Csütörtök
2024-04-18
19:36
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Ingyen hirdetési lehetőség a jobon - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » A b_job újdonságai » Ingyen hirdetési lehetőség a jobon (Gondolkodjunk együtt a borbolya_jobról!)
Ingyen hirdetési lehetőség a jobon
Látsz-e fantáziát abban, hogy saját hirdetéseid ingyen jelenhessenek meg a borbolya_jobon?
borbolyaDátum: Szerda, 2010-11-17, 10:08 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Azt tervezem, hogy a december 1-jétől - azokat a témákat kivéve, amelyek már megtalálhatók itt, a jobon - lehetőséget biztosítok a klubtagok számára, hogy ingyen elhelyezhessék saját hirdetéseiket egy külön erre a célra megnyitott fórumban.

Minden klubtag, aki erre igényt tart, admin jogosultságot kap ennek a fórumnak a kezelésére, így saját topikokat nyithat az általa fontosnak tartott témákban.
Ennek egyetlen korlátja lesz, mégpedig borbolya. happy
Az új fórumban ugyanis mindenképp moderátor leszek. Ennek kapcsán leginkább azzal foglalkozom majd, hogy ne legyen "töredezett"a fórum felülete, azaz két admin ugyanabban a témában ne indítson topikot. Semmi szükség arra, hogy három fórum szóljon mondjuk a hunbuxról (habár téma lenne bőven). Ez egyébként úgy is megoldható lenne, ha az adminok egymás között egyeztetnék a témákat.


borbolya
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-11-25, 19:23 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Aki szavazott, és szeretne majd hirdetni, kérem írja meg nekem személyes üzenetben, vannak-e ötletei?
Nagy segítség lenne, mert szeretném decemberben minél előbb átalakítani az oldalt, és ha előbb ismerem az elképzeléseket, el tudom kezdeni a tervezést.

Szavazzatok, kérlek szépen benneteket! Legyetek egy kicsit aktívabbak, ha nem túl nagy kívánság! biggrin


borbolya
 
PénzteremtőDátum: Péntek, 2011-05-27, 17:58 | Üzenet # 3
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 219
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szavaztam.
 
borbolyaDátum: Péntek, 2011-05-27, 18:01 | Üzenet # 4
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Pénzteremtő)
Szavaztam.


Köszi. Csak egy kicsit késtél el. Ez tavaly novemberi szavazás volt! happy


borbolya
 
PénzteremtőDátum: Péntek, 2011-05-27, 18:04 | Üzenet # 5
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 219
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
Köszi. Csak egy kicsit késtél el. Ez tavaly novemberi szavazás volt!


happy happy
 
Fórum » borbolya_job fórum » A b_job újdonságai » Ingyen hirdetési lehetőség a jobon (Gondolkodjunk együtt a borbolya_jobról!)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: