Szerda
2024-04-24
17:47
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Vélemények a borbolyabux.info oldal fenntartásáról - Oldal 2 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolyabux fórum » Általános kérdések » Vélemények a borbolyabux.info oldal fenntartásáról (borbolyabux.info - menjen, vagy maradjon?)
Vélemények a borbolyabux.info oldal fenntartásáról
HomonnaiDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 12:39 | Üzenet # 16
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nekem van véleményem az oldalról, - de csak jó! Sajnos tudom miről beszélsz!
Számomra is érthetetlen, hogy egy értelmes, intelligens embert ugyan mi vezérel egy ilyen beírás megtételekor. Ugyan mivel sérthetted meg, hogy ilyen bejegyzést ír ? Ha netán így volt (amit nem tartok valószínűnek) miért nem itt reklamál?
Miért tölti el ilyen örömmel az, hogy megszűnik egy magyar oldal, egy olyan oldal amely tisztességesen fizetett, amelynek olyan fóruma van, (szerintem egyetlen) amin látszik az admin rengeteg munkája, - a fórum rendezett, naprakész, bármilyen kérdésed van mindig van valaki aki segít. Ezt meg kellene köszönni, nem kárörvendő, sértő bejegyzéseket írni más oldalak topikjába.
Én őszintén sajnálom, hogy megszűnik a borbolya, de azt is, aki ilyen bejegyzést ír!
Hidd el borbolya, nagyon sokan vagyunk akik nem osztják társunk véleményét !
Üdvözlettel
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 14:23 | Üzenet # 17
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
Hidd el borbolya, nagyon sokan vagyunk akik nem osztják társunk véleményét !

Nagyon szépen köszönöm biggrin
Jól esnek a szavaid, és hálás vagyok, amiért itt vagy! heart


borbolya
 
bozsikmDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 14:28 | Üzenet # 18
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Igen nekem van véleményem !!

A legjobb és legrendesebb és legtisztességesebb és a legsegítőkészebb emberke vagy akivel a ptc oldalakon találkoztam. Bármikor fordultam hozzád segítségért, mert bizony kellett ( mert nem mindig igazodom, igazodtam el ). Te mindig segítettél benne. biggrin

Köszönöm és remélem, hogy a bezárás nem fog megvalósulni. :'( sad

Üdv:Moncsi

 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 14:38 | Üzenet # 19
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (bozsikm)
remélem, hogy a bezárás nem fog megvalósulni

kedve Moncsi! Sajnos a dolog már eldőlt, hiszen azokat a feltételeket nem sikerült teljesítenünk, - evuskáról és magamról beszélek - ami megteremtette volna a folytatás anyagi lehetőségét. Most már néha - lehet hogy paranoiás vagyok - arra is gondolok, hogy ilyen messi féle sz@rkeverők is belejátszottak abba, hogy nem olyan ütemben ment az új regisztráció, ahogy kívánatos lett volna ahhoz, hogy hirdetésben sikeresek lehessünk, és több bevétel jöhessen ebből a forrásból.

Köszönöm szépen a személy szerint rólam írt kedves szavakat, és megígérhetem, hogy a segítséget akkor is megkapod majd, ha már nem lesz borbolyabux! biggrin
Minden ugyanúgy folytatódik majd, ahogy előtte volt biggrin

Még egyszer köszönöm! heart


borbolya
 
bozsikmDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 14:58 | Üzenet # 20
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nagyon vagyok szomorú és kicsit vidám is. Szomorú a bezárás miatt és vidám azért, mert kaphatok tőled továbbra is segítséget.

Csak azt nem értem miért nem lehet összetartani (nem az oldalon lévőkről van szó) mért kell mindig széthúzni , egymás alá rakni, ez lenne a magyar mentalitás. Hiszen létre lehetne hozni egy olyan oldalt ahol nem csak magyar hirdetők lennének hanem külföldiek is. Csak ehhez kellene az összetartás és nem a széthúzás, hiszen ha jót nem tudok tenni valakivel akkor mért tegyek neki rosszat.

( Tudom, hogy Én vagyok a naiv....) surprised :'(

 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 15:03 | Üzenet # 21
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (bozsikm)
Én vagyok a naiv

dehogy, a jóindulat és a naivság nem ugyanaz! Köszönöm, hogy ilyen vagy! biggrin


borbolya
 
HomonnaiDátum: Vasárnap, 2010-11-07, 15:41 | Üzenet # 22
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én is azt hittem , hogy a fórumok azért vannak, hogy egymást segítsük, ha valamit nem értünk mindig legyen valaki aki segíteni tud, akitől kérdezhetünk. Semmiképp sem azért, hogy egymásnak "beszóljunk", vagy kioktassuk egymást.
De úgy tűnik van aki nem így gondolja.
Ez lenne a magyar virtus?
sad
 
Fórum » borbolyabux fórum » Általános kérdések » Vélemények a borbolyabux.info oldal fenntartásáról (borbolyabux.info - menjen, vagy maradjon?)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: