Péntek
2024-04-26
22:52
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
PAYBOX.me - Oldal 3 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » PAYBOX.me (Úgy gondolom sokat beszélünk még a PayBoxról)
PAYBOX.me
feerkeDátum: Hétfő, 2011-01-10, 08:58 | Üzenet # 31
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
Ha megteszed, hogy a fórumnak arra az oldalra vezető linkjét idemásolod, nagyon megköszönöm!

Szerintem a paybox shopra gondolt: http://borbolyajob.ucoz.com/forum/5-36-755-16-1287602670
Más vásárlást nem találtam.


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net


Az üzenetet módosította: feerke - Hétfő, 2011-01-10, 08:59
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2011-01-10, 09:11 | Üzenet # 32
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Emelajn)
nehari, de nem tudom akkor milyen linket, és hova tegyem?

biggrin

Amikor belépsz a payboxnak arra az oldalára, ahol az információt olvastad arról, hogy már lehet fizetni a számláról, akkor a böngészőben lévő linket (http://..........) egyszerűen másold ki, és azt illeszd be ide. Akkor én is - és a többiek - megnézhetem, hogy mit is írnak, mert őszintén szólva én nem tudok erről a lehetőségről.

amúgy pedig egész nyugodtan kérdezz, itt senki sem fog kezdőnek tartani, de ha az lennél, abban sincs semmi ciki! biggrin

Hozzáadva (2011-01-10, 9:11 Am)
---------------------------------------------

Quote (feerke)
paybox shopra

szerintem a paybox shop már nem üzemel


borbolya
 
feerkeDátum: Hétfő, 2011-01-10, 09:17 | Üzenet # 33
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
amúgy pedig egész nyugodtan kérdezz, itt senki sem fog kezdőnek tartani, de ha az lennél, abban sincs semmi ciki!

Azért vagyunk, hogy segítsünk biggrin


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
EmelajnDátum: Hétfő, 2011-01-10, 14:22 | Üzenet # 34
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! hello
Köszönöm a választ.
Igen, már értem, hogy a hívatkozó link kell.
A fórumban olvastam , hogy borbolya te mész vásárolni körül nézni.
Így azt gondoltam, hogy lehet már vásárolni.
A google fordítot használom, de van mikor értelmetlenül fordít, legalábbis
az én értelmezéseimnek.
Csodás napot mindenkinem! Emelajn applause flower
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2011-01-10, 15:01 | Üzenet # 35
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Emelajn)
Így azt gondoltam, hogy lehet már vásárolni.

Biztos arra gondolsz, mikor volt - még mindíg van - egy olyan lehetőség, hogy "kívánságlistát" állíthatsz össze az amazon.com oldalon. Ennek egyszer majd lesz egy nyertese, ha minden igaz. Valószínűleg nem pont én, de minden esetre én megcsináltam a magam kívánság-listáját, és azt remélem, hogy egyszer majd ez az oldal elfogadja a "PayBox dollárt".

És igen, a Paybox Shopban is körülnéztem. Ennek az volt a lényege, hogy ki kellett próbálni, hogyan lehet licitálni, hogyan lehet a PayBox számláról feltölteni a shop egyenlegedet, és hasonlók. Ez már nem működik, bár egyszer - mintha olvastam volna valahol - lehet, hogy még visszahozzák. biggrin

Mi - sokan legalábbis - szintén a google fordítót használjuk, és tényleg vicces és érthetetlen időnként a kapott szöveg! happy


borbolya
 
EmelajnDátum: Kedd, 2011-01-11, 21:31 | Üzenet # 36
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
http://www.paybox.me/blog/?p=1059

Szia borbolya! Üdvözöllek benneteket!

A január 11.-i blog értelmezésére lenne szükségem!

Köszönöm, Emelajn faint

 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2011-01-13, 08:24 | Üzenet # 37
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Emelajn)
A január 11.-i blog értelmezésére lenne szükségem!

szia! Lépj be a payboxba, és My Account oldalon görgess le addig, amíg nem látod ezt:

Surveys
Note: Please complete each survey at least once. You are invited to complete any of the surveys listed below as often as you feel that you have something new to contribute. Your feedback matters. Thanks for contributing!

* Internet Marketing Survey

* Sharing PayBox Survey
* Vote in the Debit Card Survey (learn more)
* Vote in the Merchant Survey (learn more)
* Online Shopping
* Social Sharing Survey
* Good Experience Survey
* Bad Experience Survey
* The Perfect Online Payment Processor

Kattints rá, és nemes egyszerűséggel nyisd meg egy új lapon a fordítót, másold ki a felmérés szövegét, és értelemszerűen töltsd ki. Nem nehéz! biggrin

Hozzáadva (2011-01-13, 8:24 Am)
---------------------------------------------
Tegnapi információ szerint valamikor február végére út affiliate (partner) programot indít a PayBox.
A tervek szerint ezzel valódi pénzt lehet majd keresni csekkre, vagy folyószámlára. Ezzel ösztönözni kívánják a résztvevőket, hogy minél több felhasználót - potenciális Paybox ügyfelet - vonzzanak az új bankhoz, ezáltal elősegítve a mielőbbi nyitást.

Mivel a felhasználók nagy részének nincsenek internet marketing tapasztalatai, valamiféle képzési lehetőség nyílik, amiről természetesen tájékoztatlak benneteket, ha lesz valami használható információm.

A partnerprogramban nem kötelező részt venni, teljesen fakultatív a dolog, és ha nem veszel benne rész, attól az eddigi munkát folytathatod Earlybird felhasználóként. biggrin


borbolya
 
KlanddaDátum: Szerda, 2011-01-26, 11:37 | Üzenet # 38
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretenék kérni tölletek, nem rég óta vagyok Paybox felhasználó. Egy kissé nehezen igazodok ki ezen. A mostani állás alapján mire kell még odafigyelni ,hogy a paybox-os összeget megkapjam késöbb? ...vagyis , hogy aktív felhasználó mardhassak. Lefordítottam a szöveget meg utánaolvastam , de jelenleg ez talán az egyik legéletképesebb fórum. A kérdőiveket rendszeresen töltöm. Ez elég ahhoz, hogy késöbbiek során érvényes maradjak? Nem szeretnék olyan csapdába kerűlni, ahhol késöbb kiderűl, hogy volt valami egyébb rejtett összefüggés a háttérben aminek ha nem teszek eleget akkor kiesek a pixis-kosárból.

Továbbá az Earlbird része se elég világos, hogy ez "kell"-e és ha igen , mi célt szolgál.(?)
Ezzel kapcsolatban valaki írna egy rövid kommentet igazán hálás lennék, magam és a hozzám hasonló keveset tudok nevében.

Ami meg a fórumot illeti, így tovább!!!

 
borbolyaDátum: Hétfő, 2011-05-16, 20:51 | Üzenet # 39
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Klandda)
Earlbird

amikor regisztráltál, és vállaltad, hogy látogatod az oldalt, Te magad is "Earlbird" lettél. Ezzel nincs semmi más dolgod, sőt vannak, akik kipróbálták, hogy hosszabb ideig nem léptek be az oldalra, és mégsem "vágták ki" őket.
Én a helyedben nem kockáztatnék, de két-három naponként felmenni, hetenként egy-egy kérdőívet kitölteni - szerintem nem egy nagy megterhelés. Kit tudja, megtörténhet, hogy egyszer tényleg lesz belőle konkrét hasznunk (mert azt még nem tudni, hogy az összegyűjtött pénzeket valójában mire lehet majd használni. Könnyen lehet, hogy el lehet majd vásárolni a tervezett célokra (egy korábbi bejegyzésben felsorolom ezeket, azt hiszem), de az is lehet, hogy előbb-utóbb a kereskedők egy része elfogadja majd ezeket.

Szóval, ha csak nem érzed túl megterhelőnek azt a néhány dolgot, amivel biztos tag maradhatsz, akkor nincs sok dolgod. Szerintem. biggrin

Hozzáadva (2011-03-02, 4:15 PM)
---------------------------------------------
sziasztok!

tájékoztatni szeretném azokat, akik mostanában "lepattantak" a Paybox honlapjáról, vagy megdöbbenéssel vették tudomásul, hogy eltűnt a menüsorból a Refferáltjaim fül.

Semmi gond nincsen, de most már gőzerővel dolgoznak a fejlesztők a webes vásárlási lehetőség kialakításán, ezért az utóbbi időben voltak fennakadások is. Előreláthatóan kb. 4-5 héten belül elkészülnek a fejlesztések. Legalábbis az email tájékoztatások szerint. biggrin

Hozzáadva (2011-03-17, 8:42 PM)
---------------------------------------------
Legújabban VirtaPay surprised

Belépési név és jelszó változatlan. Pillanatnyilag elérhető saját számla, a pénz küldés, valamint a történet menüpontok.

Reflinkem azoknak, akik csak most döntöttek a csatlakozás mellett

Hozzáadva (2011-03-29, 6:01 Am)
---------------------------------------------
Az érdeklődőknek elmondom, hogy most már csak néhány napig lesz elérhető a régi linken az oldal. Az új - VIRTAPAY - néven futó oldalon viszont egy-két héten belül lehetőség lesz - egyelőre tesztelési szinten, ha jól értettem - elektronikusan értékesíthető áruk feltöltésére. Azaz hang- és képanyagok, könyvek egyebek eladása - és természetesen vásárlása - előtt nyílik meg az út. Talán lesz valami, amire elkölthetjük a virtuális pénzünket! biggrin

Figyeljetek a szerzői jogokra!

ITT LEHET REGISZTRÁLNI, VAGY BELÉPNI A VIRTAPAY OLDALRA!

Hozzáadva (2011-05-16, 8:51 PM)
---------------------------------------------
Ma már lehet vásárolni a Virtapay oldalon! Vettem is valami hülyeséget 25 dolcsiért! Gondoltam, kipróbálom. Valószínűleg több időt kellett volna szánnom a böngészésre. Na nem baj, majd holnap! Nézzétek meg ti is, hátha többre juttok, mint én! biggrin


borbolya
 
CarmageddonsorozatDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 19:37 | Üzenet # 40
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok, én is tagja vagyok a rendszernek már tavaly október óta, és mostanában figyeltem fel arra, hogy be lehet váltani a virtuális pénzünket valós pénzre is, és le lehet őket vásárolni, nektek hogyan megy ez a vásárlási szisztéma?
Megkapjátok mindig a vásárolt dolgokat? biggrin biggrin
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 19:44 | Üzenet # 41
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Carmageddonsorozat)
Megkapjátok mindig a vásárolt dolgokat?


Egyelőre csak kísérleti fázisban van a dolog. Én már vettem valami szoftvert, amit semmire sem tudok használni sad

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy most még csak internetes cuccokat vehetsz. Érdemes alaposan végigböngészni a kínálatot, fordítóval lefordíttatni, ami tetszik. Vedd meg nyugodtan, mert szerintem meg fogod kapni (le tudod tölteni). Nem érdemes sokat belefeccölni, de érdemes megnézni, hátha találsz valami érdekeset. biggrin


borbolya
 
CarmageddonsorozatDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 21:27 | Üzenet # 42
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
[quote=borbolya]Ezzel csak azt akarom mondani, hogy most még csak internetes cuccokat vehetsz. Érdemes alaposan végigböngészni a kínálatot, fordítóval lefordíttatni, ami tetszik. Vedd meg nyugodtan, mert szerintem meg fogod kapni (le tudod tölteni). Nem érdemes sokat belefeccölni, de érdemes megnézni, hátha találsz valami érdekeset. [/quote]

Én 1000 dollárért lehet venni telefont is meg ipedet is melyiket érdemes megvenni?
 
borbolyaDátum: Péntek, 2011-05-27, 05:46 | Üzenet # 43
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Carmageddonsorozat)
melyiket érdemes megvenni?


Még NEM lehet olyasmit venni, ami valóságos küldemény. Csak olyat, ami interneten keresztül szállítható. Pl. szoftver, e-könyv, zene stb.


borbolya
 
PénzteremtőDátum: Péntek, 2011-05-27, 07:05 | Üzenet # 44
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 219
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ja értem, a pénzt mindig nem adta meg, pedig letelt a 72 óra. biggrin
 
borbolyaDátum: Péntek, 2011-05-27, 07:57 | Üzenet # 45
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Pénzteremtő)
a pénzt mindig nem adta meg


Pénzt NEM FOG ADNI! Tilos pénzt árulni a Virtapay oldalon! sad


borbolya
 
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » PAYBOX.me (Úgy gondolom sokat beszélünk még a PayBoxról)
Keresés: