Szombat
2024-04-20
14:46
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Marketagent partnerprogram - Oldal 3 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » Marketagent partnerprogram (Na, ez azért nem rossz!)
Marketagent partnerprogram
lukiDátum: Kedd, 2010-06-22, 22:03 | Üzenet # 31
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 12
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok.

Jennys, most ki volt írva, hogy kb 3 hét múlva írják jóvá a pontokat.

Én is csak a Mozillával tudok beírni ide, de ez nem baj, az jó, hogy rájöttünk.


luki
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-06-23, 06:05 | Üzenet # 32
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kedves luki!

köszönöm a megértésedet, és a türelmedet. Nagyon jól esik biggrin

"Én is csak a Mozillával tudok beírni ide, de ez nem baj, az jó, hogy rájöttünk. "


borbolya
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-07-11, 18:26 | Üzenet # 33
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok! Megint lekértem egy kisebb összeget (2,50 Euro), és már meg is kaptam. Már 9,90 Euro-t küldött a Marketegent a Moneybookers számlámra. Összesen két kérdőívet töltöttem ki, és az előző lekérésem óta nem is foglalkoztam a témával. Tegnapelőtt reggel csak úgy benéztem a számlámra, és ott volt a pénz. biggrin
Megpróbálom csekken lekérni, - 3,50 a kezelési költség, ha jól emlékszem - mert kíváncsi vagyok, hogy is megy ez. Ha beválik, akkor ezután tartogatom a kisebb összegeket, és várok, amíg érdemes lesz lekérni.

A részleteket itt olvashatjátok és regisztrálhattok is, ha még nem tettétek volna.


borbolya
 
jennysDátum: Vasárnap, 2010-07-11, 18:44 | Üzenet # 34
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 31
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
szia borbolya,üdv itthon,jól sikerült a nyaralásod?
tegnap én is kikértem a bentlévő 2.5 Eurómat,erre ma kaptam tőlük egy mailt,de a pénz meg nem jött a számlámra,talán majd holnap?
lehet,hogy a hétvégén nem is küldik,na majd meglátjuk,remélem megjön majd ez a kis pénzecske is,van egy csomó piros X-es tranzakcióm,az is lenne vagy 10 Euro,de vagy nem fejezték be a regit,vagy még nem töltöttek ki egy kérdőívet sem,mert már jó ideje,hónapok óta,úgy van a számlámon,
további szép estét,sziasztok,Jennys
Ui: Úgy nézz ki megint működik a fórum a google chrome-ról,mert most innen írok,puszi biggrin
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-07-11, 18:52 | Üzenet # 35
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
szia borbolya,üdv itthon,jól sikerült a nyaralásod?

Köszi a kérdést, de NEM nyaraltam sajnos, hanem festettük a lakást. De még mindig nincs kész sad

tegnap én is kikértem a bentlévő 2.5 Eurómat,erre ma kaptam tőlük egy mailt,de a pénz meg nem jött a számlámra,talán majd holnap?

Biztosan, bár én hétvégén kértem le, és meg is kaptam. Ki tudja, mitől függ a dolog? Minden esetre lényeg, hogy megkapjuk, nem igaz? smile

Ui: Úgy nézz ki megint működik a fórum a google chrome-ról,mert most innen írok,puszi

Örülök, hogy működik a chrome-ról is a fórum, mert azzal sajnos nem tudnék mit kezdeni...

szép álmokat sleep


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-07-27, 18:49 | Üzenet # 36
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

ugyan nem függ szorosan össze a Marketagent-tel, de mivel itt taglaltátok hosszú hozzászólásokon át a Moneybookers számlával kapcsolatos kérdéseket, úgy döntöttem, itt írom le a tapasztalatomat.

Szóval:
- azt már megállapítottuk, hogy a Moneybookers kártya kiváltása drága (10 euro, asszem virgoncka faragott rá vele)
- ha a bankod nincs a Moneybookers honlapján felsoroltak között, akkor banki utalást nem tudsz kérni
- ha nincs VISA kártyád, erre sem kérheted a pénzedet
- kérheted viszont csekkre.

Én utóbbit tettem. Bár nem olcsó, - 3.50 euro a költsége kifizetésenként - viszont ha türelmes vagy, és kivárod, hogy nagyobb összeg jöjjön össze a számládon, akkor igazán megéri.
Amikor jelzed, hogy csekken kéred a pénzt, közlik veled, hogy a címedet meg kell erősítened. Kb. két hét múlva kapsz egy levelet, amiben egy kódot találsz. Ezt a kódot be kell írnod a Profilod megfelelő részébe (ahol a címedet kell megerősítened). Aztán szépen lekérheted az egyenlegedből a szükséges összeget. Én most itt tartok, és várom a zsét!

Nem fogok tőle a falnak menni, de gyakorlatilag ez lesz az első olyan összeg, amit ténylegesen a zsebembe rakhatok a netes "keresetem-"ből. biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-08-05, 19:23 | Üzenet # 37
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Jelentem, megérkezett a Moneybookerstől a 6,40 euróról szóló csekkem. Jól elteszem, és ha majd lesz még egy pár darab, vagy nagyobb összegű, szépen felveszem valamelyik bankban, még ugyan nem tudom melyikben, de majd csak találok egyet, ahol beváltják, és közel is van hozzám... biggrin


borbolya
 
bartDátum: Péntek, 2010-08-06, 13:48 | Üzenet # 38
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv mindenkinek.

A kérdésem az lenne, hogy regisztrációkor a következőt lehet olvasni: Ahhoz, hogy termékmintákat, próbatermékeket és bónokat tudjunk küldeni Önnek, szükségünk van az Ön hiánytalanul megadott elérhetőségeire.
Remélem nem küldözgetnek mindenféle cuccot amit utólagosan ki kell fizetni. Tapasztalat? Előre is köszönöm a választ.

 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-08-09, 08:09 | Üzenet # 39
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
kedves bart!

Először is ne haragudj, hogy csak most válaszolok, de péntek óta nem működik a net otthon angry angry angry

"Remélem nem küldözgetnek mindenféle cuccot amit utólagosan ki kell fizetni. Tapasztalat? Előre is köszönöm a választ. "

Ne aggódj, semmit sem kell vásárolnod, és sajnos viszonylag ritkán nyaggatnak még kérdőívvel is. Bár sűrűbben tennék...

üdv


borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-09-06, 13:01 | Üzenet # 40
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

többen kérdeztétek, miért ilyen kevés a felmérés a Marketagent-től, és engem már zavart az a sok X-es felhasználó, akik még nem kaptak felmérési anyagot. Ezért ismét írtam a csapatnak abban a reményben, hogy okosabb leszek a válaszuktól.

kérdésem:

"Kedves Marketagent Team!
Szeretném felvenni a kapcsolatot az X-szel jelölt "felhasználókkal". Hogyan tudom ezt megtenni?
"Azok a sorok, amiket X-szel jelöltünk, a még végre nem hajtott transzferekre vonatkoznak. Ön például megkereshet egy olyan felhasználót, aki viszont még egy körkérdésre sem válaszolt."
Miért ilyen kevés a felmérések száma?
Köszönöm a választ előre is."

válaszuk (fordítóval "küldöm" ide, mert az eredeti szöveggel együtt túl hosszú lenne az idézet, és nem tudnám itt közzétenni):

"Kedves Miss......(ez vagyok én),
köszönöm érdeklődését felmérések. Kérjük mentség, hogy választ az angol, sajnos senki sem irodánkban beszél magyarul.
Sajnos, nincs mód a kapcsolatot a felhasználó az Ön által javasolt, mert ez ellen "adatvédelmi politika" - köszönjük a megértést.
Kérjük, vegye figyelembe, hogy éppen most kezdett toborozni a mi Panel Magyarországon ill. A Cseh Köztársaságban. Ez az oka annak, hogy nincs sok felmérések az Ön számára még. Ezért kérjük, hogy legyen türelemmel.
Elvileg a meghívást, hogy vegyenek részt felmérések történik véletlen kiválasztással. Ami azt jelenti, hogy a rendszer a véletlenszerűen címünkre medence és kiválasztja a résztvevők száma automatikusan - ez módszertanilag szükséges. Gyakran a résztvevők is meg kell felelnie bizonyos jellemzők (pl.: a férfi és a Berlinben élő, vagy Bécs). Emiatt nem lehet nagyobb távolságok között, a felmérések időről időre, és akkor mehet vissza elég gyorsan.
Ha van további kérdése lenne, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk.
Üdvözlettel,
A csapat a Marketagent.com "

Sokkal okosabb nem lettem, de azért az mégis biztató, hogy szinte azonnal válaszoltak a kérdésre. biggrin
Vannak magyar adminok itt-ott, akik nem veszik a fáradságot, hogy kérdésekre pazarolják az idejüket. sad


borbolya
 
feerkeDátum: Csütörtök, 2010-12-30, 12:12 | Üzenet # 41
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Mostmár paypalra is lehet pénzt kikérni smile
Ma vettem észre...


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-12-30, 12:16 | Üzenet # 42
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Mostmár paypalra is lehet pénzt kikérni

kár, hogy nincs mit... sad Mármint nekem happy


borbolya
 
evuskaDátum: Péntek, 2010-12-31, 10:40 | Üzenet # 43
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Mostmár paypalra is lehet pénzt kikérni

Köszi feerke, tegnap le is kértem a zsét.

smile smile smile

 
feerkeDátum: Kedd, 2011-01-18, 17:22 | Üzenet # 44
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ma végre kaptam egy 100 pontos kérdőívet smile

feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Kedd, 2011-01-18, 18:29 | Üzenet # 45
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Ma végre kaptam egy 100 pontos kérdőívet

Te egy mázlista vagy! Gratula! smile


borbolya
 
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » Marketagent partnerprogram (Na, ez azért nem rossz!)
Keresés: