Kedd
2024-04-23
21:45
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
PTC ajánlatok - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » PTC » Akik már nem érdekelnek » PTC ajánlatok (ptc ajánlatok)
PTC ajánlatok
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-09-19, 14:59 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Többeknek már fizetett, de én sajna már szinte minden oldalon fönt voltam, mikor elindult a site, így bizony csak lassan gyűlnek a centjeim sad



borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-29, 11:04 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nagy nehezen ugyan, de összejött a minimum összeg, és nagyon hamar megérkezett a pénz. biggrin

Date: 10/28/2010 1:29:24 PM
Reference Number: 5DB02-BB0A3-17532
Transaction type: Transfer Received From
Name/Email: http://www.hunprivatebux.com
ptcajanlatok@gmail.com
Current Status: Completed
Amount: $1.06 USD
Purchase type: Other
Shipping Details: Not Provided
Details (optional): PTC ajánlatok kifizetés.

Azért azt hozzáteszem, hogy összesen egy oldalban vagyok érdekelt a Ptc ajánlatok-on keresztül, így azért tényleg nem megy túl gyorsan. Gondolkodtam, hogy lekérjem-e, vagy hagyjam inkább összegyűlni a pénzt. Azért döntöttem a lekérés mellett, mert most teljesen be vagyok indulva az UCGC befektetési lehetőségétől, úgy hogy minél előbb szeretnék összevakarni az Alertpay számlámra annyi zsét, hogy ismét leköthessem 3 napra. biggrin


borbolya
 
HomonnaiDátum: Hétfő, 2011-03-14, 14:20 | Üzenet # 3
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én is kaptam már tőlük pénzt. happy
Duplán jó, ha rajtuk keresztül regisztrálsz egy oldalra, mert azon kívül, hogy becsületesen fizetnek, ha csaló lesz egy oldal rögtön kiveszik, így nem dolgozol feleslegesen.
Ahogy látom néhány aktív tag, mint pl. feerke is sokat segít az adminnak, hogy naprakész legyen a listája.
Köszönjük nekik.
smile smile
 
borbolyaDátum: Péntek, 2011-03-18, 06:41 | Üzenet # 4
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
ha rajtuk keresztül regisztrálsz

igen, igen, bár őszintén szólva inkább a refbackbankot
választom. Ott sokkal gyorsabban gyűlik a pénz, és őszintén szólva ez azért nem mellékes biggrin

Hozzáadva (2011-03-18, 6:41 Am)
---------------------------------------------
És most engedjetek meg egy személyes megjegyzést még akkor is, ha ezzel elriasztom azokat, akik a regisztrálnának a ptc ajánlatok oldalra.

Már nem is tudom mikor, rajta keresztül regisztráltam a Moneybux oldalra. Volt egy olyan időszak, amikor a Moneybuxot néhány napig nem lehetett elérni, mire a ptc ajánlatok oldalról le is került ez az oldal. Onnantól kezdve persze egy petákot sem írt jóvá nekem. Mondom ezt azért, mert a Moneybux a mai napig is működik, sőt - bár elég sokáig tartott, míg összejött a minimum összeg - ma ki is fizetett. Ennyit arról, ha egy oldalt scamnek, vagy megbízhatatlannak nyilvánítanak sad
És pontosan ezért mondom azt, hogy a saját szememmel akarom látni, hogy ki fizet, és ki nem.

A moneybux kifizetési bizonylatát itt láthatjátok.


borbolya
 
PTC-ajanlatokDátum: Csütörtök, 2011-03-31, 16:27 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 24
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv borbolya!

Csak a félreértések elkerülése végett:
A Moneybux nem azért került le a listáról mert nem fizet, hanem azért mert volt egy kis probléma a szerverükkel és csak egy sokkal régebbi adatbázist tudtak visszarakni rá.
Így több felhasználónk eltűnt és a régiek kattintásai is 'megváltoztak', vagyis nem stimmeltek a PTC Ajánlatok rendszerben lévőkkel.
A rendszerben pedig rengeteg munka lenne beállítani a felhasználóknál a valós kattintásaikat.

A PTC Ajánlatok Fórumába mindenki tájékoztatva volt erről: http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=21&t=695

Az oldal egyébként fizet rendesen, viszont szinte csak $0.001-$0.003 értékű hirdetések vannak...

 
borbolyaDátum: Kedd, 2011-05-03, 13:23 | Üzenet # 6
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (PTC-ajanlatok)
Így több felhasználónk eltűnt és a régiek kattintásai is 'megváltoztak

Értem. Köszi, hogy leírtad itt is. Én most nem kattogok olyan oldalakon, amik az ajánlataid között vannak, így aztán valóban tájékozatlan vagyok az oldalon közöltekkel kapcsolatban. biggrin

Hozzáadva (2011-05-03, 1:23 PM)
---------------------------------------------
Beléptem az oldalra, és ez az üzenet fogadott:

Az accountod bannolva lett. Ok: Inaktivitás miatt felfüggesztve!

Mivel valóban régen jártam az oldalon, - ahogy már korábban is írtam, nem igazán volt oldal, amin rajta keresztül kattogtam volna - gondoltam, megnézem a fórumot. El is szégyelltem magam, mert én is érzékeny voltam a borbolyabux idején, ha valaki nem látogatta a fórumot biggrin

Itt ezt találtam:

Re: Szabályzat változás!

HozzászólásSzerző: Admin » 2011.04.03. 20:06

A 30 napnál régebben bejelentkező tagok automatikusan felfüggesztésre kerülnek.

Szerettem volna megkérdezni ptcajanlatoktól, hogy igen? és? Mit jelent a "tag felfüggesztés" kategória, de őszintén szólva bannolt-felfüggesztett felhasználóként semmi kedvem nem volt a fórumba regisztrálni. Privát levelet azért nem küldtem, mert lehet, hogy a dolog mást is érdekel, és szerintem igazából mégis a fórumon lenne a helye a válasznak.

Na nem baj, ptcajanlatok biztos segít, ha erre jár biggrin


borbolya
 
feerkeDátum: Kedd, 2011-05-03, 17:21 | Üzenet # 7
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Pedig a fórumon vagy levélben kérheted, hogy vonja vissza a felfüggesztést. De ha nem csinálsz 1 oldalt se és nem is akarsz akkor meg felesleges

feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2013-01-06, 19:42 | Üzenet # 8
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
De ha nem csinálsz 1 oldalt se

Az az igazság, hogy van pár centem az accountomon, és kicsit sajnálom. De őszintén szólva elnéztem, hogy a fórumon igazolják az emberek a "távollétüket". Ezt viszont egy kicsit gyermetegnek tartom, és nem is igazán vágyom rá, hogy magyarázkodjak. Ahhoz keveset kerestem itt, hogy megérje. Szóval nem foglalkozom vele igazán. De azért köszi a választ. biggrin

Hozzáadva (2013-01-06, 14:42)
---------------------------------------------
Félreértés ne essék, az oldal él és virul. Viszont én hosszabb ideig nem jártam rajta, ezért "bannolta" a számlámat. Köszi, ptcajanlatok! biggrin

Annyit azért nem kerestem, hogy könyörögjek, és magyarázkodjak, úgy hogy érzékeny búcsú nélkül, én léptem happy


borbolya
 
Fórum » PTC » Akik már nem érdekelnek » PTC ajánlatok (ptc ajánlatok)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: