Péntek
2024-04-26
15:37
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Minden más, ami internetes meló - Oldal 2 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » Minden más, ami internetes meló (Ide kéretik az a téma, aminek nincs külön topicja)
Minden más, ami internetes meló
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-09-19, 12:41 | Üzenet # 16
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
WEBSITE TESTER - VÁLTOZÁS!

A következő üzenetet feerke küldte nekem. Aki esetleg már megkapta, attól bocsi, de azért a többiek kedvéért közzéteszem:

"Helló!
A websitetester új néven fut tovább!
http://www.mytesterjobs.com
Nem kell újra regisztrálni, hanem csak aktivációs e-mailt kell kérni.
Ha levélben kapott linkre kattintasz és hiba üzenet jön be akkor próbáld újra. Ez azért van mert a szerver leterhelt. Ha sikerült akkor kilépsz, majd újra belépsz, akkor ott el kell fogadni a Felhasználási feltételek-et.

Üdv.:feerke "

köszönjük szépen az infót! biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-09-21, 15:03 | Üzenet # 17
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
Nem kell újra regisztrálni, hanem csak aktivációs e-mailt kell kérni.

Való igaz. A régi oldalon jelezni kell, hogy "elfelejtettem a jelszót". Ekkor kiírja, hogy küldenek egy aktivációs emailt. Két napig vártam rá, de ma megérkezett. A linkre kattintva a szokásos módon aktiválhatod az "új" számládat.

kb. így néz ki:

"Password Recovery"

Dear,
here is your password reminder from MYTESTERJOBS:
http://www.mytesterjobs.com:80/user....648b950 "

Azért a dolog mégsem megy túl egyszerűen, mert amikor be akarok lépni a mytesterjobs.com oldalra, visszaküld ahhoz a képhez, ami az email aktiválás után volt látható. Jó munkához idő kell biggrin Talán majd holnap, holnapután sikerül, és talán beindul végre valami biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-09-27, 09:28 | Üzenet # 18
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem is annyira munka, mint inkább bevételi lehetőség. Igaz, még nincs kipróbálva, - illetve a saját szememmel még nem győződtem meg a tényleges lehetőségekről - de bukni aztán biztos nem lehet vele. Igazából szinte semmit sem kell csinálni, csak elhelyezni a linkeket, és/vagy bannereket minél több helyen, hogy minél többen rákattintsanak. Ez a lényeg.

A részleteket itt olvashatjátok el.

Regisztrálni erre a linkre, vagy az alábbi bannerre kattintva lehet



Akkor talán kezdjük el együtt, most! biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-09-27, 10:59 | Üzenet # 19
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Ezúttal egy olyan ajánlatot adok tovább nektek, ami sokakat érinthet akár személyes okokból, akár ismeretségi körében érinthet valakit. Egy magyar táplálék kiegészítő készítményről van szó, amely az emésztést segítő, jótékony hatású gél formájában érhető el.

Részletek itt!

Regisztráció a parterprogramra
Termék ismertető itt



borbolya
 
HomonnaiDátum: Hétfő, 2010-11-01, 11:41 | Üzenet # 20
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nem biztos, hogy a legjobb topikot választottam beírásomra, de úgy érzem, hogy annyi kudarc után a jót is el kell mondanom. Ma reggel 5, azaz öt kifizetési bizonylat várt a fiókomban.
Igaz ebből három, az incentria, a clicsia és az earneasycash alig több mint 1-1, $, de a másik kettő már jelentősebb. Az egyiknek különösen örülök, mert pár hónapja abbahagytam a kattintgatást, (közel 4 $-t hagytam ott) mivel mindenütt azt olvastam, hogy az oldal nem fizet. Borbolyát olvasva, aki azt írta, hogy mindenről saját maga akar meggyőződni, újra elkezdtem a kattintgatást. Pár napja elértem a kifiz. minimumot az 5 $-t, amit kikértem, és ma reggelre paypal számlámon landolt a pénz.
Ezt a pénzt borbolya neked is köszönhetem ! smile
Üdv.
biggrin
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-11-01, 12:48 | Üzenet # 21
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
Ezt a pénzt borbolya neked is köszönhetem !

örülök az örömödnek smile
Bár mindenki csak jó hírekkel jönne biggrin

Melyik oldal fizetett jelentősebb összeget, mert azt nem írtad, vagy én nem látom biggrin


borbolya
 
HomonnaiDátum: Hétfő, 2010-11-01, 16:02 | Üzenet # 22
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nem írtam, -ez a Leopard Loot oldal . Azért örülök, mert tényleg nem számítottam rá, hogy kifizet. Érdemes volt végigcsinálni.
smile
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-11-01, 16:04 | Üzenet # 23
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
Leopard Loot oldal

még nem is hallottam róla, ami persze az ég világon semmit sem jelent happy


borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-11-03, 13:51 | Üzenet # 24
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem tudom, ki kapott levelet a MyTesterJobs-tól, ki nem, de minden esetre felteszem a linket, amit a levél említ (pontosabban ennek magyarra fordított változát, hogy már elsőre láthassátok, mi a helyzet)

eredeti link
link magyar fordítással

este megpróbálom áttanulmányozni, de őszintén szólva ma sem lesz túl sok időm sad


borbolya
 
bozsikmDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 14:47 | Üzenet # 25
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok

Ma kaptam ezt a mailt, szerintetek az valós, létezhet ilyen a mai világban? Én beregisztráltam, de nem nagyon hiszem el annak ellenére, hogy a 100$ rajta van az egyenlegemen.

Get in FREE

Hogyan működik? 50 dollárt kapsz a regisztrációért, plusz 50 dollárt, ha megadod néhány személyes adatodat (életkor, nemed és egy fotó), valamint 25 dollárt minden továbbajánlás után, és további 10 dollárt korlátlan mélységben azok után, akiknek a saját refferáltad tovább ajánlja az oldalt. Ezek azonban még csak "bónuszpénzek", de hogyan lesz ebből valódi pénz?
Az összes pénz, amit az elkövetkezendő 45 napban keresel, a GetinFree Hitelbankodban halmozódik. A regisztrációt követően az oldaladra belépve azonnal látod a keresetedet.

Ezzel a pénzzel 45 nap után nyitnod kell egy devizakereskedési számlát a FXPRIMUS-nál,
és befektetned a GetinFree Hitelbankodban a 45 nap alatt megszerzett összeget. A határ 100.000 dollár, ha ennél többet keresel, többet akkor sem fektethetsz be. Persze bárki mondhatja: 100.000 dollárt elérni amúgy is képtelenség, ám ha igaz, hogy még az ajánlottad által ajánlottak után is korlátlan mélységben fizet 10 dollár bónuszpénzt, ez valóban ROBBANÁSVESZÉLYES!:)
Tudni kell, hogy a devizakereskedés (Forex) lehet nagyon nyereséges, de természetesen veszteséges is. Itt azonban nem a saját pénzedet fekteted be, csupán azt a munkát, hogy továbbajánlod a programot. Ha viszont - ahogy az oldal írja - a befektetésed nyereséges lesz, 1000 dollárból akár 2000 dollár valódi pénzed lehet, az FXPRIMUS-nál befektetett összegből.

Már csak 45 nap, hogy teljes mértékben kihasználd a hálózat nyújtotta előnyöket!
Ebben a 45 napban /ami pillanatnyilag már csak 44 nap/a következő képen gyűjthetsz tőkét:
• Kapsz $50 kreditpontot a saját regisztrációdért.
• Kapsz további $50-t, ha néhány személyes adatot megadsz és feltöltesz egy fotót.
$25-t minden a linkeden keresztül történt regisztráció után.
• $10 minden regisztráció után, amely valamelyik szintet hozzád köthető
Az összes így gyűjtött pénz halmozódik a Te GetinFree Hitelbank számládon.
Az összes felhalmozható pénz maximálisan $100,000,000!!

Ne hagyd ki ezt a nagyszerű lehetőséget, hiszen semmibe sem kerül!

 
gery555Dátum: Vasárnap, 2010-11-07, 19:21 | Üzenet # 26
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
őszintén megmondom, csak az első két sort olvastam el, amiből már kiderül, hogy scam! Erre bizton merek fogadni!
~20 000Ft-ot hol adnak ingyen már?


...
 
bozsikmDátum: Hétfő, 2010-11-08, 00:23 | Üzenet # 27
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Igen én is ezt sejtettem..

Erről az oldalról tudtok esetleg valamit?

BirdyBux
Minimum payment is $ 10 .
Earn $0.0400 per click.

 
gery555Dátum: Hétfő, 2010-11-08, 08:32 | Üzenet # 28
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
itt van róla egy rövidke leírás (angol)
http://ptc-investigation.com/birdybux.aspx

a lényege annyi, hogy a standard tagoknak az összegyűjtött pénzüknek csak az 1%-át fizeti ki, és ezért ad $0,04-et/click-re


...
 
HomonnaiDátum: Hétfő, 2010-11-08, 11:20 | Üzenet # 29
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Jártatok már úgy, hogy egy oldalnál ahol meg kell adni egy személyes kódot, az első kikérésnél még tökéletesen működik a másodiknál meg azt írja, hogy incorrect. Mindig ugyanazt használom (tudom nem jó szokás), soha nem volt vele gondom. Próbáltam írni az adminnak, de nem válaszol, én meg mindennap lekattintom a reklámokat, majd megpróbálom lekérni, de nem sikerül. A számlámon gyűlik a pénz, én meg csak nézem, nézem.
Zaklassam tovább az admint, hogy segítsen, vagy hagyjam az oldalt ???
:'(
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-11-08, 11:43 | Üzenet # 30
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
Zaklassam tovább az admint, hogy segítsen, vagy hagyjam az oldalt

szóval én nem vagyok fent ezen - már ha a birdyről beszélsz - az oldalon, de ha az admin nem válaszol, az elgondolkodtató. Legalább is a te esetedben, hiszen nem férsz hozzá a pénzedhez. Szerintem tegyél még egy próbát a levéllel, de ha nem jön válasz, akkor hagyd a búsba sad


borbolya
 
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » Minden más, ami internetes meló (Ide kéretik az a téma, aminek nincs külön topicja)
Keresés: