Péntek
2024-04-26
03:43
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Kudarcok és átverések - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » Kudarcok és átverések (Itt a helye a csaló oldalaknak, és gyanús ajánlatoknak)
Kudarcok és átverések
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-07-15, 11:41 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Várjuk a hozzászólásokat a témához. Ez ugyan nem a TV ügyvédje, de ha becsaptak, átvertek, megkárosítottak miközben egyébként is le voltál égve anyagilag, - hiszen ezért keresel internetes munkát, nem igaz? - akkor itt elmesélheted.

Egyrészt kiadod magadból a mérgedet, másrészt segítesz a többieknek, hogy elkerüljék a hasonló helyzeteket. Nem utolsó sorban meglátod, hogy nem csak te vagy hiszékeny, hanem másokkal is megtörtént már, hogy palira vették sad


borbolya
 
nagyfDátum: Szerda, 2010-07-28, 02:40 | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ok! Kezdetben teszteltétek a genuinemails.com oldalt. Alátok regiztem. Kérdésem csak az. hogy nektek bejött? Törlöm a francba. Szerintetek is?
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-07-28, 05:48 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
"Ok! Kezdetben teszteltétek a genuinemails.com oldalt. Alátok regiztem. Kérdésem csak az. hogy nektek bejött? Törlöm a francba. Szerintetek is? "

szia nagyf!

Alám valószínűleg nem regiztél, de ez nem lényeges (mert ha elfelejtettem, hogy ezen az oldalon fönt voltam, valószínűleg az az oka, hogy eszében sem volt fizetni) biggrin
Nagyon sok mailküldős oldalon voltam fent, - itt megnézheted őket - és már egyiken sem dolgozom. sad

Azt hiszem, ezzel mindent elmondtam biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-09-15, 21:30 | Üzenet # 4
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Úgy gondoltam, itt az ideje, hogy néhány oldallal kapcsolatban kifejezzem aggodalmamat sad

Hreembux Requested payouts

Date Amount Paid Processed date Processor
2010/08/10, 22:10 $4.66 Yes 2010/08/11, 00:18

Ezzel csak az a gond, hogy hiába írja, hogy az állapot "Paid" (utalt), ez sajnos abszolúte nem igaz! Nem fizette ki!

Hunbux Lekért pénz

2010/08/13 kb. 3$

Mivel olyan rég volt a lekérés, hogy már nem is szerepel a nevem a további kifizetések között, nem tudom a pontos összeget. De hogy nem fizette ki, az bizony tuti!

888Bux Lekérés

2010/07/22 at 20:31
You have requested Cashout!
The amount was: $4.21

Bux It Lekérés

Date Amount Method Status
01 Sep 2010 13:07 3.134 Paypal Pending

Összesen $15 lóg a levegőben. :(, és akkor még nem beszéltem a Money Bumper-től lekért 30-40 $-ról... sad

Az igazsághoz tartozik, hogy pl. az Incrasebux is több, mint egy hónap után fizetett. De azért fizetett. Ha ezek nem fognak, akkor így jártam sad


borbolya
 
gery555Dátum: Csütörtök, 2010-09-16, 11:39 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
érdemes kiegészíteni a listát az urobux-al. Ugyanis a pénz ki sem lehet kérni, mivel már hetek óta nem elérhető a link.

...
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-09-16, 11:49 | Üzenet # 6
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
gery555
Dátum: Csütörtök, Ma, 11:39 Am | Üzenet # 5

érdemes kiegészíteni a listát az urobux-al. Ugyanis a pénz ki sem lehet kérni, mivel már hetek óta nem elérhető a link.

Igen, gery555! Köszönjük az infót! Valójában nem próbálkoztam már jó ideje feljutni az oldalra, mert állandóan variálnom kellett a jelszóval. Kisbetű+capslock, vagy capslock nélkül stb., és már rohadtul unalmas volt a dolog! sad
Egyébként is kezdett már az agyamra menni, mert annyi linket adott, hogy bele lehetett dögleni, és alig írt jóvá valamit. sad

Nem tudom, miért vagyok mégis olyan csökönyös, hogy mindenről a saját szememmel akarok meggyőződni? biggrin


borbolya
 
feerkeDátum: Csütörtök, 2010-09-16, 19:29 | Üzenet # 7
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Helló borbolya!

A Hreembux, urobux és a 888bux nem fog fizetni sajnos.
A twitbuxnak ugyan az a tulajdonosa mint az urobuxnak és szerintem ugyan az lesz a sorsa mint az urobuxnak (vagy már az).
A csaló listán szerepel még: adptc(eltűnt végleg), cosmicptc, okeybux, tiobux. forrás:http://ptc-investigation.com/ScamList.aspx
Az incrasebux-ról pedig csak verified tagsággal (1 évre 3.5$) lehet kikérni a 2. kifizetést és a többit (kifizet azonnal).


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-09-16, 19:55 | Üzenet # 8
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
"A Hreembux, urobux és a 888bux nem fog fizetni sajnos. "

szia feerke! Nem vagyunk túl boldogok az újabb felismeréstől, de nem ám! sad :(

Na és mit tudsz a Hunbuxról? Én már belefáradtam a kattintgatásba is, és a fórumába is. sad
Minden esetre nem tesz jót az általános közhangulatnak ennyi hazug, csaló oldal. A becsületeseket is magukkal fogják rántani előbb-utóbb sad

Na, fel a fejjel! Mi megpróbálkozunk a lehetetlennel is, nem igaz? biggrin

Minden esetre még azt is korrektebbnek tartom, ha kötelezően bekérnek némi pénzt, de legalább cserébe fizetnek, mint az incrasebux, ahogy te mondod wink

Azért a scam listákkal kicsit óvatosabban bánnék, mert előfordult már olyan is, hogy egy oldalt rápakoltak, és közben mégis fizetett... ez olyan, mint a kutya vacsorája, de a mazochisták - mint én - mindíg ki akarják próbálni az összes marhaságot, és legfeljebb utána verik a fejüket a falba smile


borbolya
 
feerkeDátum: Csütörtök, 2010-09-16, 21:06 | Üzenet # 9
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A hunbuxról nem tudok sokat mert tegnap kértem ki a második 3$-t.
Az elsőt május végén kértem ki és kb 30-40 nap kellett mire kifizettek. De a payment részben vannak új kifizetések. Szóval még van remény biggrin


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-09-17, 05:47 | Üzenet # 10
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
"De a payment részben vannak új kifizetések. Szóval még van remény "

szia luki!

Az a helyzet, hogy én augusztus 13. óta várom azt a néhány fillért, és mivel egyre növekszik a virtuális kifizetések száma, még bizonytalanabb a helyzet. Pedig a Hunbuxot sajnálom otthagyni, attól tartok mégis az lesz a vége sad


borbolya
 
HomonnaiDátum: Péntek, 2010-09-17, 17:47 | Üzenet # 11
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Mit tudtok ma délután a Hunbuxról? Ti sem tudtok belépni ? Reggel még meg tudtam nézni a hirdetéseket, de most semmi....
Egyébként én több 2 hónapja várok valamivel több mint 4 $ kifizetésére reménytelenül.
A tagsági díjat azonnal le tudták emelni, csak a kifizetéssel vannak elmaradásban, de azzal nagyon. Sajnos egyre inkább nem tetszik a Fórum stílusa, ahol mindenki vérmérsékletének és intelligenciájának megfelelően reklamál, - sokszor jogosan. A baj, hogy a választ is ilyen stílusban kapja meg, attól függően, hogy kitől jön a válasz, mert hogy nem minden esetben "focimágus" válaszol az biztos, azt elárulja a válasz stilusa, helyesírása...
Egyelőre még én is bizakodom, hátha valami csoda folytán mégis kifizetnek, sőt pár nap múlva újra elérem a kifizetési minimumot, tehát én is maradok.
Legalább is bízom benne, hogy ez az eltűnés nem valami rossznak az előjele.
Üdv. mindenkinek és jó hétvégét.
biggrin
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-09-17, 18:06 | Üzenet # 12
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Egyelőre még én is bizakodom, hátha valami csoda folytán mégis kifizetnek, sőt pár nap múlva újra elérem a kifizetési minimumot, tehát én is maradok.
Legalább is bízom benne, hogy ez az eltűnés nem valami rossznak az előjele.

Kedves homonnai!

Látod, ez a jó hozzáállás! Én is pontosan így vagyok a dologgal. Igaz, nem kattogok minden nap - mostanában elég időhiányos állapotban leledzek sad - de végül is nem kér kenyeret, ha néha-néha megnézi az ember, mi a helyzet...

Az biztos, - sajnos - hogy valami nem stimmel a házuk táján, és őszintén szólva nem is lenne az ember dühös, ha megmondaná valaki, mi a helyzet, és mire lehet számítani.

biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-09-19, 15:31 | Üzenet # 13
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ezennel fájdalommal jelentem be, hogy a MoneyBumper egy nagy SCAM!

Ez az oldalon található statisztikám, miszerint 60 $-ral lóg nekem. De hogy mikor volt, amikor az első 15 $t lekértem, - amit minimum kifizetésként megjelöl - arra már nem is emlékszem angry

Stats!

My Bumps: $ 2.66
Friend Bumps: $63.22
Friend Pro Bonuses: $ 0.00
Redeemed: $60.00
Current Balance: $ 5.88

Bumper Pro Status: Upgrade
Benefits of being a Pro Bumper?
Go from 3 bumps a day to 5!
Get $3 for every Friend that goes Pro!

Ezúton kérek elnézést mindenkitől, - 37 ember csatlakozott hozzám - aki bedőlt ennek a szélhámos bandának sad
sad sad


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-09-21, 06:12 | Üzenet # 14
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Nem kifejezetten a netes munkákhoz tartozik, de ismét kaptam egy emailt, amelyben a mobiltelefonokkal való visszaélésekre, csalásokra figyelmeztetnek.

Remélem, ti sem szoktatok visszahívni ismeretlen telefonszámokat, de azért az a veszély mindenképpen valóságos, hogy felveszünk egy-egy olyan hívást, aminek a kezdeményezőjét nem ismerjük. (én például nem látom túl jól az apró számokat a telón).

Szóval kérlek, olvassátok el a felhívást, és vigyázzatok!

FIGYELMEZTETÉS A MOBILTELEFONOKKAL VALÓ VISSZAÉLÉSEKRE!


borbolya
 
gery555Dátum: Kedd, 2010-09-21, 08:22 | Üzenet # 15
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
elég nagy marhának kell ahhoz lenni, hogy valaki visszahívjon egy telszámot, amit sms-ben küldött el pl. a t-mobil szolgáltató - az meg is érdemli.

+
a levél eléggé furcsaságokat tartalmaz, ami miatt nagyon is kitalációnak (ha részben is) tűnik a levél:
Szervezett Bűnözés Ellenes Központi Hivatal
helyett
Szervezett Bűnözés Elleni Központi Hivatal (de még inkább Szervezett Bűnözés Elleni Koordinációs Központ)

Érződik a levél megfogalmazásán, hogy egy fordított levélről van szó és nem a magyar Belügyminisztérium közleménye (ugyanis, akkor nem az orange és társai szolgáltató lenne írva), így ha ez elterjedve lenne hazánkban is, arról nem ilyen hü**k által terjedő spam levelekben érkezne


...
 
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » Kudarcok és átverések (Itt a helye a csaló oldalaknak, és gyanús ajánlatoknak)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: