Péntek
2024-03-29
06:27
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Kudarcok és átverések - Oldal 2 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » Kudarcok és átverések (Itt a helye a csaló oldalaknak, és gyanús ajánlatoknak)
Kudarcok és átverések
borbolyaDátum: Kedd, 2010-09-21, 09:49 | Üzenet # 16
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
"elég nagy marhának kell ahhoz lenni, hogy valaki visszahívjon egy telszámot, amit sms-ben küldött el pl. a t-mobil szolgáltató - az meg is érdemli."

kedves gery555! Már meg ne haragudj, de tudod, szinte biztos vagyok benne, hogy a mobiltelefonokkal kapcsolatban olyan visszaélések lehetnek, amit még elképzelni sem tudunk sad És nem biztos, hogy valaki nagy marha, amiért esetleg figyelmetlen, vagy kíváncsi sad
Ezzel az erővel lehülyézheted azokat is, akik egy rakás pénzt fordítottak mindenféle upgrade-ekre, (prémiumok stb.) és jól átverték őket. Az ember természeténél fogva kíváncsi, és igen, vannak hiszékeny emberek. Hiszékenyek, de nem feltétlenül hülyék sad
Vagy lehülyézheted azokat, akik beengednek a lakásukba igazolványt lobogtató szélhámosokat, csupán azért mert nem jutott eszükbe, hogy éppen ők a kiszemelt áldozatok sad .

Ha már itt tartunk, szerintem az éppen csak hogy "felélesztett" Belügyminisztériumnak valószínűleg van fontosabb dolga is, mint hogy ilyen piszlicsáré dolgokkal foglalkozzon, de én azt hiszem, hogy egyáltalán nem baj, ha legalább figyelmeztetjük egymást arra, mennyi átverés létezhet a világban.

Az idézett levél - még ha nem is valódi - mindenképpen jelzés értékű, és talán éberebbé tesz mindenkit a spamekkel és más adathalászokkal szemben. wink


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-10-05, 13:24 | Üzenet # 17
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ami nem megy, azt ne erőltessük!

Sajnos az apróságok oldalon a segítségetekkel eddig összegyűlt pénznek (3.770 Ft) ezennel búcsút inthetünk. sad
Úgy vágtak ki, hogy még csak nem is értesítettek. sad
Bízom benne, hogy elhiszitek nekem, hogy nem akartam ebből meggazdagodni, de azért nem jött volna rosszul a bux oldalhoz ez a pénz sad

Tudom, hogy hibás vagyok egy kicsit, mert türelmetlen voltam, és nem hagytam, hogy magától történjenek a dolgok sad
Valószínűleg túl gyorsnak találták a tempót sad

De lehetséges, hogy másról van szó wink
Mivel értesítés nem jött, azt hittem, rossz felhasználónévvel akarok belépni, ezért megpróbáltam egy másik, használatban lévő névvel belépni. Na képzeljétek, akkor döbbentem rá, hogy még a mindenkilapja.hu-n készített, régi honlapomnál egyszer már regisztráltam hozzájuk. Elképzelhetőnek tartom, hogy most talált rá a rendszerük a nevemre, és azért hajítottak ki, mert duplán regiztem.

Hogy kiderítsem, valójában mi történt, a korábbi felhasználói számlámhoz újra elkészítem az apróságok hirdetését, és újra felrakom az oldalra.
Azt már nem kockáztatom, hogy buzdítsalak benneteket a kattintásra - illetve buzdítalak, de nem küldözgetlek benneteket direktbe, linkekkel sehová sem. Ettől persze továbbra is kérem a segítségeteket, csak épp nem szerzem meg az örömöt nekik, hogy - esetleg - emiatt tiltsanak le.
Ha viszont nem is fogadja be az apróságok oldalt új felületként, akkor szopacs van... sad

Most gondolkodnom kell valami más megoldáson, de azt azért tudjatok róla, hogy nagy kudarcnak könyvelem el ezt az esetet.

Köszönöm azoknak, akik eddig segítettek, és már előre is köszönöm, hogy továbbra is mellettem álltok biggrin


borbolya
 
feerkeDátum: Kedd, 2010-10-05, 16:51 | Üzenet # 18
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Van még más ilyen oldal is
pl:
adhitz.com
obeus.com
google.com/adsense

Ha gondolod kipróbálhatod ezeket. Az obeus biztos támogatja a reklámokat is, de a többiről nem tudok sokat.
Itt van róluk egy kis információ:
http://ptc-investigation.com/obeus.aspx
http://ptc-investigation.com/adhitz.aspx
http://ptc-investigation.com/googleadsense.aspx


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
evuskaDátum: Kedd, 2010-10-05, 17:30 | Üzenet # 19
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia Feerke!

Igen megtudom erősíteni a google.com/adsense , mivel engem augusztus 16-án vágott ki és úgy , hogy pár EUR hiányzott a kifizetéshez, azzal az indoklással, hogy érvénytelen kattintások voltak. Hát nem tudom, mert napi 4-5 kattintás volt kb összesen 6-8 honlapomon. Természetesen megreklamáltam és válasz semmi. Én nagyot csalódtam bennük , mert már 2-szer fizetett csekken, mikor még USD -be fizetett.
Na hát erről ennyit angry

evuska

 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-10-05, 17:39 | Üzenet # 20
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Van még más ilyen oldal is

köszi, de ezeknek van azért egy pici hátrányuk: egyiken sem futnak magyar nyelvű reklámok (persze kivéve a google) sad

Ki fogja ezeket megnézni? Mellesleg mindegyikre fölregiztem, de egyik sem jött be igazán sad
Az AdSense nem is engedélyezte az oldalamat. A job-ra azt mondta, hogy ptc-t hirdető oldalra nem rakható fel az ő hirdetése, az apróra meg azt, hogy nincs befejezve. Szerinted? Noooormális? angry Egy honlap mikor van befejezve?

Egyébként csakazértis fönt van már az újabb felület a "tudodhol"? Úgyhogy lehet "tudodmit, tudodhányszor"! biggrin

Bocsánat, de ezek után kénytelen vagyok óvatosságból virágnyelven ezekről biggrin


borbolya
 
feerkeDátum: Kedd, 2010-10-05, 17:54 | Üzenet # 21
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
Egyébként csakazértis fönt van már az újabb felület a "tudodhol"? Úgyhogy lehet "tudodmit, tudodhányszor"!

tudomhol, tudommit és tudomhányszor biggrin


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
feerkeDátum: Kedd, 2010-10-05, 18:02 | Üzenet # 22
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
köszi, de ezeknek van azért egy pici hátrányuk: egyiken sem futnak magyar nyelvű reklámok (persze kivéve a google)

Csinálni kellene egy angol nyelvű oldalt amit elfogadnak és azt erre használni. De ötletem nem nagyon van az oldal tartalmához meg azért egy kis angol tudás sem árt hozzá, de éppen egy angol szöveget vagy valamit lekoppintani valahonnan és abból csinálni egy oldalt ... smile Más ötletem nincs sad


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-10-05, 18:29 | Üzenet # 23
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Más ötletem nincs

Akkor most meghirdetjük az ötletbörzét, mert sajnos pillanatnyilag agyam, akár szita happy


borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-10-11, 06:01 | Üzenet # 24
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
nagy kudarcnak könyvelem el ezt az esetet.

Máris megtörtént, amire számítottam. Ismét kivágott az Etarget. sad Most már leírom a nevét, mert azt hiszem végeztünk egymással! biggrin

Sajnos - és most már szinte biztos vagyok benne, hogy ez a probléma - túl gyorsan jött a pénz! Mármint szerintük sad
Lehet, hogy ha egy év alatt gyűlik össze a minimum összeg, akkor nincs semmi gond, de szerintem a mi esetünkben kb 3 hónap alatt meg lett volna. Persze nincs kizárva, hogy akkor sem fizetett volna, ha egy évig gyűjtögetünk sad

Most aztán fel van adva a lecke, ami a borbolyabux sorsát illeti! :'(

Most felraktam egy donate gombot, hátha lesz néhány látogató, aki odavet egy kis aprópénzt biggrin

Köszi mindenkinek az eddigi segítséget, nagyon jól esett biggrin


borbolya
 
CarmageddonsorozatDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 19:22 | Üzenet # 25
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nekem a következő oldalak okoztak igazán fejfájást, és bosszúságot.
Buxmillionaire.com mára már teljesen eltűnt a netről.
Getbuxtoday.com, ez egyszer kifizetett ugyan, hajszál híján hogy ki tudtam kérni az első fizetést, ugyanis felemelte utána 2 dollár-ról 5 dollárra a mint, alig adott oldalt amit le lehetett kattintani, majd a ezen a héten kezdődött a buktaparti, már nem ad linkeket a szemét ládája.
Businessmails.com, ez az oldal se fizetett nekem 5*-szőr kikértem a mint, és egyszerűen nem adta meg semmit sem.
Ten dollár, Szintén nem fizetett.
Bux.to: Ebbe is már elég régóta regeltem és nem fizetett, a fóruma is elég fos, egyszer regeltem oda is és azonnal kitiltott a fórumról, semmit nem is írtam rá.
Cashmails: Na ez kiverte nálam a biztosítékot, mivel számtalanszor elértem a kifizetési mint, és egy hónap volt a várakozás, de nem fizetett, még emailt is írtam nekik, de basztak válaszolni, bocsi az ilyen szavakért, de ez nagyon berágatott. angry angry
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 19:39 | Üzenet # 26
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Carmageddonsorozat)
Cashmails


Bizony... egy ideig én is csináltam ezt, és társait, de mikor rájöttem mekkora lenyúlás, az összes ilyenről leíratkoztam.

TILOS OLDALAK ITT!

Nézd át a fórumot, mert itt elég sok oldalt megtalálsz, amit valamelyikünk kipróbált biggrin


borbolya
 
CarmageddonsorozatDátum: Csütörtök, 2011-05-26, 21:24 | Üzenet # 27
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
[quote=borbolya]Nézd át a fórumot, mert itt elég sok oldalt megtalálsz, amit valamelyikünk kipróbált [/quote]

Aha okés azt is fogom tenni, átnézem az egészet.
A Geuninemails sem fizet úgy hallottam.
 
PénzteremtőDátum: Csütörtök, 2011-07-07, 10:43 | Üzenet # 28
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 219
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A Website tester teljesen lehúzta a rólót, már szerintem április óta elérhetetlen az oldaluk.
 
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » Kudarcok és átverések (Itt a helye a csaló oldalaknak, és gyanús ajánlatoknak)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: