Szerda
2024-04-24
06:40
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Funkciók és egyebek - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » A b_job újdonságai » Funkciók és egyebek ("Tartalomhoz a forma")
Funkciók és egyebek
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-05-02, 12:37 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Az idősebbeknek biztos a régi reklámszlogen jut eszébe erről a mondatról: "tartalomhoz a forma - amfora". Nem, nem erről van szó! Tervezzük, hogy valami minimális összegért letölthetők, vagy e-mailben megrendelhetők lesznek MP3 formátumú zenék, akár telefonra, akár számítógépes használatra. Akár kívánságra is megszerezzük, amire szüksége van azoknak, akik szeretik a jó zenét. A lejátszóra feltöltött zenék csak azt akarják szemléltetni, hogy a mi választékunkban milyen stílus felvételek vannak. Sokáig fog tartani a feltöltés, de addig is kérd kedvencedet emailben! smile

borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-05-05, 10:37 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szóval újabb bizonyságot szereztem arról, hogy - szerencsére - nagyon különbözőek vagyunk. Voltak, akik kifogásolták a zenelejátszót, másoknak pedig tetszett a lehetőség wink
Mivel mindkét kívánságnak nem tudtam eleget tenni, ezért levettem a napirendről. De nem sokáig, mert meglepetést készítek elő, amivel remélem mindenkinek a kedvégen tudok majd járni angel


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-05-18, 13:06 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok! Örömmel jelentem, hogy a job új funkcióval bővült. A GYIK menüben feltehetitek a kérdéseiteket a megfelelő kategórában. Ezeket természetesen először moderáljuk - azaz megnézzük, mennyire tarthat számot általános érdeklődésre. A személyes kérdéseiteket továbbra is a megszokott módon tehetitek föl. biggrin

borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-05-24, 18:54 | Üzenet # 4
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy az oldal webáruházzal bővült. Kérlek benneteket, böngésszetek, legalább nem dolgoztam hiába. Bármilyen észrevételt, véleményt szívesen fogadok biggrin

borbolya
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-05-27, 22:32 | Üzenet # 5
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok! Ma volt még egy felhasználói levél, ami kicsit kiverte nálam a biztosítékot. Némi éllel megjegyezte a levelezőpartnerem, hogy "a webáruházban bannereket árulsz"..." (magyarul pénzt akarok csinálni). Ez így igaz. Annyit azért hozzáteszek, hogy mindent, amit a webáruházban találtok saját kezűleg, a saját két kezemmel állítok elő illetve a saját munkám van benne. Nagyon sok fáradságomba került, míg a szükséges "ismereteket" (ami sajnos még nagyon is kevés) összeszedtem. Igen, szeretnék belőle pénzt csinálni. Mégpedig azért, hogy ne járjak úgy, mint sok más PTC oldal. Hogy egyszer csak ne tudjak nektek fizetni. Ha ez bűn, akkor én egy bűnöző vagyok. sad

borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-06-04, 07:37 | Üzenet # 6
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok! Hamarosan lehetőségetek lesz az oldalon azonnali üzeneteket váltani (chatelni) egymással, és velem. Minden regisztrált felhasználónak jogosultságot adok erre. smile

A vendégek sajnos kimaradnak sad

Tanulság? wink


borbolya
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-06-27, 15:10 | Üzenet # 7
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok! Biztos észrevettétek már, hogy a job jobb oldalán minden reggel egy csokor zenét kínálok nektek. Attól függően, hogy éppen milyen hangulatom van.
Ezeknek a zenéknek (hangulatoknak) a gyűjteményét megtaláljátok az apróságok oldalán, ahol egy csomó újdonsággal várom azokat, akik nem kizárólag a kattintgatásra nyitottak, hanem mondjuk szeretnek valami mást is csinálni. Mint például olvasni, játszani vagy zenét hallgatni. smile

Hamarosan újra lesz zene a jobon, csak megvárom, míg visszatérnek azok is, akik most szabin vannak biggrin


borbolya

Az üzenetet módosította: borbolya - Csütörtök, 2010-08-05, 19:03
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-06-27, 15:15 | Üzenet # 8
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
"sziasztok! Hamarosan lehetőségetek lesz az oldalon azonnali üzeneteket váltani (chatelni) egymással, és velem. Minden regisztrált felhasználónak jogosultságot adok erre."

Hát, a chatelési lehetőség adott, bár azt veszem észre, hogy kevesen éltek vele. sad

Nem tudom mi lehet ennek az oka, hiszen egymás között is nagyon sok mindent megvitathattok, és biztosan gyorsabb, mint a levélváltás. De ti tudjátok wink

A magam részéről - a hétfő kivételével - minden nap este 6 körül (6-1/2 7 között) figyelni fogom az üzeneteket, és ha tudok, válaszolok is rájuk. Abban az esetben, ha látjátok, hogy bejelentkeztem, de mégsem válaszolok, az azt jelenti, hogy éppen valami olyasmivel vagyok elfoglalva, ami miatt nem tudok ráfrissíteni az oldalra. Például éppen anyagot töltök fel.
Ha szeretnétek valamit sürgősen megtudni, akkor küldjetek személyes üzenetet, mert a postafiókot viszonylag sűrűn megnézem. biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-06-27, 15:21 | Üzenet # 9
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Figyelem! A job jobb oldalán, a bejelentkezési hely alatt - egyelőre, amíg nem variálok megint - SCAM jelentést találhattok. A kis képre kattintva a RefBackBank oldalára juttok, ahol naprakészen láthatjátok azokat az oldalakat, amelyeket célszerű messzire elkerülni. angry

Én is erősen elgondolkodom, hogy néhány oldalt törlök a repertoárból, - pl. a Palmbux is ilyen kérdőjeles téma nálam - mert hülye leszek kattogni, amikor szinte kizárt, hogy fizessen.

A SCAM-eket itt is megnézheted

Variáltam smile
Úgyhogy használjátok kérlek az alsó linket!


borbolya

Az üzenetet módosította: borbolya - Péntek, 2010-07-09, 07:29
 
lukiDátum: Vasárnap, 2010-06-27, 16:46 | Üzenet # 10
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 12
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Átnéztem a Scam oldalakat, persze már sokadszor mert máshol is nézhettem már. Hogy én ezekből mennyit kattoltam?! A zömét!! Azért van 1 oldal amelyre nosztalgiával gondolok: DevBux. Innen volt 3 kikérésem és 25 dolcsit kaptam is Standardként! 1x 5, 2x 10-10 $-t. A többiről semmit, csak kattoltam világba..... happy

luki
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-06-27, 17:04 | Üzenet # 11
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
"A többiről semmit, csak kattoltam világba....."

kedves luki!

hát erről van szó... sad


borbolya
 
feerkeDátum: Vasárnap, 2010-06-27, 19:38 | Üzenet # 12
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kedves Borbolya!

A Palmbux fizető oldal még mindig. Az egyik ismerősöm kedden kérte ki a pénzt és megkapta azonnal ( csak 10%-ot levont).
És már elvileg a csak éjféli kikérés is meg fog szünni. smile


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-06-27, 19:51 | Üzenet # 13
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
"A Palmbux fizető oldal még mindig. "

szia feerke!

evuska mást mesélt nekem, és hiszek neki. Sajnos hetek óta nem fizet neki a Palmbux. Bárcsak ne lenne igazam... :'(


borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-07-09, 07:37 | Üzenet # 14
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok! Gondolom észrevettétek, hogy az oldalon sok változás történt - legalábbis ami a külső megjelenését illeti.

Ennek az oka, hogy lehetőséget szeretnék adni nektek, hogy link hirdetéseket adhassatok fel a jobon. Három változatban hirdethettek, alapesetben egy teljes hétig látható a linketek a site legfeltűnőbb helyén, a képújság alatt.

A részleteket megnézhetitek a shopban, ha erre a linkre kattintotok.
Persze rá akarlak beszélni benneteket, hogy vegyétek igénybe ezt a lehetőséget, de nem elsősorban a pénz miatt. Ha megnézitek az árakat, nevetségesen alacsonynak fogjátok találni őket - ha őszinték vagytok magatokhoz.

Ugyanis nem szabad szem elől téveszteni, hogy a hirdetésetek egy egész hétig van jelen a jobon, tehát gyakorlatilag korlátlan számú látogató nézheti meg.
Ha rám hallgattok, leginkább a képes link hirdetést választjátok, mert ez a látvány miatt még informatívabb, mint a másik kettő. De egyébként az összes szuper!

Ide írhattok a témában: bjobshop@gmail.com
üdv biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Szombat, 2010-07-17, 06:38 | Üzenet # 15
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Mint tudjátok, egy ideje lehetőség van banner cserére, és ennek örülünk. biggrin Remélem, ti is... biggrin

evuska és én - mindent megteszünk azért, hogy olyan oldalakkal cseréljünk, amelyek nem mennek egy olyan szint alá, amelyik alá soha nem szeretnénk menni. A csere oldalakkal kapcsolatos elvárások nem túl nagy igények, mint látjátok. Időnként - szúrópróba szerűen - megnézzük az oldalakat, de arra kérünk benneteket, hogy amennyiben valahol olyan témát találtok, ami sértheti a csereoldallal kapcsolatos alapvető szabályainkat, szóljatok nekünk!

Nagyon szépen köszönjük biggrin


borbolya
 
Fórum » borbolya_job fórum » A b_job újdonságai » Funkciók és egyebek ("Tartalomhoz a forma")
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: