyílt a payboxshop! biggrin

Még nem tudtam rendesen átnézni, de úgy látom, licitálós cuccokat lehet venni!
A tájékoztatás szerint még nem tökéletes a működése, de hát azért vagyunk, hogy teszteljük. biggrin

Külön jelszóval, felhasználónévvel regisztrálj, és írd fel az adatokat, mert egyelőre a jelszó emlékeztető nem jól muzsikál sad

Nekem tetszik, különösen ha a rengeteg dolcsimat tényleg felhasználhatom valami értelmes vásárlásra. Nehogy már kárba vesszen! happy


borbolya
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-10-24, 19:12 | Üzenet # 18
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Egyik nap kaptam egy emailt egy olvasótól, aki a paybox miatt vissza-visszajár ide a jobra.

Azt kérdezte tőlem, mi lehet a gond, hiszen árverést indított a PB-on, jött is ajánlat, le is zárult a licit, és aztán nem történt semmi.
Meglepődtem, mert azt írta, hogy PayBox dollárt cserélnek PayPal valódi dolcsira, méghozzá tömegével. Egy kicsit csalódott is voltam, mert komolytalannak tartottam a dolgot.
Aztán jött egy levél a PayBox adminjától, amelyben azt írja, hogy hamarosan jelzéssel látják el azokat a liciteket, amelyek nem felelnek meg a PayBox elvárásainak. Mivel egyelőre teszt állapotban van a Shop, nem szankcionálják a dolgot, de a jövőben komoly következményei lehetnek, ha valaki olyan ajánlattal rukkol elő, ami nem egyezik a PayBox alapelveivel (megbízható, korrekt bank akarnak lenni).

$ 100 Paybox for $ 25 PayPal (azaz 100 PB dollár 25 PP dollárért eladó)

Minősítése: Flag as Inappropriate azaz Ez nem ideíllő

Hát így. biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-10-27, 19:57 | Üzenet # 19
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Nagyon fontos információt osztok meg veletek. Eddig ez eszembe sem jutott, de elolvastam az erről szóló tájékoztatást, és rájöttem, hogy tulajdonképpen mi a dolog lényege.

Szóval. Ahhoz, hogy a PB olyan kapcsolatokat alakítson ki az online kereskedőkkel és bankokkal, amilyenek ahhoz kellenek, hogy később, amikor élesben indul, a lehető legjobb pozícióból indulhasson, meg kell sokszoroznia felhasználóinak számát. Nem kis konkurenciát jelentenek számára a már működő, általatok is ismert internetes bankok, úgy hogy erőteljes reklám tevékenységre van szüksége a célok eléréséhez.

És itt jön a lényeg. Nem értettem, mi abban a ráció, hogy dollár százakat írnak jóvá a regisztrált felhasználók virtuális számláján, de most már nagyon is értem! Dollármilliókat kellene reklámra fordítania, ha nincsenek ezek a felhasználók, ha nem vagyunk mi! biggrin

Tehát továbbra is azt mondom, szerezzetek felhasználókat fejenként 5 dolcsiért, és azért, hogy ez a bank tényleg beindulhasson, mert valóban lehet benne fantázia. Látván a fejlődést, én nagyon hiszek benne.

Hamarosan körülnézek a Shopban, talán még vásárolok is valamit, vagy licitálok valamire. Végül is átléptem az ezer dolcsit! happy


borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-29, 11:30 | Üzenet # 20
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Mai hírek:

Mától kezdve, amikor belépsz a PB számládra, találsz egy rövid, egyszerű felmérést, amit ki kell tölteni. (az admin levelének fordítása szerint: "Ez elég rövid és fájdalommentes elhiheted" happy )

Előreláthatóan holnaptól napi blogbejegyzés olvasható, amely az oldal fejlődéséről szól, és ebből látható lesz, hogy mennyit közeledett a bank a megnyitáshoz kitűzött célhoz. Ehhez várják a visszajelzéseket is a blogban.

A mai hírek közt van még egy meglepetés is, de mielőtt ezt megosztanám veletek, át akarom tanulmányozni, nehogy valami marhaságot írjak! happy


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-11-09, 11:27 | Üzenet # 21
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Ma három hírrel szolgálhatok, kinek-kinek jó, vagy rossz, ezt mindenki döntse el maga! biggrin

Bezárt a Paybox Shop
Ennek nagyon egyszerű oka van, mégpedig az, hogy a tesztelési munkák befejeződtek. Szükség szerint lehetséges, hogy még megnyitják, de ez a jövő zenéje

Regisztrációs bónuszok változása
Ezután a saját jogú regisztrációra már nem 50 $, hanem 25 $ jár, viszont a referáltak után járó 5 $ helyett 10 $ üti a markodat. biggrin

Készül a PayBox kártya

Ennek tervezése során szavazhattok a legjobban "kinéző" kártyára, sőt ha jól értem, ti magatok is tervezhettek kártya dizájnt. A "győztes" kártya tervezője 1.000 $-t kap, és a legtöbbször szavazó felhasználók között - többször is lehet szavazni - 100-100 $-t sorsolnak ki. biggrin


borbolya
 
feerkeDátum: Kedd, 2010-11-09, 16:42 | Üzenet # 22
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szerintem ez túl szép hogy igaz legyen. Ennyi pénzt szétosztani a semmiért ...

feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-11-09, 17:59 | Üzenet # 23
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Ennyi pénzt szétosztani a semmiért

Azért nem semmiért. Biztos vagyok benne, hogy egy csomóan - akik mondjuk tudnak angolul, ami nem egy hátrány (én spec nem tudok sajnos) - valódi munkát végeznek. Visszajelzéseket adtak az esetleg előforduló hibákról stb.
Arról nem beszélve, hogy ha a bank tényleg elindul, és felhasználóbarát felülettel, esetleg extrákkal készül el, biztos nem lesz ráfizetéses.
Végezetül pedig most is azt mondom, amit az elején: ez tényleg nem kerül semmibe. Nem kell kattogni, nem kell upgradelni, csak naponta egyszer felmenni, esetleg - akár változtatás nélkül - kitölteni a napi kérdőívet. Ennyi. Mesélj, mit bukhatsz ezen? biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-11-09, 21:19 | Üzenet # 24
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kérlek, nézzétek meg a kártya-terveimet, és ha jónak találjátok valamelyiket, szavazzatok rá! Nagyon köszike smile



Azért tettem föl a Facebookra ezeket a terveket, mert némelyiken változtattam egy kicsit a korábbihoz képest. Így aztán innen leszedtem őket, oda pedig felpakoltam - reményeim szerint mind a tizet (volt egy kis gondom, így van olyan, ami kétszer is fent van. De nem izgi!)
Ja, lécci kattints az I like It! (zöld) gombra!


borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-11-10, 06:17 | Üzenet # 25
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ma reggel még a kattogást is kihagytam, mert a Pbox oldalán megnéztem - illetve elkezdtem megnézni - az eddig beküldött kártya tömeget. Iszonyú mennyiségű kép érkezhetett be. Egyik szebb, mint a másik.

szavazzatok a képeimre, ha van egy kis időtök! Sokkal szebbek is vannak az én terveimnél, de hogy őszinte legyek, vannak sokkal vacakabbak is! Érdekes ez az egész, érdemes megnézni! biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-11-25, 06:04 | Üzenet # 26
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Bár minden nap értesítés jön a blogbejegyzésekről, nem teszem fel mindet, mert időnként csak annyit közölnek, mikor nyílik meg a box a tavasz folyamán (előzetes becslés szerint).

Tegnap arról kaptam hírt, hogy hamarosan egy kérdőív, teszt vagy valami hasonló segítségével elkezdik felmérni, hogy ki, mire költené szívesen az egyenlegét. Ez ahhoz szükséges, hogy elkezdődhessenek a tárgyalások azokkal a cégekkel, akiknek a termékét vagy szolgáltatását szívesen használnák a Paybox felhasználói - egyelőre mi biggrin

Majd szólok, ha indul a banzáj, és javaslom, hogy vegyetek részt a felmérésben!


borbolya
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-11-28, 14:36 | Üzenet # 27
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Újra indították a kártya tervekről szóló szavazást, mert voltak, akik csak nagyon későn kapcsolódtak be.

Nekem 7 kártyatervem van versenyben, de nem nagy a szavazási kedvetek, úgy hogy inkább csak azért tenném fel a képeket, hogy lássátok, melyek az én terveim.

Olyan sok dizájnt küldtek be a felhasználók, szebbnél szebbeket, hogy természetesen az esélytelenek nyugalmával szemlélem az eseményeket, de azért mégis izgat a dolog.

A képre kattintva lehet szavazni, de mivel sajnos csak regisztráltak szavazhatnak, nem remélek túl nagy változást a szavazatok számában. biggrin




borbolya
 
EmelajnDátum: Vasárnap, 2011-01-09, 19:16 | Üzenet # 28
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia borbolya!
Most regiztem hozzád, mivel látom, hogy foglalkoztok a paybox-l.
Tagja vagyok én is, de mivel fordítot használok, nagyon jó hogy rád találtam!
Sok mindent nem értettem, igazán!
Olvastam a forumban, hogy lehet már vásárolni!
Hol és hogyan, hiszen még nem aktív a kártya?
Kérlek légyszíves tájékoztass róla, nagyon várom ! Emelajn
dollar
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2011-01-09, 19:52 | Üzenet # 29
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Emelajn)
Olvastam a forumban, hogy lehet már vásárolni!

szia, és üdv a jobon! Ha megteszed, hogy a fórumnak arra az oldalra vezető linkjét idemásolod, nagyon megköszönöm!

Én úgy tudom, hogy vásárlási lehetőség még nincsen (ennek a kártyához nem sok köze van, hiszen kártya nélkül egész nyugodtan fizethetsz bármilyen bankszámládról).
A legfrissebb fejlesztés a History menüben található, ahol most már havi forgalmat is le tudsz kérdezni, de tudomásom szerint még nem lehet terméket vagy szolgáltatást vásárolni.
Sőt, a hozzám küldött blog leíratokból azt vettem ki, hogy amikor a vásárlás beindul. először az elektronikus termékekkel indítanak (szoftver, ebook stb.), mert a szállítási feltételek megteremtése a következő fázis.

biggrin


borbolya
 
EmelajnDátum: Hétfő, 2011-01-10, 08:24 | Üzenet # 30
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia !

Mint a kis kezdő, úgy érzem magam!
Erre gondoltál: Internetes munkák » PAYBOX.me ? Ha nem ,
nehari, de nem tudom akkor milyen linket, és hova tegyem? bash

 
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » PAYBOX.me (Úgy gondolom sokat beszélünk még a PayBoxról)
Keresés: