Csütörtök
2024-04-25
12:00
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Ads By Blueadvertise - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » Egyéb ajánlatok » Ads By Blueadvertise (adsbyblueadvertise)
Ads By Blueadvertise
borbolyaDátum: Péntek, 2010-11-05, 09:46 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ma meglepetés ért, amit muszáj veletek megosztanom! smile
Ne gondoljatok valami nagy durranásra, de engem egy kicsit feldobott a dolog, mert nem számítottam erre...

Szóval a job bannerei közül az Ads by Blueadvertise bannerről van szó. Néhány napja regisztráltam a lapra, hogy kicsit színesebbé tegyem az jobot. A banner elfér a többi között alapon. Ma 0,02 $ érkezett a privát PP számlámra teljesen automatikusan. Nem kértem le, nem is tudtam, hogy le lehet kérni és ha igen, mikor, mennyit, meg hasonlók. Nem azért teszem ide a kifizetési bizonylatot, hogy bármire rábeszéljek bárkit, csak egyszerűen nagyon aranyos dolog. Szerintem biggrin

Payment sent from: ppochanic@centrum.sk
Payment sent to: privátcímem@gmail.com
Amount received: $0.02 USD
Fee amount: $0.00 USD
Net amount: $0.02 USD
Date: Nov 5, 2010
Time: 00:15:11 PDT
Status: Completed
Subject: Blueadvertise.com Revshare Payment
Note: Blueadvertise.com Revshare Payment 05/11/2010 Thanks
Custom Note: BLUEADVERTISE.COM REVSHARE PAYMENT (AN6781)
Payment Type: Instant

Ha regisztrálni akarsz, kattints a bannerre. Nem fizet refek után, tehát nekem nem jelent plussz bevételt, ha a feliratkozás mellett döntötök. biggrin
Kicsit pontosítok! A bannernek arra a részére kattints, ahová ki van írva: http://my.blueadvertise.com



borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-11-12, 10:13 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Múlt heti bejegyzés óta utánanéztem a dolognak. Péntektől szombati bezárólag minden héten automatikusan küldik ezt a pindurka kis összeget. Aki a kicsit nem becsüli.... smile

Payment sent from: ppochanic@centrum.sk
Payment sent to: privátcímem@gmail.com
Amount received: $0.02 USD
Fee amount: $0.00 USD
Net amount: $0.02 USD
Date: Nov 12, 2010
Time: 00:48:26 PST
Status: Completed


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-11-16, 06:33 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Legyetek szívesek néha a bannerre kattintani, - lehet, hogy időnként még érdekelhet is benneteket az oldal tartalma, ahová az aktuális kép vezet - hogy lássam, milyen "pozitív következményei" lesznek a számlámon a kattintásoknak. Jó lenne kitapasztalni, hogy a megjelenítés és kattintás között van-e különbség jóváírás szempontjából.

Köszi biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-11-19, 05:25 | Üzenet # 4
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jó, nyugodtan mondhatjátok, hogy mi ez a pár fillér? Viszont ezért semmit sem csináltam, és ritka az olyan oldal, ami fizet neked, amikor semmit sem csinálsz... biggrin

Payment sent from: ppochanic@centrum.sk
Payment sent to:privátcímem@gmail.com
Amount received: $0.03 USD
Fee amount: $0.00 USD
Net amount: $0.03 USD
Date: Nov 18, 2010
Time: 17:27:08 PST
Status: Completed


borbolya
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-11-26, 12:05 | Üzenet # 5
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Csak azért, hogy kicsit jobb kedvre derüljek biggrin , mert ma nagyon elrontották a kedvemet! :'(

Sent by: Peter Pochanic
Payment sent from: ppochanic@centrum.sk
Payment sent to: privátcímem@gmail.com
Amount received: $0.03 USD
Fee amount: $0.00 USD
Net amount: $0.03 USD
Date: Nov 26, 2010
Time: 03:00:27 PST
Status: Completed


borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-12-29, 12:17 | Üzenet # 6
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Megérkezett a heti ajándék! biggrin

Peter Pochanic sent you $0.03 USD

Hozzáadva (2010-12-21, 5:55 Am)
---------------------------------------------
sziasztok!

az etargettel megégettem a kezem, de azért most hadd kérjek tőletek mégis valamit! Ha időnként rákattintanátok a job felső részén található nagy bannerre, igazán hálás lennék. Hiszen a dekorációs célokon kívül jó lenne, néhány centet összekapirgálni vele a minimumon túl. (A megjelenítésért is fizet, de csak nagyon picit, a kattintás lenne az igazi) biggrin

Hozzáadva (2010-12-29, 12:17 PM)
---------------------------------------------
Ma eltűnt a banner a jobról és az apróságok oldalról is. sad

Ezért felmentem a számlámra, mert kíváncsi voltam, nem vágtak-e ki valamiért. Gond nélkül be tudtam lépni, viszont ezt az üzenetet olvastam az első oldalon:

"Important notice !
Next weekly payment ( passed for date 31. December 2010 ) will be processed on 7th January with next weekly payment due to new Year billing maintenance. All publishers get two weekly payments at the same time ( 31.12.2010 and 07.01.2011 payments )."

Hevenyészett fordításban by Google:

Fontos figyelmeztetés!
Következő héten fizetés (telt az ido. december 31-2010) kerül feldolgozásra január 7-én a következő héten esedékes kifizetést, hogy az új év számlázási karbantartás. Minden kiadók kap heti két kifizetést ugyanabban az időben (2010/12/31 és 2011/07/01 kifizetések).

Na, ez piszkosul vígasztal, ugyanis ha a banner nincs az oldalon, vagy nem látható, akkor nyilván sem a megjelenítésért, na pláne nem a kattintásért nem fog fizetni... sad


borbolya
 
Fórum » borbolya_job fórum » Egyéb ajánlatok » Ads By Blueadvertise (adsbyblueadvertise)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: