Péntek
2024-04-26
08:46
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Csalás ellenőrző - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolyabux fórum » Általános kérdések » Csalás ellenőrző
Csalás ellenőrző
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-04-26, 12:03 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kedves kattogó társak! Sajnos már voltak, akik az én hibámból rákattintottak a csalás ellenőrzőre, mert valahogy sikerült elbabrálnom a színét. Mivel nem értesítettünk benneteket előzetesen, és még el is ügyetlenkedtem a dolgot, úgy döntöttünk, hogy akivel "baleset" történt, annak visszaadjuk az elveszett pénzét.
Így járt lukacsim nevű felhasználónk, aki már meg is kapta a jóváírást. A visszatérítés határideje 2010. május 5. Addig megpróbálom valahogy "visszaszerezni" a link színét, hogy feltűnőbb legyen. Ettől függetlenül olvassátok el a linkek szövegét, hiszen információ lehet bennük. A reklámokat - legalábbis én - nem csak lekattogom, hanem oda is figyelek rájuk. Sose lehet tudni, mikor találok valami érdekesre. Még egyszer elnézést kérek a kellemetlenségekért. confused


borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-04-26, 17:00 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nagyon sajnálom, hogy ilyen kevéssé érdekel benneteket a fórum, és általában a hírek, amiket az oldalon teszek közzé. Aki nem olvassa el ezeket a tájékoztatókat, könnyen lemaradhat olyan információról, ami később fontos lehet. Akkor sajnos nem tudunk elfogadni reklamációt, és sírás-rívást. Kénytelen vagyok ezt most itt, így elmondani, mert semmi esetre sem szeretném, ha bárki rosszul érezné magát valami miatt. Mindent meg lehet oldani, de ehhez kell a közreműködésetek. biggrin

borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-05-18, 18:05 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok! Ma sajnálatos baleset történt az egyik kedves felhasználónkkal. Mivel régóta ismerjük, szorgalmasan kattog, úgy gondoltuk adunk neki még egy esélyt. Visszakapta a pénzét, amit elvesztett volna. heart

Minden esetre itt és most hívjuk fel a figyelmeteket utoljára arra, hogy vigyázzatok a piros linkkel, mert nem blöff!

Tudjuk, - gyakorlatból - hogy amikor a zöld pipára kattintunk, és visszatérünk az oldalra, az egész kép elmozdul egy kicsit. Ha akkor túl gyors vagy, és nem vigyázol a fürge egeredre, bizony megtörténik a baj. sad

Sajnos nem tudunk mindenkin segíteni, ezért még egyszer arra kérünk benneteket, hogy ne kapkodjatok, hanem várjátok meg, míg a kép beáll a megfelelő helyzetbe! biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Szombat, 2010-08-28, 21:03 | Üzenet # 4
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Talán már láttátok, hogy feltűnő, piros felkiáltójellel ellátott, piros alapú banner jelent meg a buxon, ami a robot ellenőrző link kistestvére.

Mélységes megdöbbenéssel veszem tudomásul, hogy máris 5 felhasználó darálta be az egyenlegét - ha volt neki.
Sajnálom, de senkinek sem fogjuk visszaadni az elveszített centeket. Egész egyszerűen azért, mert kissé fáraszt már, hogy sokan nem hajlandóak olvasni.
Ha már a közleményeket nem olvassák el, legalább egy bannert nézzenek meg figyelmesen.

Szóval, ez van. sad


borbolya
 
fagyisDátum: Vasárnap, 2010-08-29, 17:41 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia Borbolya!
Tegnap még nem volt ilyen, második csalás ellenőrző benner, most meg nem figyeltem és rá katt, ugrott 0.40 $.
El is ment a kedvem a mai naptól, elég balszerencsés voltam egész napom.
Mindenkinek üzenem vigyázni!
További jobb napot mindenkinek.
Üdv fagyis
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-08-29, 18:58 | Üzenet # 6
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kedves fagyis!

Tegnap még nem volt ilyen, második csalás ellenőrző benner, most meg nem figyeltem és rá katt, ugrott 0.40 $.

Őszintén sajnálom, hogy azok közt voltál, akik "bekapták" a robotellenőrt, de most tényleg meg kell keményítenem a szívemet sad
Tudom, hogy ez nem vigasztal, de már 39-en nyúltak mellé. Én ezt nem értem wink

Ne keseredj el, még van két napod, hogy vegyél egy mini prémiumot, és gyorsan összehozz egy 4 dolcsis kifizetést. biggrin

A többieknek is figyelmébe ajánlom ennek a topicnak a tartalmát. Még egyszer felhívom a figyelmeteket, hogy legalább arra szánjatok időt, hogy megvárjátok, amíg kattintás után "beáll" a kép a monitoron. Így elkerülhető, hogy rossz helyre kattintotok.


borbolya
 
PTC-ajanlatokDátum: Vasárnap, 2010-08-29, 20:09 | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 24
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Helló!
Szerintem sokan azért "nyúlnak félre", mert azt hiszik az is csak egy hirdetés. Bevallom őszintén én is rákattintottam, de csak $0.1-em úszott el. biggrin
És azért kattintottam rá, mert már nem egy banner hirdetést láttam ezzel a szöveggel, hogy "Ne kattints rám" vagy "Ne kattints ide!", kihasználva az emberek kíváncsiságát, és ezzel fokozva a kattintások arányát. Esetleg rá írhattátok volna, hogy "Csalás ellenőrző" és akkor talán most nem tartana 41-nél a számláló...

Ne haragudj, de szerintem ez rossz ötlet volt. Igaz, volt jelezve a fórumon tegnap, de mivel nem szoktam mindennap nézni, mert nincs nagyon időm rá, ezért nem tudtam, hogy van ilyen.

A kérdésem pedig csak annyi lenne, hogy miért kell 2 robot ellenőrző egy PTC oldalra?
Nem hinném, hogy olyan sok csaló ember van a kicsit több mint 650 felhasználó közül...

 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-08-29, 21:28 | Üzenet # 8
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kedves ptcajanlatok!

"Nem hinném, hogy olyan sok csaló ember van a kicsit több mint 650 felhasználó közül... "

Természetesen én sem hiszem, hogy akár egyetlen egy csaló is lenne a bux felhasználói között. Ezt már egyszer kitárgyaltuk, légyszíves nézz utána.
Mindössze arról van szó, hogy elkeserítő, ha valaki úgy kattog, hogy közben azt sem tudja, mit néz.
Igenis legalább a saját érdekében mindenki figyeljen egy kicsit arra, amit csinál!

És igen, a fórumot érdemes minden nap megnézni, de legalább olyankor, ha valami "furcsát" tapasztalsz a buxon, vagy a jobon. Lehetőleg még kattintás előtt biggrin

Hogy miért kell két ellenőrző egy oldalra? Talán kérdezd meg azokat az oldalakat is, amelyeken - és mindegyik ilyen - minden egyes jóváírás előtt majmokra, ásványokra, számokra, betűkre, meg ki tudja mikre kell kattintgatni. Vajon ők miért teszik ezt minden hirdetés után? Lehetséges, hogy ők is egy kis figyelmet várnak?

Nem tudom, ez olyan nagy kérés? Miért veszi ezt rossz néven bárki?

Ha tehetném, minden jóváírás előtt elvégeztetnék egy összeadást, vagy kivonást, hogy legalább ennyi figyelmet kapjak (á, ezt nehogy komolyan vedd, csak viccnek szántam biggrin )

Azt viszont komolyan gondolom, hogy ha két piros felkiáltójelet látok, és a szövegben szerepel a "VIGYÁZZ" szó, és a "NE KATTINTS IDE", méghozzá így, együtt, biztosan nem gondolom, hogy egy új reklámot látok.

Már persze, ha tudok magyarul, és megtanultam olvasni. biggrin

Annyit tudok tenni az ügy érdekében, hogy a bannert egyelőre eltávolítom, és más felirattal fogom felrakni.

Bár megjegyzem amíg nem volt banner, a linkre kattintottak a figyelmetlenebb felhasználók sad


borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-08-30, 11:22 | Üzenet # 9
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Elkészült a robot ellenőr banner új változata. A többi hirdetéstől eltérő mérete (468x30), valamint a szövege (Robot ellenőr! Ne kattints ide! - Robot Controller! Do not click here!) miatt remélhetőleg már senki sem nézi "figyelemfelkeltő hirdetésnek".

A szöveges ellenőrt leveszem, és egyelőre elbúcsúzunk tőle ...

Kérlek benneteket, hogy vigyázzatok, és figyelmesen kattintgassatok! biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-10-25, 08:46 | Üzenet # 10
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy akik mostanában elvesztették az egyenlegüket, így pórul jártak! sad
Mivel őszintén gondolom, hogy sajnálom, ismét kipróbáltam, nincs e valami gond a linkekkel. Ha hisztek nekem, ha nem, nekem gond nélkül működik minden.

Most mondom el, hogy a fordítóról nem akarok újabb vitát nyitni, mert szerintem ez a legkisebb gond a helyzet pillanatnyi állása szerint sad


borbolya
 
Fórum » borbolyabux fórum » Általános kérdések » Csalás ellenőrző
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: