Péntek
2024-04-26
16:19
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Legeslegelső kifizetés! - Oldal 6 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolyabux fórum » Kifizetések » Legeslegelső kifizetés! (Már túl vagyunk a legelsőn, bizony)
Legeslegelső kifizetés!
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-09-20, 19:35 | Üzenet # 76
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Gratulálunk kollga nevű felhasználónknak 4,02 $-os kifizetéséhez! biggrin

Email: kollarg21@gmail.com
Amount sent: -$4.02 USD
Fee amount: $0.00 USD
Net amount: -$4.02 USD
Date: Sep 20, 2010
Time: 10:34:39 PDT
Status: Completed


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-09-21, 13:58 | Üzenet # 77
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Dátum: Péntek, 2010-09-10, 1:08 PM | Üzenet # 71

Köszönöm a gyors kifizetést! dollar
feerke
Weboldalam

kedves feerke! Megnéztem a weboldaladat, és - ne érts félre, nem a honlap tartalmán, mert az nagyon király biggrin - röhögnöm kellett! A 39 (de lehet, hogy elszámoltam magam :D) PTC oldal között a borbolyabux a 37. helyen szerepel, utána már csak a Hunbux és a Kiszybux következik happy happy happy

Nem tudom, sértésnek, vagy bóknak vehetem, mert az oldalak között nagyon sok olyan van, akiről semmit sem tudok. Pedig néhány oldalon én is kattogok... biggrin

Ha neked már mindegyik fizetett, akkor szerencsés vagy! Igaz, ennyit kattogni már kész őrület biggrin


borbolya
 
feerkeDátum: Kedd, 2010-09-21, 18:00 | Üzenet # 78
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
[quote=borbolya]PTC oldal között a borbolyabux a 37. helyen szerepel, utána már csak a Hunbux és a Kiszybux következik[/quote]

Ez még nem a végleges sorrend, mert nemrég változtattam meg egy kicsit az oldalt és a bannerek csak be vannak pakolva. biggrin

[quote=borbolya]az oldalak között nagyon sok olyan van, akiről semmit sem tudok[/quote]
Van néhány amiről én se tudok sokat pl:buxism

[quote=borbolya]ennyit kattogni már kész őrület [/quote]
Már terveztem h néhányat abbahagyok mert sok a reklám és keveset fizet (de sajnálom otthagyni mert fizető oldal :))


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
tavasziszellőDátum: Kedd, 2010-09-21, 20:12 | Üzenet # 79
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Már terveztem h néhányat abbahagyok mert sok a reklám és keveset fizet (de sajnálom otthagyni mert fizető oldal :))

szia feerke!
borbolya kért meg, hogy próbáljam ki klubtagként, hogy működik-e az idézet gomb. Ez a próba.. biggrin

 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-09-21, 20:15 | Üzenet # 80
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (tavasziszellő)
borbolya kért meg

köszi szépen tavasziszellő! biggrin
Jut eszembe, ne vidd túlzásba a fórumozást! biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-09-21, 20:17 | Üzenet # 81
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Dátum: Kedd, Ma, 6:00 PM | Üzenet # 81

Quote (feerke)
Már terveztem h néhányat abbahagyok

Ezzel én is így vagyok! A "selejtek"-ről most szépen lassan leszállok, aztán pedig rástartolok az "ismeretlen" terepre...
Amint látod, most van egy csomó - nekem - új oldal, amikről semmit sem tudok, és megszámolni sem tudom, mennyit tettem már félre, mióta elkezdtem kattogni... sad

nem tételezem fel, hogy esetleg rosszul csinálod az idézet hozzáadását, de nem lehet, hogy mégis rosszul csinálod? evil
Bocs, de ezt nem cikiből kérdezem, de hátha... Tudod, mint mikor nem működik a telefon - kicsúszott a csatlakozó biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-09-22, 19:05 | Üzenet # 82
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Gratulálunk bajusz nevű felhasználónknak 4,26 $-os kifizetéséhez! applause

Email: apany@citromail.hu
Amount sent: -$4.26 USD
Fee amount: $0.00 USD
Net amount: -$4.26 USD
Dat : Sep 22, 2010
Time: 10:03:16 PDT
Status: Completed


borbolya
 
gery555Dátum: Szerda, 2010-09-22, 19:33 | Üzenet # 83
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
erről le lehet "iratkozni", hogy kifizetésnél közzétedd az e-mail címünket? Ugyanis publikus, mindennap használt e-mail címemmel regisztráltam ide (is), amit nem szeretnék a nyilvánosság elé sem kitárni és főleg nem szeretném sehol sem egy az egyben leírva látni, ahol a kereső robotok is rátalálnak és elárasztanak spammel!

...
 
feerkeDátum: Szerda, 2010-09-22, 20:25 | Üzenet # 84
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (gery555)
erről le lehet "iratkozni", hogy kifizetésnél közzétedd az e-mail címünket? Ugyanis publikus, mindennap használt e-mail címemmel regisztráltam ide (is), amit nem szeretnék a nyilvánosság elé sem kitárni és főleg nem szeretném sehol sem egy az egyben leírva látni, ahol a kereső robotok is rátalálnak és elárasztanak spammel!

Lehetne képet berakni és akkor nem találnak meg a kereső robotok vagy az email címet így kiírni: feerke@xxxxxxxxxx


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
feerkeDátum: Szerda, 2010-09-22, 20:29 | Üzenet # 85
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (feerke)
nem tételezem fel, hogy esetleg rosszul csinálod az idézet hozzáadását, de nem lehet, hogy mégis rosszul csinálod?

A kijelölést és egy gomb megnyomást nem hiszem, hogy el lehet rontani happy


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-09-22, 20:32 | Üzenet # 86
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
gery555,
Quote (borbolya)
erről le lehet "iratkozni", hogy kifizetésnél közzétedd az e-mail címünket?

kedves gery555!

Sokat gondolkodtam, hogy is válaszoljak neked erre a kérdésre, és arra jutottam, hogy VELED kivételt teszek. A TE címedet majd nem teszem fel a fórumra, rendben? wink
Remélem ezzel megkíméllek a spamektől, ami érdekes módon az én fiókjaimba is özönlik, de történetesen pont nem abba, amelyik a paypal számlámhoz tartozik.

Eddig rajtad kívül még senki sem kifogásolta az e-mail címének itt, a fórumon való közzétételét. Még az sem, akinek történetesen a teljes nevét tartalmazza a cím. Valószínűleg jobban örül a kifizetésnek, mint amennyire a spamek zavarják biggrin
Megjegyzem, láttam már a borbolyabuxról kifizetési bizonylatokat úgy felrakva különböző honlapokra, hogy a teljes nevem rajta van, pedig én ennek egyáltalán nem örülök sad


borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-09-22, 20:36 | Üzenet # 87
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
A kijelölést és egy gomb megnyomást nem hiszem, hogy el lehet rontani

mivel úgy tűnik, mégis működik az idézet funkció, talán érdemes felülvizsgálnod az álláspontodat biggrin
Már Murphy is megmondta: ami elromolhat, az el is romlik. Borbolya szerint: amit el lehet rontani, azt bárki el tudja rontani happy happy happy


borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-09-22, 20:44 | Üzenet # 88
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
nem találnak meg a kereső robotok

nem nagyon szeretnék vitát nyitni erről a kérdésről. A spamek eljutnak akkor is a postafiókokba, ha nem teszem közzé az email címeket. Képek feltöltését már csak azért sem szeretném itt bevezetni, mert nem biztos, hogy ezt mindenki meg tudja oldani, én pedig nem akarok ezzel szórakozni. Én senkitől sem várom el, hogy feltegye a kifizetési bizonylatot, megmondtam már az elején. Viszont ameddig az időmbe belefér, én fel fogom tenni, már csak a magam megnyugtatása miatt is. Azért lássuk be, egy email cím mégsem bankszámlaszám, ha jól tévedek? biggrin


borbolya
 
gery555Dátum: Csütörtök, 2010-09-23, 09:31 | Üzenet # 89
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
eljutni eljutnak, ez kétségtelen. De nem mindegy a mennyiség...

és én igen is kérem, hogy ne írd ki, vagy csak részben írd ki az e-mail címem, ha kikérem a kifizetésem!


...
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-09-23, 09:49 | Üzenet # 90
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Arra kérlek benneteket, hogy jelezzétek, ha zavar benneteket az email címetek megjelenése, amikor a kifizetéseiteket felteszem a fórumra.
Őszintén szólva eszembe sem jutott, hogy ez adatvédelmi problémákat vet fel. Szerencsére van olyan felhasználónk, aki ezt bizton az orrom alá dörgöli. Úgy érzem, ezzel jó szándékomat vonja kétségbe, de ez legyen az én magán ügyem.

Ha sokan lesztek, akik az email cím közzétételét kifogásoljátok, akkor természetesen eleget teszek a kéréseteknek, de kénytelen leszek bevezetni, hogy mindenki kötelezően, saját kezűleg tegye fel a bizonylatot. Ebben az esetben viszont közlöm, hogy engem is zavar, ha a nevemet látom a képen, úgy hogy erre mindenki figyeljen oda. Nem akarok azon gondolkodni, mi legyen akkor, ha valaki ezt a kérésemet figyelmen kívül hagyja, vagy a közzétételt elmulasztja.

Vannak ennél sokkal nagyobb problémáim, amelyeket meg kell oldanom. sad


borbolya
 
Fórum » borbolyabux fórum » Kifizetések » Legeslegelső kifizetés! (Már túl vagyunk a legelsőn, bizony)
Keresés: