Péntek
2024-04-26
01:59
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Marketagent partnerprogram - Oldal 2 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » Marketagent partnerprogram (Na, ez azért nem rossz!)
Marketagent partnerprogram
jennysDátum: Szerda, 2010-06-16, 14:28 | Üzenet # 16
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 31
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
szerintem ennyi a moneybookers díja,amikor régebben még játszottam,és a kártyámról töltöttem fel,akkor is mindig vont le az összegből,és a hazautalásból is,ezért írtam,hogy a bankok belőlünk élnek,szia,Jennys
 
lukiDátum: Csütörtök, 2010-06-17, 09:56 | Üzenet # 17
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 12
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok.

Én is megkaptam a Marketagent 3.70-ét.

Hogy ebbe a fiókba majd honnan gyűjtök hozzá még, hogy valaha haza utalhassam, még kérdés. :-)

Mondjuk ha 2 havonta jönne ilyen kóbor 3.70, az más lenne. biggrin


luki
 
jennysDátum: Csütörtök, 2010-06-17, 10:17 | Üzenet # 18
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 31
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
szia luki
én is ezért kértem ki az OTP számlámra,kb 3-4 nap az utalás,de most sajnos bejön hozzá a hétvége,és 500 ft a kezelési költség,
de mivel most a moneybookers-re nem hiszem,hogy jönne több,hacsak nem lesznek még új jelentkezők erre a marketagent-re,akkor meg jobb,ha itthon van,minthogy a moneybookers-en álljon rajta,további jó munkát és szép napot,bye,Jennys
 
virgonckaDátum: Péntek, 2010-06-18, 12:25 | Üzenet # 19
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!
Kezelési költség nélkül akkor tudtok a moneybookers számlán lévő pénzhez jutni, ha kértek moneybookers bankkártyát. Ha van a számlán pénz, bármikor fel lehet venni atm-en keresztül is. Mondjuk a kártyaigénylés nem egyszerű folyamat, meg beletelik 3-4 hétbe is míg megérkezik, de ha már a kezedben van, akkor nem kell napokat várni, a magyar számlára való érkezésre, hanem egy atm-ből fel lehet venni, és fizetni is lehet vele.

borbolya:
ami azt illeti, ahhoz hogy a kártyát kiváltsam, nagyon sok pénzt kellene összegyűjtenem. Ami késik, nem múlik


Az üzenetet módosította: borbolya - Péntek, 2010-06-18, 12:35
 
jennysDátum: Péntek, 2010-06-18, 12:33 | Üzenet # 20
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 31
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
köszi az infót
szerintem írd le ide,hogy hogyan kell a bankkártyát megcsináltatni
biztos másokat is érdekel,
reméljük borbolya nem ad büntit nekem érte,mert végül is ez nem a moneybookers topicja,hanem a marketagent-é
de végülis ez is hozzá tartozik,így talán nem jár érte bünti,
sziasztok,Jennys
ui: én meg is kaptam ma reggel az OTP bankszámlámra a pénzt,most csak 2 nap volt,
 
virgonckaDátum: Péntek, 2010-06-18, 12:55 | Üzenet # 21
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Remélem nem kapok megrovást érte, és nem okoskodni szeretnék, de akkor röviden a kártya igénylés:

Bent a moneybookers fiókban a my account fülnél lehet megtalálni a my mastercard menüt. Itt bejön egy moneybookerses bankkártya képe is, alatta az apply now gomb.
Itt két feltöltési lehetőség van, ahova valamilyen azonosító igazolvány beszekennelt változatát kell feltölteni, ami igazolja a címedet is. Maximum 3 havonta van lehetőség cím változtatására, tehát a lakcím kártyán az a cím kell szerepeljen, amit megadtál a moneybookersnek az adataid kitöltésekor.

Még annyi, hogy én a héten vettem fel megint 10 ezer forintot a marketagent pénzből, szóval valamit azért mégis össze lehet vele szedni.

És a piros x szerintem nem a nem befejezett regisztrációt jelzi, hiszen ez van a marketagentnél kiírva:
"Azok a sorok, amiket X-szel jelöltünk, a még végre nem hajtott transzferekre vonatkoznak. Ön például megkereshet egy olyan felhasználót, aki viszont még egy körkérdésre sem válaszolt."

De ki is próbáltuk, hogy a sógoromat beregisztráltuk, megjött a visszaigazoló e-mail, ott is lekattintottuk, vagyis leellenőrizték a címét, de nekem még nem lett aktív a pénzem ő utána. Tehát majd akkor, amikor megkapja az első kérdőívet és kitölti.

Tényleg nem okoskodni akartam, ha mégis úgy tűnt, akkor elnézést.

borbolya:
úgy tűnt, de el van nézve... biggrin

 
jennysDátum: Péntek, 2010-06-18, 14:13 | Üzenet # 22
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 31
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
köszi szépen az infókat
én feltöltöttem a kért dokumentumokat,csak azt felejtetted el leírni,hogy mindjárt kéri a díjat,ami 10 Euró,addig nem is kezdi el megcsinálni,íme a válasz tőlük
"Köszönöm a dokumentumokat, akkor sikeresen kezdte meg hitelesítési eljárás lezárása érdekében a kérelmet. Lesz a kapcsolatot a következő 24-48 óra erősítse meg a részleteket. Miután ellenőrzés befejeztével lesz képes folytatni a kártya alkalmazásával.
A Moneybookers MasterCard jelentkezési díj 10,00 EUR (HUF 2.804,40), kérjük, akkor ezeket a rendelkezésre álló pénzeszközök a fiókjában, hogy folytassa a kérelmet."
 
virgonckaDátum: Péntek, 2010-06-18, 14:45 | Üzenet # 23
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Bocsi, nem gondoltam hogy valaki máris azonnal nekilát. A díjra fejből nem emlékeztem, ezért nem írtam, gondoltam majd megnézem és leírom kiegészítésképpen. surprised

De végül is így nem tudta levonni a pénzt ezek szerint.

 
jennysDátum: Péntek, 2010-06-18, 14:51 | Üzenet # 24
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 31
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
gondoltam hogy van díja,csak azt nem gondoltam,hogy mindjárt
nekem hozzá van rendelve a VISA dombornyomású kártyám a moneybookers-hez,könnyen be tudok róla fizetni,csak nem most,majd csak 2-án kapok fizut,és gondoltam,majd akkor is jó lesz,na majd talán jön kérdőív a marketagenttől van egy csomó piros X-es tranzakcióm,amiket még nem írt jóvá a rendszer,mert még nem kaptak kérdőívet,mint ahogyan te is írtad,és akkor majd az elég lesz ennek a kártyának a díjára,1000 pont az 10 Euró,a marketagent-en,és hipp-hopp már meg is van a kártya díja,gondolom ez éves díj lesz,legalábbis remélem,sziasztok,Jennys
 
virgonckaDátum: Péntek, 2010-06-18, 14:54 | Üzenet # 25
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ha van Visa kártyád, és hozzá van rendelve, akkor szerintem arra is kikérheted a pénzt, és talán olcsóbb. De inkább nézd meg mit ír róla, nem akarlak tévútra vinni megint...
 
jennysDátum: Péntek, 2010-06-18, 14:57 | Üzenet # 26
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 31
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
néztem ugyanannyi a kártyára a díja,mint az átutalásnak,500 ft volt,így kaptam 588 ft-ot az 1100 ft-ból,körülbelül ennyim volt rajta,ahogyan rájött a 3.7 Euró,
 
borbolyaDátum: Szombat, 2010-06-19, 17:42 | Üzenet # 27
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Reggel kaptam egy kérdőívet, amit gyorsan kitöltöttem, és sejtitek, hogy azonnal felmentem a számlámra happy , hogy lássam, mi a helyzet wink . Egy új reffel együtt ismét megvolt a 3,70 Euró smile , amit persze azonnal le is kértem.
Nem telt bele negyed óra, és a Moneybookers számlámon volt a pénz. happy


borbolya
 
lukiDátum: Kedd, 2010-06-22, 11:50 | Üzenet # 28
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 12
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én is megkaptam a köv. kérdőívet tegnap (06.21) ami most jó hosszú volt. Vagy csak sikerült úgy válaszolgatnom, hogy hosszú legyen! Kitöltöttem, azt írták, hogy jóvá írják a pontotkat. Mindjárt meg is nézem. smile

luki
 
jennysDátum: Kedd, 2010-06-22, 13:15 | Üzenet # 29
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 31
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
én is kaptam kérdőívet ki is töltöttem,tényleg hosszú volt,de még nem kaptam meg érte a pontomat,úgyhogy most 0 állok,na majd talán később
Borbolya:közben rájöttem,hogy miért nem jó azóta sem a válasz írása,itt a fórumon,mert Google Chrome-ot használok,most is a Mozilláról tudok csak írni,ezt kellene megnézned,mert eddig jó volt a Chrome-ról is,csak szombat óta nem jó,amióta karbantartás volt nálatok,
sziasztok,Jennys
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-06-22, 18:54 | Üzenet # 30
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
"közben rájöttem,hogy miért nem jó azóta sem a válasz írása,itt a fórumon,mert Google Chrome-ot használok,most is a Mozilláról tudok csak írni,ezt kellene megnézned,mert eddig jó volt a Chrome-ról is,csak szombat óta nem jó,amióta karbantartás volt nálatok, "

sziasztok!
jennysen kívül luki is jelezte, hogy gondja van a válaszok írásával. Sajnos valószínűleg ez a karbantartástól teljesen független probléma, ugyanis a világon semmit sem csináltunk, ami ilyen súlyosan befolyásolhatná a fórum működését.
Attól tartok, ehhez kicsi vagyok sad

Azért remélem nem veszítitek el a kedveteket biggrin


borbolya
 
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » Marketagent partnerprogram (Na, ez azért nem rossz!)
Keresés: