Csütörtök
2024-04-25
09:42
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Kormibux - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » PTC » SCAM » Kormibux (a pletykák egyre szaporodnak)
Kormibux
borbolyaDátum: Szombat, 2010-06-12, 21:18 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez itt egy részlet a Hunbux fórumából:


7259.|2010-06-10 18:42:55|zsolt1977|

Ma tudtam meg kormibux scam!maga kormosho mondta!4
Én már több hete nem csináltam, de így is bennragadt pénzem.

Egy kedves ismerősöm hozzászólása:

NO COMMENT

7272.|2010-06-12 10:14:16|luki|

Nekem $40 ragadt bent a Kormin. Úgy lettem ott Prémium tag, hogy több régi kattoló Kormoshót bazi nagy becsületes lovagnak kiáltotta ki. A Prémium tagság-ára visszajött, most kezdett volna kis nyereség lenni. Így "csak" hónapokig ingyen kattoltam. Amit hiányolok: végre szeretnék olyan Admint látni, aki ha bebukik nem egy üres oldalt hagy a főoldalon másnapra, hanem ezt: Elnézést kérek mindenkitől! Sajnos a számításom nem jött be az oldal üzemeltetésével ezért meg kellett szüntetnem.

Hiszem, hogy a kattolók 90 %-a nem szidná. De nem, mind úgy zár be, hogy illa berek.....

Ill. volt egy hölgy Admin, ő is bezárt, nem bírta fenn tartani az oldalt. De 3 napon belül utalta a tagságra befizetett és az egyenlegen addig összegyűlt pénzem. (nem magyar oldal volt, de magyar tulajdonos)

Ez pedig az én véleményem sad

Nekem és evuskának ugyan "csak" tíz dolcsink ragadt be, de a magam részéről hat aktív reffel pontosan három hónapig kattogtam ezért. angry


borbolya
 
lukiDátum: Csütörtök, 2010-06-17, 10:06 | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 12
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Igen a refeket meg sem említettem de nagyon fontos dolog. Egyre nehezebb szerezni refet, bizonyára mindenki tudja. A Kormin 31 volt nekem, kb fele kattolt is, sokáig meg 20 on felül is kattoltak. Nem számoltam össze de ezeken a megszűnt magyar oldalakon - Kormi, Kevin, Egom stb, 100-on jóval felül volt referraltam. Ezeket én nagyon sajnálom, hogy el kellett veszíteni. Dupla veszteség. Sajnos a MoneyMakerről sem lehet semmit sem tudni (személyes megkeresésre sem válaszolnak) , kattoljuk jó ideje mint a Kormit, de egy szó sem hangzik el a fórumán kb 1.5-2 hónapja, az Adminok részéről. Ott is 20 refem volt, szerintem csak volt. Ott is Prémium vagyok és a bő fele most jött volna össze a befektetésemnek azzal mit kikértem, de kb 3 hete nem látom azt sem. Ez az egész így katasztrófa. Egyéves Prémium tagság kitöltése?! Huuuhhhh..... sad Sehol meg sem közelíti.

luki
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-06-18, 06:29 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ami azt illeti, bizonyos szempontból megérti az ember, ha valakinek bedől az oldala. Részemről az a legbosszantóbb, hogy ezt nagyjából előre lehet látni, és szerintem illene jelezni a tagoknak, hogy gond van. Remélem a borbolyabux nem ilyen sorsra jut, mert sajnos a rossz tapasztalatok miatt viszonylag kicsi az érdeklődés. Nem is igazán értem, mert a külföldi oldalak is sorra befuccsolnak, és az adminjaikat elérni szinte lehetetlen. Az emberek mégis inkább őket választják valami rejtélyes ok miatt sad

borbolya
 
borbolyaDátum: Szombat, 2010-06-26, 18:05 | Üzenet # 4
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok! A mai emailjeim között találtam egyet, amit kormoshó küldött a címemre. Nem akarok hozzá kommentárt fűzni, nem akarok ítélkezni, és egyáltalán nem akarok arra gondolni, hogy képes valaki így viselkedni.

A levelet itt olvashatjátok, bár gondolom, ti is kaptatok belőle sad


borbolya
 
borbolyaDátum: Szombat, 2010-10-02, 16:27 | Üzenet # 5
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline


borbolya
 
PénzteremtőDátum: Hétfő, 2011-05-30, 19:15 | Üzenet # 6
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 219
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
A levelet itt olvashatjátok, bár gondolom, ti is kaptatok belőle


Kipróbáltad?
 
Fórum » PTC » SCAM » Kormibux (a pletykák egyre szaporodnak)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: