Szombat
2024-04-27
03:38
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Funkciók és egyebek - Oldal 2 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » A b_job újdonságai » Funkciók és egyebek ("Tartalomhoz a forma")
Funkciók és egyebek
borbolyaDátum: Szombat, 2010-07-17, 06:45 | Üzenet # 16
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Valószínűleg nem tölt el benneteket túl nagy örömmel a felugró ablak, amit tegnap óta kerülgetni kell, ha az oldalon jártok. sad
Ne aggódjatok, ez nem lesz mindíg látható. biggrin

Ám a jövőben minden akció, fontos változás, vagy határidőt tartalmazó ajánlat kezdő napján, és a lejárat előtti naptól egészen a lejáratig tartó időben előbukkan majd. sad

Igen, tudom, hogy bosszantó. Tudom, hogy zavaró. Viszont talán az is észreveszi, aki általában nem olvas, csak néz. sad

És mindenkitől bocsánatot kérek, akire utóbbi megjegyzés nem vonatkozik flower


borbolya
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-08-05, 19:06 | Üzenet # 17
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Tájékoztatlak benneteket, hogy nagy valószínűség szerint augusztus 20-a után valamikor a job karbantartás miatt időszakosan nem lesz elérhető. A pontos időpontról majd később biggrin

A karbantartás napja 2010. augusztus 23.

Köszönöm a türelmeteket! biggrin


borbolya

Az üzenetet módosította: borbolya - Kedd, 2010-08-17, 08:36
 
borbolyaDátum: Szombat, 2010-09-04, 13:58 | Üzenet # 18
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok! Arra szeretnélek megkérni benneteket, hogy ha a borbolya_apróságok oldalon jártok, legyetek szívesek naponta egy-két hirdetésre rákattintaniaz ott futó hirdetések közül! Nem nagy kérés? biggrin

Előre is köszönöm smile :)

Bár ez a lehetőség már megszűnt, ettől még a hirdetések azért vannak, hogy rákattinthassatok smile


borbolya

Az üzenetet módosította: borbolya - Hétfő, 2010-11-15, 16:54
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-09-16, 20:25 | Üzenet # 19
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

A borbolyabux felhasználóknak szeretném elmondani, hogy akkor tudok klubtagságot adni részükre, ha előbb regisztrálnak itt, a jobon is. biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-09-20, 16:32 | Üzenet # 20
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Nem tudom, mit szóltok hozzá, hogy a válaszadási felület ezen túl az utolsó üzenet alatt található meg. Szerintem nem rossz, mert, ha esetleg másolni akartok valamit, hogy idézetet helyezzetek a hozzászólásotokban, akkor mindössze annyit kell tennetek, hogy kijelölitek az idézni kívánt szöveget, és rákattintotok a Quote feliratú gombra.

Én most ide 15-ös bejegyzésemből másolok be egy mondatot, ami így szól:

Quote (borbolya)
Nagyon szépen köszönjük

hogy mit köszönünk?

azt hogy itt vagytok velünk biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2011-05-27, 21:00 | Üzenet # 21
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A bux megszűnése után is lehetőség lesz a jobon való hirdetésre. A hirdetési árakat valószínűleg lejjebb engedem, hiszen a bevétel immár nem lesz "létszükséglet".

A bannercserét kiegészítem linkcsere lehetőséggel, bár utóbbi linkek elhelyezéséről még nem döntöttem.

Tervezem, hogy a job oldalt kissé átalakítom, de még csak nagyon homályos elképzeléseim vannak a dologról. Mostanában ezen agyalok. biggrin

Hozzáadva (2011-05-27, 9:00 PM)
---------------------------------------------
Figyelem!

Javaslom, hogy aki régen olvasta a fórum szabályzatot, vagy még egyáltalán nem olvasta el, az most tegye meg! Csak a félreértések elkerülése végett!
biggrin

Továbbá a rangok megszerzéséhez szükséges hozzászólási mennyiséget biztonsági okokból felemeltem. Elnézést azoktól, akik visszaléptek emiatt, de szükségesnek tartottam a dolgot. Privát levélben válaszolok annak, akit érdekel.


borbolya

Az üzenetet módosította: borbolya - Szombat, 2011-05-28, 07:44
 
Fórum » borbolya_job fórum » A b_job újdonságai » Funkciók és egyebek ("Tartalomhoz a forma")
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: