Szombat
2024-04-20
14:26
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
SedoBux - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » PTC » Akik már nem érdekelnek » SedoBux (sedobux)
SedoBux
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-10-17, 10:45 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Megint egy olyan regisztráció, - és regisztrációs lehetőség - amit nem kifejezetten azért tettem meg, hogy növeljem az általam kattintgatott oldalak számát. Hamarosan megtudjátok az okát biggrin

evuska jelzésére leírom, hogy mit kell tenni, ha az oldal helyett egy párbeszédpanel jelenik meg (nem csak a SedoBux esetén, hanem egyéb oldalaknál is megtörténik időnként. Még ún. komoly oldalaknál is, mint az egyik nagy Hivatal, aminek nem mondjuk ki a nevét, mert nem szeretjük.

Tedd a következőt, amikor megjelenik a kép, az Oldal nem biztonságos felirattal:

Kattints az alábbiakra

1. Megértettem a kockázatot
2. Kivétel hozzáadása
3. Biztonsági tanusítvány letöltése
4. Biztonsági kivétel megerősítése

(nem biztos, hogy a szavakra jól emlékszem, de nem tudod eltéveszteni)

és már működik is!


borbolya
 
evuskaDátum: Vasárnap, 2010-10-17, 13:15 | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia borbolya!

Nem lehet az oldalra fel menni

evuska wacko

 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-10-17, 16:05 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (evuska)
Nem lehet az oldalra fel menni

evuska! Emlékezzél vissza szépen, hogy ezt a melóhelyen is eljátsszuk, igaz, nem veled, hanem J...-val, pl. az a...h honlapjával.

Tedd a következőt, amikor megjelenik a kép, az Oldal nem biztonságos felirattal:

Kattints az alábbiakra

1. Megértettem a kockázatot
2. Kivétel hozzáadása
3. Biztonsági tanusítvány letöltése
4. Biztonsági kivétel hozzáadása

és már működik is! biggrin


borbolya
 
evuskaDátum: Vasárnap, 2010-10-17, 17:08 | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
OK happy

evuska

 
feerkeDátum: Vasárnap, 2010-10-17, 17:18 | Üzenet # 5
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Biztos hogy ez jó?
http://96.30.29.122 suspect
Ilyen ptc oldalt még nem láttam sad


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
feerkeDátum: Vasárnap, 2010-10-17, 17:20 | Üzenet # 6
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ja és csak szólok hogy a regisztrálásnál nem íródik be a neved borbolya hanem üresen marad

feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-10-17, 17:26 | Üzenet # 7
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Biztos hogy ez jó?

hogy jó-e azt nem tudom, de működik... biggrin

Quote (feerke)
nem íródik be a neved borbolya hanem üresen marad

mondjuk ez már problémás egy kicsit sad

Egyébként hamarosan elkészül az anyag, amihez szükségem volt erre az új oldalra, hogy be tudjak mutatni rajta egy komplett regisztrációt. Azok kedvéért, akiknek ez gondot okoz. Mondjuk az is igaz, hogy már nem is emlékszem, melyik oldalról regiztem rá, úgy hogy most tényleg nem fogom azt mondani, amit mindig szoktam biggrin

tudod? biggrin


borbolya
 
feerkeDátum: Vasárnap, 2010-10-17, 17:36 | Üzenet # 8
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
most tényleg nem fogom azt mondani, amit mindig szoktam

tudom biggrin
Quote (borbolya)
Egyébként hamarosan elkészül az anyag, amihez szükségem volt erre az új oldalra, hogy be tudjak mutatni rajta egy komplett regisztrációt. Azok kedvéért, akiknek ez gondot okoz.

Az jó ötlet de mivan ha pl egy olyan oldalra akarnak regisztrálni ami nem így néz ki? akkor majd azon nem fogják tudni. Ezért jó lenne mindenféle oldalról egy ilyen segédlet.


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Szombat, 2011-01-08, 15:15 | Üzenet # 9
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
ami nem így néz ki?

inkább arról van szó, hogy érthetőek legyenek az általában használatos kifejezések, szavak, amik mindenhol előfordulnak.
Mert hát minden egyes oldal más és más, ezért aztán általános érvényűt nem lehet mondani róluk.
Tudod jól, hogy még a hirdetést sem egyformán kell elindítani az oldalakon. Ld. Cashium. Asszem, olyan nincs is több, ami így indul sad

De még az is lehet, hogy direkt ezért regizek még néhány oldalra. Egyelőre azért szerintem elég jó anyag áll össze. Kíváncsi vagyok a véleményedre. Ha lesújtó, csak priviben happy happy happy

Hozzáadva (2011-01-08, 3:15 PM)
---------------------------------------------

Annyira biztosan megértitek a fordítást, mint én. A lényeg, hogy ez az oldal sem sokáig húzta. Ha netán több infója van valakinek, ossza meg velünk. Ezt az üzenet valószínűleg nem utoljára találjuk meg, ha egy-egy oldalra rákeresünk sad

Great Success !
Apache is working on your cPanel® and WHM™ Server

If you can see this page, then the people who manage this server have installed cPanel and WebHost Manager (WHM) which use the Apache Web server software and the Apache Interface to OpenSSL (mod_ssl) successfully. They now have to add content to this directory and replace this placeholder page, or else point the server at their real content.
ATTENTION!

If you are seeing this page instead of the site you expected, please contact the administrator of the site involved. (Try sending an email to .) Although this site is running cPanel, WebHost Manager, and Apache software it almost certainly has no other connection to cPanel Inc. or the Apache Group. Please do not send mail about this site or its contents to cPanel Inc. or the Apache Group.
About cPanel:

cPanel is a leading provider of software for the webhosting industry. If you would like to learn more about cPanel please visit our website at www.cpanel.net. Please be advised that cPanel Inc. is not a web hosting company, and as such has no control over content found elsewhere on this site.
About Apache HTTP Server:

The Apache HTTP Server is an open source web server which powers many of the worlds web sites. The Apache HTTP server is part of the Apache Group's many influential projects. Their efforts have helped shape much the world wide web, and they continue to be a dominating force in the web hosting industry.

Nagy siker!
Apache dolgozik a cPanel ® és WHM ™ Server

Ha látja ezt az oldalt, akkor az emberek, akik kezelni ezen a szerveren van telepítve cPanel és webhost Manager (WHM), amely az Apache webszerver szoftver és az Apache Interfész OpenSSL (mod_ssl) sikeresen. Most már felvenni a tartalom könyvtár és a helyébe a helyfoglaló oldalt, vagy pedig pont a szerver a valós tartalom.
FIGYELEM!

Ha látsz erre az oldalra, hanem a helyszín akkor várható, vegye fel a kapcsolatot a rendszergazda az oldal érintett. (Próbálja ki e-mail küldésével .) Bár ezen az oldalon fut cPanel, webhost Manager, és az Apache szoftverrel szinte biztosan nincs más kapcsolat cPanel Inc., illetve az Apache csoport. Kérjük, ne küldjön levelet az oldalról vagy annak tartalmát a cPanel Inc., illetve az Apache csoport.
Körülbelül cPanel:

cPanel a világ egyik vezető szolgáltatója a szoftver webtárhely ipar. Ha szeretnél többet megtudni a cPanel kérjük látogasson el honlapunkra a www.cpanel.net. Felhívjuk figyelmét, hogy cPanel Inc. nem egy web hosting cég, és mint ilyen, nem felett található tartalom máshol ezen az oldalon.
Az Apache HTTP Server:

Az Apache HTTP Server egy nyílt forráskódú web szerver milyen hatáskörrel sok a világ weboldalakat. Az Apache HTTP szerver része az Apache csoport számos befolyásos projektet. Ezek az erőfeszítések segítettek sokat a világháló, és ők továbbra is a domináns erő a web hosting ipar.


borbolya
 
Fórum » PTC » Akik már nem érdekelnek » SedoBux (sedobux)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: