Szombat
2024-04-20
04:55
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Mediabanner - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » Egyéb ajánlatok » Mediabanner (mediabanner)
Mediabanner
borbolyaDátum: Kedd, 2010-11-30, 08:05 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Keress 0,40 $ minden 1000 banner megtekintéssel!

A MediaBanner egy brazil hirdetési rendszer, ahol minden banner megjelenéssel pénzt kereshetsz. Na persze nem fog dőlni a pénz (minden 1000 egyedi kattintás után 0,4 $), de talán érdemes megpróbálni, hiszen csak annyi a dolgod, hogy a bannert felteszed a honlapodra. (alul láthatjátok, a job lábrészében)

A regisztrációhoz kattints erre a linkre, vagy a bannerre!
Ja, nyisd meg a fordítót, válaszd ki a portugál nyelvet, és a szokásos módon - biztos vagyok benne, hogy már sokadik regisztrációs adatlapodat töltöd ki - regisztrálj.
A regisztrációk után nem fizet.

Előnyök:
- Minimum kifizetés 5,00 USD
- Kifizetés PayPal vagy AlertPay számlára
- 100%-osan biztonságos, átirányítások vagy rosszindulatú szoftver nélkül
- Fokozott mértékű CPM Brazília
- Valós idejű statisztika

Egyetlen aprócska problémám van vele, és ezért vegyétek úgy, hogy ez az ajánlat kifejezetten a honlapod csinosításához való. A gondom az, hogy a regisztráció során nincs lehetőség más országot kiválasztani, mint Braziliát. Ezért aztán én nemes egyszerűséggel Rio de Janeirot választottam. Tehát, ha majd egyszer, a jövőben összegyűlne az 5 $-om, közel sem biztos, hogy meg is kapom.

Ha az alábbi bannerre kattintasz, lehet, hogy keresek néhány centet! (azért ilyen kis "béna", mert ez egy nagy banner lenne, de átméreteztem)





borbolya
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-12-02, 08:21 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Tegnap letiltották a számlámat sad De nyugi, a levélben, amit küldtek az állt, hogy lehetőleg a lap felső, de mindenképpen jól látható részén helyezhetem el a bannert. Amikor ezt megteszem, válaszként küldjem vissza a levelüket, és azonnal aktiválják a számlát.

Ennyit írtam nekik (nem portugálul, a job linkjével ellátva biggrin )

hi,
it's okay!


borbolya
 
Fórum » borbolya_job fórum » Egyéb ajánlatok » Mediabanner (mediabanner)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: