Szombat
2024-04-27
00:19
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
UNIVERSAL COMMERCIAL GROUP OF COMPANIES - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » TOTÁLIS CSALÓK » UNIVERSAL COMMERCIAL GROUP OF COMPANIES (UCGC)
UNIVERSAL COMMERCIAL GROUP OF COMPANIES
borbolyaDátum: Kedd, 2010-10-26, 19:00 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez tényleg bejött! smile :) smile

A részleteket, és kifizetési bizonylatot itt láthatjátok!



10 $ 6 napra lekötve 22 $-t hoz! (ezt próbáltam ki, és fizetett is a 7. napon)
10 $ 10 napra lekötve naponta 1,8 $-t, összesen 18 $-t hoz


borbolya
 
feerkeDátum: Kedd, 2010-10-26, 19:05 | Üzenet # 2
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kár hogy paypalt nem támogat. Pedig kipróbálnám...

feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-10-26, 19:09 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Pedig kipróbálnám...

talán, amikor valahonnan összejön a pénz az AP számládra...

Én igyekszem minél többször befektetni ugyanezt a zsét, amíg még működik. biggrin
Nagy összeget biztos nem kockáztatok, de azért ez így tényleg nem hangzik rosszul. Ha pár hónapig csinálja az ember, elég szép summa összejön vele biggrin


borbolya
 
feerkeDátum: Kedd, 2010-10-26, 19:13 | Üzenet # 4
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
amíg még működik.

Az a baj az ilyen oldalakkal hogy nem sokáig szoktak fizetni. sad


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-10-26, 19:35 | Üzenet # 5
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
nem sokáig szoktak fizetni

ja, ja sad


borbolya
 
feerkeDátum: Szerda, 2010-10-27, 19:40 | Üzenet # 6
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszi az infót. Azért én sem tudhatok mindent (kivételek a ptc-k happy )

feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-10-27, 19:40 | Üzenet # 7
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
feerkének volt egy kérdése, amit kifejtek részletesebben, mert lehet, hogy többeket érdekel.

Az ajánlói link korlátlan alkalommal felhasználható, de nem úgy működik, mint máshol. Tehát nem regisztrációs célt szolgál egy honlapra, hanem mindössze arra való, hogy ha ezen keresztül befektet valaki, akkor az ajánlója 10 %-nyi, azonnali jóváírásra számíthat az Alertpay számláján (egész pontosan a befektetést követő 24 óra múlva)
Ha két nap múlva ismét be akarsz fektetni, akkor a linket újra használhatod, és az ajánlód újra megkapja a 10 % jóváírást.

Ezért aztán ha van partnered, meg tudjátok csinálni, hogy egymás linkjére hivatkozva fektettek be, így mindíg megkaphatjátok a partner befektetésének 10 %-át.

Én azt tervezem, hogy hat napon át - egymás után minden nap - befektetek 5-5 dolcsit. Így aztán onnantól kezdve, amikor az első nap befektetésének hozama jóváírásra kerül a számlámon, minden nap érkezik az újabb jóváírás, hiszen folyamatosan járnak le a 6 napos ciklusok.

Remélem elég érthetően sikerült megfogalmaznom a lényeget biggrin


borbolya
 
feerkeDátum: Szerda, 2010-10-27, 19:42 | Üzenet # 8
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
Remélem elég érthetően sikerült megfogalmaznom a lényeget

Így már érthető biggrin


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-10-28, 08:24 | Üzenet # 9
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszönöm annak a két embernek, aki bizalmával tisztelt meg, és befektetett az UCGC programjába. Ma reggel megkaptam az utánuk járó 1-1 $-t. biggrin

Íme a bizonylatok:

Date: 10/28/2010 1:09:20 AM
Reference Number: 0FB0F-02FF1-B4FCE
Transaction type: Transfer Received From
Name/Email: Endi Dufrein
ucgc.net@googlemail.com
Current Status: Completed
Amount: $1.00 USD
Purchase type: Service
Shipping Details: Not Provided
Details (optional): Referral Commission (UCGC.net)

Date: 10/28/2010 1:09:10 AM
Reference Number: 45A37-86596-6B94B
Transaction type: Transfer Received From
Name/Email: Endi Dufrein
ucgc.net@googlemail.com
Current Status: Completed
Amount: $1.00 USD
Purchase type: Service
Shipping Details: Not Provided
Details (optional): Referral Commission (UCGC.net)

A referenciaszámot csak azért hagyom benne, hogy látható legyen, hogy két különböző tranzakcióról van szó biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-10-28, 14:18 | Üzenet # 10
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sziasztok!

Még valami eszembe jutott. Lehet, hogy sokakat az tart vissza, hogy nincs pénzük az AP számlájukon. Talán akad olyan is közöttetek, aki nem is tudja, hogy már lehetőség van arra, hogy az AP számlához bankszámlát rendeljen hozzá.
Ehhez ismerni kell a bank IBAN kódját (ez a bankszámlakivonaton látható), valamint a SWIFT kódot (szerencsésebbeknek ez is rajta van a kivonatán). Utóbbit megszerezheted, ha a keresőbe beírod a "SWIFT kódok" szavakat. Több helyen is megtalálhatod bankod kódját. Én például ezen a helyen találtam meg. Katt ide!
Amikor ezek megvannak, már szépen hozzáadhatod a bankszámládat az AP számládhoz. Ne felejtsd el a Profile-Bank Accounts-Status útvonalon ellenőrizni, hogy érvényesítetted-e a számlát (verified). Ha a számlád mellett a Confirmed megjegyzést találod, akkor oké a dolog.

A Deposit-Bank Transfer menüből indítható a tranzakció. Minimális összeg 2101 Ft, amelynek költsége 800 Ft, és 2-5 nap alatt realizálhatod. Érdemes meggondolni, hogy mekkora összeget akarsz átvezettetni az AP számládra, mert a költség 10.000 Ft-nál is ugyanennyi.

Természetesen a legolcsóbb módja, hogy az AP számlára pénz jöjjön össze, ha azokról az oldalakról, amelyeken kattogsz, nem PP-re, hanem AP-re kéred le az összegyűlt keresetedet (legalább addig, míg annyit összeszedsz, amit meg tudsz forgatni a befektetési oldalon.)

Remélem nem veszitek rossz néven tőlem, hogy ezt itt leírtam, de azt hiszem, vannak, akiknek ezek teljesen új dolgok. Az ő kedvükért mindenképpen le kellett írnom biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-29, 08:12 | Üzenet # 11
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem tudom, ki volt, de köszönöm. A jutalék már meg is érkezett! smile

Date: 10/29/2010 1:47:05 AM
Reference Number: AA8DA-42748-921DA
Transaction type: Transfer Received From
Name/Email: Endi Dufrein
ucgc.net@googlemail.com
Current Status: Completed
Amount: $1.00 USD
Purchase type: Service
Shipping Details: Not Provided
Details (optional): Referral Commission (UCGC.net);

Sok sikert, és reméljük, hogy kitart egy darabig a fizetési hajlandóságuk! happy


borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-29, 11:14 | Üzenet # 12
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem akarlak fárasztani benneteket, hogy ismét a levelezésemet kelljen olvasnotok, de mégsem állom meg.
Azt akarom, hogy senki, még egyetlen pillanatig se érezze azt, hogy én bármire rá akarom beszélni, de azért legyetek tisztában azzal, hogy mi a véleményem az UCGC-ről a helyzet általam ismert állása szerint. (kékkel a levelezőpartnerem, pirossal az én szövegem látható)

"Kedves Borbolya, én csak ülök és csodálkozom.
Mibe fektetik a pénzt, kábítószerbe, fegyvercsempészetbe, leánykereskedelembe? Mi képes ekkora hozamot termelni?
Másik kérdés: mi az oka, hogy a hosszabb lekötési idő kevesebb hozamot produkál, mint a rövidebb?
Nos, ha mindez működik, akkor 10 Dollárt folyamatosan visszaforgatva - 5 ciklus havonta - az egyenleg 515,36 Dolláron áll? Én pedig kiveszem az 505-öt, és a maradékkal kezdem elölről?
Így havonta durván 100 ezer forinttal segíthetem a kasszát - ez igaz?
Ha igaz, miért nem ezt csinálja mindenki?
Vagy valahol rosszul számoltam ...
De ha nem, taníts meg kérlek máris, és én lemondok a képzeletbeli pénzhamisítási és a bankrablási terveimről
Azt olvastam valahol, hogy ha valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, akkor az nem is igaz ...
Ez nálam az a kategória!
Hol van itt a kutya elásva?
Üdv."

"Igen, jogos a kérdésed. Én most azt akarom hinni, hogy a részvénypiac, és a befektetések eredménye az, hogy ekkora hozamot képes termelni a cég.
A hosszabb lekötési időre jutó kevesebb hozam valószínűleg abból adódik, hogy kevésbé kockázatos befektetésből származik.
Őszintén szólva szerintem logikus, és hihető a story, ha és amennyiben a cég történetéről leírtak igazak. Ezt nem vizsgáltam, és nem tudok róla nyilatkozni.
A számításodat nem ellenőrzöm, mert én nem gondolkodom nagyban. Én azt csinálom, - evuskával - hogy a linkjére beteszem a 10 $-t 6 napra. Hat nap után a kapott 22 $-ból ismét csak 10-et fektetek be, és 12-t megtartok. Ez egy hónap alatt 5 x 6 napos ciklusokkal számítva 60 $ tiszta hozam. A ref után kapott 10 % pedig alkalmanként egy főre 1-1 dollár, ami lehetővé teszi, hogy a 6 napos ciklusok közé beiktassak plusz napokat, 5 $-os befektetési összegekkel. Mondjuk, hogy egy hónap alatt megcsinálok így 75 $-t. Nem tudom, dolgozol-e ptc oldalakon. Ha igen, akkor tisztában vagy vele, hogy mennyit kell azért kattogni, hogy ennyi pénzt összeszedhess, és főleg hány hónap alatt lehet megcsinálni. Tehát én úgy vagyok vele, hogy addig igyekszem csinálni ezt a befektetéses bulit, amíg fizet a cég. Mert - nem akarom magamat ismételni - azt, hogy meddig fog fizetni, azt pillanatnyilag senki sem tudja. Viszont amíg a szekér halad, addig rajta szeretnék lenni.
Ha túl sokat akarsz markolni, könnyen elbukhatod azt a pénzt, ami már biztosan a tiéd lehet.
Ismerem a hozzád hasonlóan gondolkodók dilemmáit, mert sokáig én is így voltam vele. Ma már tudom, hogy bármikor, bárki átverhet, ezt a lehető legnehezebb kivédeni. Vedd könnyen! Végül is amit elbukhatsz, az a tíz dolcsid, ami alig több, mint kettőezer forint. De ha csak egyszer visszajön ennek a duplája, már nem buktál semmit sem.
hát ennyi..."


borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-29, 11:17 | Üzenet # 13
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Előző levélváltás folytatása:

"A végén kezdem: ha hajlandó vagyok 10 Dollárt kockáztatni, és nem kapkodom ki a heti aprót, úgy jött ki nekem az az 515 dollár 5 ciklus alatt. Szeretném, ha nem gond, számolj utánam légy szíves, leginkább azért, hogy ellenőrizz: én jól értettem-e, ill. jól számoltam-e?

Leírom, hogy követhető legyek:
1 ciklus 6 napig tart, tehát egy hónap kb 5 ciklust jelent. A példámban visszaforgatom a hozamot, mint mondtam, a 2000 forintot egy teljes hónapig kockáztatom. Ha elbukom, hát megérdemlem.
1. ciklus 10 $ x 2,2 = 22 $
2. " 22 $ x 2,2 = 48,4 $
3. " 48,4 x 2,2 = 106,48 $
4. " 106,48 x 2,2 = 234,256 $
5. " 234,56 x 2,2 = 515,3632 $ ~ 515 Dollár!

Tehát ha egy teljes hónapig újra és újra visszaforgatom, 505 Dollár a tiszta nyereség!
Plusz visszajött az első befektetésem is, amit másodszorra megint nekifuttathatok egy ötös ciklussorozatnak. Ha addigra már nem él a régi hozam, akár el is bukhatom, az 505 Dollár már az enyém!
Ha már egy hónapon belül is változtak a számok, esetleg ráfizetek, de a 2000-et nem sajnálom, mert annak van nagyobb esélye, hogy meglesz az 515 Dollár!

Én ilyen feltételekkel lejátszanék egy hónapot, de nem értek hozzá, hogyan kell ezt technikailag lebillentyűzgetni, mert kukkot nem értek angolul, és nincs olyan számlám sem, amin bonyolódhat az egész!
Ma este ezt már nem játszanám le, de ha holnap erre visszatérhetnénk, örülnék neki!
Skype: ....l........ (ha neked is van)

Egyébként soha semmiféle kattogtatós gályamunkát én még nem végeztem, és ezután sem fogok, mert azt gyalázatos rablásnak tartom, annyit kell érte gürizni.
Egyéb befektetésekhez meg még sosem volt bátorságom, hogy próbálkozzam, nem sok semmit értek hozzá. A legáttekinthetőbb számomra, amit valaha is megmutattak, a 7Day Wealth - ebbe viszont több pénzt kell tenni alapból, és több hónapon keresztül lehet némi eredményt látni. Ha hamarabb szeretnék több pénzt látni, akkor is minimum 6 hónapra kell legalább 200 Dollárt kockára tenni, ezt viszont már nagyon sokallanám elveszíteni, ha bármennyi hozammal kecsegtet is a dolog.

Mit szólsz a dologhoz?
Üdv."

"Jó a számításod smile
Egy Alertpay számlára van szükséged, mert ezen keresztül bonyolódik a pénzügyi része.
Itt találsz egy leírást, hogyan kell megnyitni egy ilyen számlát.

Ha ezzel készen vagy, valahogy gondoskodnod kell róla, hogy a számládon legyen rajta az induló összeg (pl egy ismerősöd, akinek van ilyen számlája esetleg kölcsön adhat, vagy ráküldesz a bankszámládról (ebben az esetben persze a 800 Ft-os költséget rá kell szánnod.)
Ha ezzel megvagy, küldök neked egy összefoglalót, amiben lépésenként leírom, mit kell tenned."

Hát ennyi... biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-11-01, 10:39 | Üzenet # 14
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Most egy kicsit magam alatt vagyok sad

Ma kellett volna a 10 dolcsis befektetésemnek visszajönnie hozammal együtt.

Abban bízom, hogy az ünnepek miatt csúszik a dolog, - a halottak napja mindenhol ünnep, ugye? vagy nem? - mert egyelőre síri csend van.
Remélem, holnap jobb hírrel jöhetek vissza sad


borbolya
 
evuskaDátum: Hétfő, 2010-11-01, 10:57 | Üzenet # 15
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Na ezzel én is így vagyok! Nekem is ma kellett volna megjönnie a zsé-nek, de sehol semmi! fool
 
Fórum » borbolya_job fórum » TOTÁLIS CSALÓK » UNIVERSAL COMMERCIAL GROUP OF COMPANIES (UCGC)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: