Péntek
2024-04-26
18:09
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Együttműködési ajánlatok - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » Egyéb ajánlatok » Együttműködési ajánlatok (Amit én kínálok, és amit ti kínáltok)
Együttműködési ajánlatok
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-07-15, 11:55 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Gondolom vannak köztetek, akik már látták, hogy lehetőség van banner cserére a borbolya_job oldalon.

A részleteket itt tudjátok megnézni

Szeretettel várjuk a jelentkezőket! biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Szombat, 2010-07-17, 06:30 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok! Új ajánlatokat találtok a Kiemelt banner hirdetések menüben. Az ajánlatok banner csere keretében kerültek fel az oldalra. Ti is ott lehettek, ha akartok! A feltételeket itt találjátok meg

biggrin

Kiemelt banner hirdetések itt


borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-09-06, 10:14 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Igazából nem tudom, ide passzol-e ez a téma, de azért bízom benne, hogy megtaláljátok, és elolvassátok.

A bannercsere meghirdetése óta figyelemmel kísérem, hogy melyik oldalakról, mennyi látogató érkezik a borbolya_job illetve a borbolya_apróságok oldalra.

Meg kell mondanom, hogy vannak napok, amikor többen érkeznek az oldalra partner oldalakról, mint a borbolyabux oldalról. (Különösen, amikor nincs fizetett hirdetés a buxon, ami ide irányítja az olvasókat sad )

Szeptember végén megjutalmazom azt a partneremet, aki a legtöbb látogatót "küldte (küldi)" a két honlapomra.
Máris elkezdheti törni a fejét, melyik borítékot választja, mert jutalma meglepetés lesz, akár a 75.000. látogatóé. biggrin
Addig olvassa el EZT a bejegyzést, emlékeztetőül!

Hogy ki ő? Nem gondoljátok, hogy elárulom?
Legyen ez mindenki számára meglepetés biggrin


borbolya
 
Fórum » borbolya_job fórum » Egyéb ajánlatok » Együttműködési ajánlatok (Amit én kínálok, és amit ti kínáltok)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: