Péntek
2024-03-29
05:42
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Távmunkák - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » Távmunkák (távmunkák)
Távmunkák
borbolyaDátum: Szombat, 2010-11-27, 08:46 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez az ajánlat csak azoknak szól, akik tényleges munkát keresnek, és nagyon sok a szabad idejük. Egyik felhasználónk (aliedit) hívta fel a figyelmemet erre a lehetőségre. Ő idő hiányában nem tudta bevállalni, és sajnos nekem is mindíg rosszkor jött a munka.
Ez az oldal eseti munkákat kínál, amivel nagyon keveset lehet keresni, de talán mégis lesz, akit érdekel. A fizetőképessége nincs kipróbálva, hiszen csak ritkán foglalkozom vele.
Legnagyobb részt az a feladat, hogy cégek telefonszámát kell megkeresni, és egy erre kialakított űrlapon rögzíteni. Egy telefonszámért 5 Ft jár. Vannak egyszerűen, elsőre megtalálható számok, de vannak olyanok is, amikhez a Google-ban vagy más keresőkben többféle variáció szerint kell elvégezni a keresést, és közel sem biztos, hogy megtalálod az adatot.
Azt tanácsolom, hogy azokkal a cégekkel, amelyeket max. a 2. keresés után nem találsz, ne is foglalkozz.
Regisztrálni kell az oldalon, és amikor éppen van valami munkalehetőség, emailben értesítenek. Nem tovább-ajánlós téma, tehát nincs ajánlói link, és semmi ilyesmi.

Csak egy lehetőség.



borbolya
 
gery555Dátum: Szombat, 2010-11-27, 13:01 | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
hm, én benézek...
úgy is lesz két hónap szünetem


...
 
borbolyaDátum: Szombat, 2010-11-27, 14:16 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (gery555)
hm, én benézek...

remélem, hamarosan ki tudod próbálni, és ha igen, akkor majd szólsz nekünk, ugye? biggrin


borbolya
 
gery555Dátum: Vasárnap, 2010-11-28, 13:08 | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
persze

...
 
gery555Dátum: Hétfő, 2010-11-29, 09:50 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
na végig értem a gyakorló feladattal

40db 15 másodperces felosztásban kellett a hallott szöveget begépelni.

Átlagos hibapontszámnak 10 alatt kellett lennie.
A szöveg egyes helyeken szinte érthetetlen volt (egy olyan öregember beszélt, aki már szinte a halálán volt - sok őngetés, szavak utólagos javítása (így nem tudod, hogy melyik írd le...)

vesszők, pontok, rossz mondatkezdés, mind, mind hibapontnak számít (pl. egy hiba típus hál' Isten helyett hála Isten-t írsz)
Nekem 24 volt az átlagos hibapontom, a 40 részből 20-at újból próbálhattam, így lement 9-re

...stb

én nem ajánlom senkinek, de nem is beszélek le róla senkit sem


...
 
borbolyaDátum: Kedd, 2011-03-01, 05:56 | Üzenet # 6
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (gery555)
na végig értem a gyakorló feladattal

bocsánat, hogy csak most reagálok erre a bejegyzésre, de mivel nem tolongtatok, gery555 pedig eldöntötte, hogy nem foglalkozik a dologgal, úgy gondoltam, nem annyira fontos válaszolnom.

Most úgy látom, mégis megér egy-két szót.

A gyakorló feladattal nem nagyon érdemes vesződni, mert nincs jelentősége, - inkább csak megpróbálhatod, milyen gyorsan tudod elvégezni a munkát, és mennyire esélyes megérteni pl. a diktafonon beszélő szavait - és a legritkább esetben - sőt én még nem is kaptam gépelős munkát - küldenek ilyesmit.

Leginkább telefonszám kereső feladat van, - ilyen elég sűrűn érkezik- vagy pl. termékeket kell megkeresni a böngészőben adott feltételek szerint (ilyen feladattal kétszer találkoztam.)

Mivel ma kaptam egy mailt, ezt megosztom veletek. Ki tudja, hasznára lesz-e valakinek?

"Folyamatosan dolgozunk új munkalehetőségek felkutatásán, és így merült fel postai jellegű küldemények kézbesítése. A feladat rövid (1-2 oldalas) anyagok kinyomtatása, borítékolása, a boríték megcímzése és személyes kézbesítése postaládába, vagy átadása személyesen a címzettnek. A feladatokat irányítószám alapján osztanánk ki.

Jelenlegi levelünk célja egy előzetes felémérés, hogy megtudjuk, Ön rendelkezik-e a szükséges technikai eszközökkel, és érdeklené-e ilyen jellegű feladat végzése. Az egyes kézbesítésekért a próbamunkák során 100 Ft-ot tudunk jóváírni.

Kérjük, hogy amennyiben igen:

1) jelentkezzen be rendszerünkbe, és jelezze szándékát a http://www.gepelo.hu/index.php?page=job.JobUser oldalon (POSTAZAS munkatípus, "Szeretne vállalni" oszlop)

2) Adatlapján (Adataim / Felhasználói adatok ) kérem adja meg, hogy rendelkezik-e nyomtatóval, scannerrel

3) Ellenőrizze, hogy címénél az irányítószám mező ki van-e töltve.

Egyúttal örömmel írom, hogy folyamatban vannak tárgyalások fordítási munkákról, kezdetben angol/magyar és német/magyar nyelvpárokra. A vizsgázási felület már elérhető, de nem tökéletes, folyamatosan dolgozunk rajta.

Tisztelettel,
az otthonrol.hu csapata"

Utóbbi munkához csak jelzem, hogy nagyon járj utána, ki állja a költségeket, mert azért a nyomtatás és fénymásolás nem olcsó mulatság!

Hozzáadva (2011-03-01, 5:56 Am)
---------------------------------------------
sziasztok! Végre egy olyan ajánlat érkezett, amivel tudtam volna mit kezdeni. Ha gyorsan, és hibátlanul gépelsz, leütésenkén 0,15 Ft-ot fizet, ami azért nem olyan rossz, főleg ha nem kerül nagyon nagy erőfeszítésbe. A gépelés szerintem ilyen. smile
Azonban már a vizsga feladatot elrontottam, ugyanis nem vettem észre, hogy két lapból áll a feladat. Nagyon figyelj oda, ha akarod ezt a munkát! Sok sikert a szerencséseknek, akik bejutnak. Ezt most tényleg nagyon sajnálom, és dühös vagyok magamra, amiért ennyire nem figyeltem oda minden részletre. sad

Új munka lehetőség merült fel, szkennelt képekről kézzel írt szöveg begépelése. A mai (hétfői) napon adunk árajánlatot, és ha nyerünk, várhatóan március 3-án, csütörtökön már kezdődne is az éles munka. Az előzetes felhívás szerint várhatóan 400 000 (!) darab szkennelt képet kell begépleni, a következő 2-3 hét során.

A munkavégzés díjazása a gépelésnél szokásos, 0.15 Forint / karakter.

Munka végzéséhez új felületet, és hozzá kapcsolódóan új munkatípust (Képgépelés) hoztunk létre, melyből vizsgázni szükséges. A vizsgafeladat elérhető bejelentkezés után közvetlenül a

http://www.gepelo.hu/index.p....ETYPING

linken. Tudnivalók a vizsga sikeres elvégzéséhez:

- pontosan a képen látható karaktereket kell begépelni, hiba nélkül.

- a vizsgát csak egyszer lehet megpróbálni, kérjük nagyon figyeljenek, rendkívül fontos a precíz munkavégzés.

- a vizsga képeken szereplő neveket CSUPA NAGYBETŰVEL kell beírni.

Kérjük kezdjék meg a vizsgázást. Amennyiben a felület használatával kapcsolatban kérdés merülne fel, emailt a support@gepelo.hu címre tudnak küldeni.


borbolya
 
MuyoDátum: Kedd, 2013-11-12, 15:51 | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Keresed a megfelelő alkalmat, hogy szebbé varázsold életet, de nem tudod hogyan?
Ahogyan te is, én is megoldást kerestem pénz ügyeimre. Legyen fiatal, vagy idős, a mai anyagias világban szükségét látjuk, hogy pénzhez jussunk. Megfelelő alkalomra vártam én is, hogy megtaláljam a nekem tetsző plusz jövedelemforrást. Míg elhatároztam, belépek egy céghez. Ez a GDI!
Nagyon jó belépési feltételek! (legyen olcsó!) Havi 10$ költség, ami számomra 2000 FT, amit teljesen másra is költhetnék, de ez egy befektetés. Nem vagyok elkötelezve, akármikor kiléphetek, pluszba 7 napig ingyen tesztelhetem a rendszert. Ráadásként ezzel pénzt is keresek. Egy remek ajánlat egy remek cégtől!
Keress meg és megmutatok mindent, hogyan kereshetsz úgy pénzt, hogy közben élvezed is ! smile
Feladó: Orosz Sándor
E-mail: otthonimunka@muyo.ws
Telefon: 06705942214
 
Fórum » borbolya_job fórum » Internetes munkák » Távmunkák (távmunkák)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: