Péntek
2024-04-26
17:58
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Paybox Miljonairs Mission - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » Egyéb ajánlatok » Paybox Miljonairs Mission (Paybox Miljonairs Mission)
Paybox Miljonairs Mission
borbolyaDátum: Péntek, 2011-01-07, 06:34 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ezt az ajánlatot tegnap kaptam, és ma reggel megtettem a szükséges lépéseket biggrin

A regisztráció díja 100,99 $, és PayBox egyenlegből lehet fizetni. Ha még nem regisztráltál a Payboxra, akkor azt most, itt, erre a linkre kattintva megteheted.

Olvasd el Payboxról szóló topikot, nagyon sok fontos információt találhatsz benne.

Ha a Paybox megvan, jöhet az itt ajánlott új program.

Első lépésként regisztrálj a az Paybox Miljonairs Mission programjára. Kattints ide a regisztrációhoz!
Ezután lépj be a Paybox számládra, és utalj el borbolya névre (kattints a Send gombra, majd írd be az első rovatba, a "to" mezőbe: borbolya) 100.99 $-t. (Vigyázz, mert a pénzösszegnél csak pontot fogad el a tizedesek megkülönböztetésére!)

A bal oldalon futó kis ablakban nyomon követheted, ki mennyit keresett már, de kifizetés csak a Paybox megnyitása után lesz (már ha lesz, de ezt erősen reméljük, nemde?)

A fiókod aktiválásáról kapsz egy emailt, amelyben a legfontosabb adataidat elküldik, nem utolsó sorban az ajánlói linkedet, amely csak egy kódszámban különbözik majd az enyémtől, tehát amint aktív leszel, máris ajánlhatod másoknak a programot, akár ezzel a szöveggel együtt.

Így néz ki a link: http://mydesoho.info/?ref=625

Mint azt már megszokhattad tőlem, soha, senkit, semmire nem akarok rábeszélni. Ez most megint egy olyan eset, amikor szerintem kockázatmentesen megpróbálhatsz valamit, mert nem kerül pénzedbe. A virtuális pénz pedig olyan gyorsan szaporodik a Paybox számlán, hogy csak győzzük elkölteni. Legalább van valami haszna addig, míg a bank elindul, és kiderül, hogy végül mire lesz jó az összegyűjtött összeg.

Hozzáadva (2011-01-07, 6:34 Am)
---------------------------------------------
Mivel kaptam egy teljesen jogos kérdést, megpróbáltam utánajárni a dolognak. Igazából miről is szól ez a lehetőség?

Nos, túlságosan meggyőző választ nem kaptam, de azért azt hiszem, nagyjából értem, mi a lényeg.

Ha ebbe a programba embert viszel, akkor a paybox felhasználók létszámát növeled, ami alapvető feltétele annak, hogy az internetes bank élesben indulhasson, és valóban sikeres legyen. Ez szerintem teljesen logikus, és tolerálható dolog. Zárójelben megjegyzem, hogy a borbolyabux egyik legnagyobb problémáját éppen az alacsony taglétszám okozta, mert ezzel lecsökkent a bevételi lehetőségek köre. Mindíg csak kifizetés, bevétel zéró, ez biztosan nem egy működőképes felállás.

Szóval növeled a payboxba belépők számát - esetleg - és minél több embert viszel a bankba, annál nagyobb lesz az esélyed arra, hogy amikor megnyílik, az összegyűjtött pénzedhez valóban hozzájuthass, vagy valamilyen formában felhasználhasd. Szerintem.

Úgy hogy légyszike, akinek elfér még egy regisztráció a sok másik mellett, az előbb a payboxra regizzen, gyűjtse össze a 100,99 $-t, majd regisztráljon a Miljonairs programjába is.

A szkeptikusoknak üzenem, hogy amíg csak virtuális pénzt kockáztatok, addig nem túl nagy a kockázat. Ha netán mégis bejön a dolog, akkor viszont biztosan bánni fogja, aki kihagyta.

Ennyit egyelőre. Ha többet tudok, elmondom. biggrin


borbolya
 
CarmageddonsorozatDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 19:48 | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nekem most 2720 dollárom van rajta, de ebből már vásároltam is. biggrin biggrin
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 19:51 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Carmageddonsorozat)
de ebből már vásároltam is.


Erről mesélhetnél a többieknek! Tudod, ez a fórum azért van, hogy megosszuk egymással, amit tudunk biggrin

Hogy jött össze ennyi pénzed? Hol vásároltál és mit? biggrin


borbolya
 
CarmageddonsorozatDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 20:13 | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hát nagyon kedvesek vagytok, és ezt nagyon díjazom, végre találtam ezt az oldalt ahol normális emberekkel van körülvéve, ezt szeretem.
Nekem nagyon nagy kínszenvedéssel jutok egyről a kettőre, bogarászom állandóan a netet, hogy találjak egy normális oldalt, ahol nem csesztetnek állandóan, nem mondanak rögtön olyan dolgokat amik eleve hülyeségek, és pofáznak előre mindenféle hülyeségeket, és ebből lett elegem, de a szerencse mellém állt úgy nézem smile smile
És valahogy rábukkantam erre az oldalra, ahogy a Kattlicitről keresgéltem valami kis infót, hátha megtudok valamit és elkezdhetem én is a befizetést majd az összegyűjtött pénzemből. Így tévedtem ide.

Na de vissza a témához:D:D:D
Ide 2010.10.02-án regisztráltam be, és abban hittem, hogy majd ki lehet venni a pénzt innen, és hepi end lesz a vége, de tévedtem, csak nem akart elindulni élesben, és így elkezdtem gyűjtögetni a pénzt, hátha beindul. biggrin
És egésszen mostanáig gyűjtöttem, látván, hogy azért fejlesztik az oldalt, csak csiga lassúsággal, ígyhát az új lehetőségeket elkezdtem kiismerni benne, elsőnek vettem egy Virtapayra 5 dollárt, próbaként, és másnap meg is jött az összeg rá, így kihasználva a lehetőségeket, elhatároztam, hogy veszek még, egy 100 dolláros dolgot is vettem, de azt elcsesztem, mert feltételei voltak, és nem volt meg.
Majd egy barátomtól tudtam meg, hogy lehet igazi pénzt is vásárolni, így hát vettem is 100 dollárért 60 dollárt ad alertplayre terméket, majd 1000 dollárért vettem egy 1500 dollár, vagy 1200 dollárt kapok Paypalra terméket.
Eddig ennyit csináltam rajta. biggrin biggrin
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 20:17 | Üzenet # 5
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Carmageddonsorozat)
Hát nagyon kedvesek vagytok


Köszönjük, és örülök, hogy jól érzed itt magad biggrin

Quote (Carmageddonsorozat)
lehet igazi pénzt is vásárolni, így hát vettem is 100 dollárért 60 dollárt


Ez nagyon jól hangzik, de azt hiszem illegális sad
És ez ráment az Alertpay számládra? Hogy csináltad (mármint technikailag) ?


borbolya
 
CarmageddonsorozatDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 20:39 | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Van egy link amire rávezet az oldalra, és ott kell az utasításoknak megfelelően kitölteni a regisztrációs információkkal.
Meg adatokat kell megadni, hogy tudja küldeni rá.
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 20:43 | Üzenet # 7
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Carmageddonsorozat)
Van egy link amire rávezet az oldalra


Na, a hétvégén megnézem... köszi biggrin


borbolya
 
CarmageddonsorozatDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 20:45 | Üzenet # 8
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nincs mit ha van még kérdés csak nyugodtan felteheted. biggrin biggrin
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 20:48 | Üzenet # 9
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Carmageddonsorozat)
nyugodtan felteheted.


Abban biztos lehetsz! happy
Ezen a fórumon MINDENKI nyugodtan felteszi a kérdéseit, majd meglátod! biggrin


borbolya
 
CarmageddonsorozatDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 21:15 | Üzenet # 10
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
[quote=borbolya]Ezen a fórumon MINDENKI nyugodtan felteszi a kérdéseit, majd meglátod! [/quote]

Hát remélem is.
biggrin biggrin biggrin
 
PénzteremtőDátum: Péntek, 2011-05-27, 22:03 | Üzenet # 11
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 219
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Várom majd a vásárlási cuccokról a híreket, hogy megkapta-e valaki őket.
 
PénzteremtőDátum: Csütörtök, 2011-07-28, 21:53 | Üzenet # 12
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 219
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
vírtapay kész van az indulásra jeeeeee.
Most már kikérhetitek a pénzt. smile smile smile
 
borbolyaDátum: Péntek, 2011-07-29, 08:07 | Üzenet # 13
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Pénzteremtő)
kikérhetitek a pénzt.


Azért erre ne fogadjál! happy

Tegnap azt írták, hogy hamarosan partnerprogram indul, amire majd lehet jelentkezni. Még messze van az az idő, amikor ebből a pénzből valódi pénz lesz a virtuális helyett. Minden esetre nem kér kenyeret az a pár ezer dolcsi, ami ott parkol a Virtapay számlánkon! happy


borbolya
 
PénzteremtőDátum: Péntek, 2011-07-29, 22:36 | Üzenet # 14
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 219
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Aha értem, az a táblázat hol van amin vannak az állomások a fejlesztésben?, és az indulási idő?
 
borbolyaDátum: Szombat, 2011-07-30, 08:46 | Üzenet # 15
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Pénzteremtő)
indulási idő?


Nem tudom, kezdettől fogva figyeled-e az eseményeket, de akkor most röviden:

fel kell íratkozni a blog értesítőre, és hetente - legalább - kapsz egy kis tájékoztatót, hogy hol tart a dolog. Nincs táblázat, nincsenek kőbe vésett dátumok, de szerintem nincs is rájuk szükség. Egy ilyen rendszert azért - bár nem vagyok informatikus - nem olyan egyszerű felépíteni. Másrészt üzletileg sem semmi összehozni. Valódi pénzként ugyanis csak akkor fog működni, ha rengetegen fogadják el az itt összegyűlt pénzeket fizető eszközként. Na, azért ez sem olyan gyorsan megy!

Sokan szkeptikusak ezzel a bankkal. Én úgy vagyok vele, hogy ha lesz belőle igazi pénz, az nagyon jó lesz. Ha virtuális marad, semmi gond. Ezzel az egésszel ugyanis semmi különös munka nincs. Három. négynaponta belépsz. Kapsz 40 dolcsit és kész. Ez azért nem olyan nehéz! biggrin


borbolya
 
Fórum » borbolya_job fórum » Egyéb ajánlatok » Paybox Miljonairs Mission (Paybox Miljonairs Mission)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: