Szombat
2024-04-27
05:33
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
TenAdsPlus - Oldal 2 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » PTC » Eltűntek » TenAdsPlus (tenadsplus)
TenAdsPlus
feerkeDátum: Szombat, 2011-05-28, 11:22 | Üzenet # 16
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
gondolom ti is megkaptátok

Én nem kaptam levelet sad


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
HomonnaiDátum: Szombat, 2011-05-28, 14:02 | Üzenet # 17
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Message
I am sending all members this message. I am an ex mod, well the ex global mod better known as catswar. Well here is the deal, I do not work for them anymore, and they are going to say the reason why is because I stole from them, which is a bunch of lies, truth is I have proof that I didn't, but anyway. I wanted you all to know that they have lied to you, and I am using their forum to do it, so go figure. The server never went down. I know that is what was said, but it didn't happen, real reason they didn't want to pay you. Really think about it, really, really hard, and then the next day, boom new changes. HMMMMM. and now two mods end up getting fired....yea...we knew too much. I am telling this to everyone so they can get out now, and hopes that you won't make anymore mistakes and invest with these people. You will never see the money, in truth the plan is already in place. you might want to try and do a dispute with your payment processor while you can. The end is near. All they are trying to do is get as much as they can now so they don't have as big as a loss. If you were paying attention when this happened you would have noticed John made a mistake in the News Section. Yea he said the server was done and we loss stuff during an upgrade, not a storm that it was later told. HMMMM. After I found out no one was going to get paid is when the problems started with me, and I don't want anyone else to get burnt by these people. So now you have been warned. And really think about it, if the storm took out the server, wouldn't they have been some down time? All they did was cancel the payments, why else would you be missing the amount that came out from when you made a cashout for the the processing. Really think about it. And even though you don't want to believe it, you will come to know this is the truth. Good LUck
Regards,
All The Ex Ten Ads Plus Team.

http://www.tenadsplus.com/forum/index.php
 
HomonnaiDátum: Szombat, 2011-05-28, 14:03 | Üzenet # 18
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
ezt pedig 10 perce az admin küldte:
This message was sent from Ten Ads Plus Administrator
URL: http://www.tenadsplus.com/
*****************************************************************
yes he was fired , yes he is angry , i just cut his money off , and yes he is trying to bring us down, but we have all intentions of staying up , catswar does not hold a job , his wife supports him , so by loosing this income he is very angry and out to get us , i hope you all choose to stay , we plan too , no matter what he says , he was a looser and a hacker and a con man when i found him and he leaves the same way , some people never change , i think he thought he owned the site , because he was smarter than me and john , but the good will win out , it all ways does , i hate that he con me for so long , but i am not the best judge of people till its to late , but catswar , who is charles alberton will have to live with hiself , Thank you all for your support , and hope you all stay.
Admins , john,sara, and angelbaby
 
borbolyaDátum: Szombat, 2011-05-28, 14:36 | Üzenet # 19
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
Lehet, hogy az ex-nek van igaza, és újabb scam oldalt kattintgattunk ?


Ez sajnos nagyon könnyen meglehet! sad

Hozzáadva (2011-05-28, 2:35 PM)
---------------------------------------------

Quote (feerke)
Én nem fogom az oldalt abbahagyni ezért,


Én sem fogom abbahagyni egyelőre, mert szerintem ez az oldal egyszer már volt scam listán, és jóval azután fizetett nekem. Én még bizalmat szavazok neki. Aztán persze vagy bejön, vagy nem. Ismertek... biggrin

Hozzáadva (2011-05-28, 2:36 PM)
---------------------------------------------

Quote (Homonnai)
ezt pedig 10 perce az admin küldte:


nagyra értékelnénk, ha a fordítást is mellékelted volna. Csak azok kedvéért, akik - mint pl én - abszolúte nem perfektek angolul (sem) happy


borbolya
 
feerkeDátum: Szombat, 2011-05-28, 14:38 | Üzenet # 20
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Az első fordítása:
Quote
Üzenet
Küldöm minden tag ezt az üzenetet. Én egy ex mod, valamint a korábbi globális mod ismertebb nevén catswar. Hát itt van az üzlet, nem dolgozom nekik már, és fognak mondani, hogy miért, mert elloptam tőlük, ami egy csomó hazugság, igazság, hogy én is bizonyíték arra, hogy én nem, de egyébként . Azt akartam, hogy mindenki tudja, hogy hazudott neked, és én vagyok a saját fórumot csinálni, így megy a szám. A szerver nem ment le. Tudom, ez az, amit mondtak, de ez nem történt meg, a valós ok, amiért nem akarnak fizetni neked. Tényleg gondolok rá, nagyon, nagyon kemény, majd a következő napon, bumm új változások. Hmmmmm. és most két modok végén kirúgnak .... igen ... tudtuk túl sokat. Azért mesélem ezt mindenki így lehet kijutni, és most reméli, hogy nem fog többé hibákat és a befektetők ezeket az embereket. Soha nem fogod látni a pénzt, az igazság a terv már a helyére került. érdemes kipróbálni, és nem a vita, a fizetési processzor, amíg lehet. A vég közel van. Minden igyekeznek nem kap annyit, amennyit most így nem akkora, mint egy veszteség. Ha volt odafigyelni, mikor ez történt akkor volna észre John hibázott a hírek rovatban olvashatnak. Igen azt mondta, a szerver történt, és mi veszteség cucc frissítés során, nem egy vihar, hogy később mondták. Hmmmm. Miután kiderült, senki sem fog keresni, amikor a problémák kezdődött velem, és én nem akarok senkinek, hogy felégették ezeket az embereket. Tehát most is figyelmeztetett. És tényleg gondol rá, ha a vihar vette ki a szerver, nem lettek valami meg időben? Mindössze annyit tett, megszünteti a kifizetések, ezért mást kíván, hogy hiányzik az összeg jött ki, amikor készült a cashout a feldolgozására. Tényleg gondolok rá. És bár nem akarod elhinni, akkor fog tudni ez az igazság. Sok szerencsét
Üdvözlettel,
All The Ex Tíz hirdetések Plusz Team.


2. üzenet fordítása:

Quote
Igen ő volt rúgva, igen haragszik, én csak vágja le a pénzét, és igen, ő próbál árthatnak nekünk, de mi minden szándékait tartózkodó fel, catswar nem rendelkezik munkát, a felesége támogatja őt, így a elvesztése ezt a jövedelmet ő nagyon dühös, és ki minket, remélem, minden úgy dönt, hogy marad, azt tervezzük is, nem számít, mit mond, volt egy lazább és egy hacker és egy szélhámos mikor én találtam rá, és elhagyja a Ugyanígy, néhány ember nem változik, azt hiszem, azt gondolta, övé volt a helyén, mert ő okosabb mint én, és John, de a jó nyer el, hogy minden szempontból nem, én utálom, hogy con nekem olyan hosszú ideig, de én nem vagyok a legjobb bíró emberek egészen a késő, de catswar, aki a Charles Albertirsa fog együtt élni hiself, Mindenkinek köszönjük a támogatást, és remélem, minden marad.
Adminok, john, sara, és angelbaby


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Szombat, 2011-05-28, 14:40 | Üzenet # 21
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
fordítás


köszi, így sokkal kényelmesebb! smile


borbolya
 
HomonnaiDátum: Szombat, 2011-05-28, 15:25 | Üzenet # 22
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én sem hagyom abba, főleg így hogy kétszer nem fizetett ki, és 8.7 $ van a számlámon.
(de abban az exnek lehet igaza, hogy a szerverhiba - ha volt egyáltalán - nem oka arra, hogy visszavágja
a pénzt, és csak a következő, magasabb kifizetésnél tudd kikérni. Miért nem nyitja meg újra a cassát és engedi
az eredeti alacsonyabb kikérést, ha elismeri, hogy nála volt a hiba ?)
""We had a severe storm that came through our server today. The server crashed and a lot of data was lost. We had to go to our backups to put all the members back into the system. Pending cashouts were wiped out as well, dont worry your money was not lost, we had to put all the cashouts back into the members accounts. So you will need to cashout again. Sorry for this problem, but I can not control Mother Nature. We are doing the best we can to get everyones accounts back in order. Please do not come into the forum or support to ask why your money was put back I do not want multi posting about this problem. This is the answer, and no complaining is going to change what has happened.""

Hát nem ugyanazt mondják mindketten , - de mást nem tehetünk, mint folytatjuk, és bízunk benne, hogy fizetnek.

hands
 
HomonnaiDátum: Szombat, 2011-05-28, 15:31 | Üzenet # 23
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
"Volt egy súlyos vihar jött át a szerver ma. A szerver lefagyott, és egy csomó adat elveszett. Meg kellett menni a mi mentést, hogy az összes tagjának vissza a rendszerbe. Függőben lévő kifizetés kiirtották is, ne aggódj a pénz nem veszett el, mi volt, hogy az összes a kifizetés vissza a tagok beszámolót. Így kell cashout újra. Sajnálom ezt a problémát, de nem tudja ellenőrizni Anyatermészet. Tesszük a legjobban tudunk, hogy mindenkit elszámolások vissza sorrendben. Kérjük, ne jöjjön be a fórumba vagy támogatást megkérdezni, hogy miért a pénz került vissza nem akarok több kiküldetés erről a problémáról. Ez a válasz, és nem panaszkodik, meg fog változni, mi történt. "

Bocsi, csak most olvastam, hogy kényelmesebb magyarul.
Én sem tudok angolul, ez a googl barátunk fordítása, ( ha nagyon értelmetlen a fordítás, vagy levelet kell írni én is az unokámat, vagy a lányomat kérem meg, akik jó angolosok). De ez így is érthető.

biggrin
 
borbolyaDátum: Szombat, 2011-05-28, 15:34 | Üzenet # 24
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
De ez így is érthető


hát helyenként kicsit furi, de azért mégis csak magyar! happy


borbolya
 
borbolyaDátum: Szombat, 2011-05-28, 15:34 | Üzenet # 25
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
homonnai egyben tévedett. Egy megszűnik, és rögtön háromra regisztrálunk. Mi, ptc-mókusok happy

Ez itt a harmadik a mai napon.

Ha az alábbi képet látod, először csak csökkentik az egyenlegedet, majd lenullázzák, sőt a számládat is törlik!



borbolya
 
HomonnaiDátum: Szombat, 2011-05-28, 15:34 | Üzenet # 26
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Csakhogy nekem is meglegyen a harmadik, beregiztem alád. happy

Mit kell, vagy mit nem kell tenni a piros kis "szörnnyel" ?
(Én végig láttam ott volt a reklámok közepén)
Ez nem egy csalás ellenőrző, amire nem szabad kattintani ?
surprised

 
borbolyaDátum: Szombat, 2011-05-28, 15:34 | Üzenet # 27
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
Ez nem egy csalás ellenőrző, amire nem szabad kattintani ?

de, pontosan az happy


borbolya
 
HomonnaiDátum: Szombat, 2011-05-28, 15:34 | Üzenet # 28
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline

Ő sincs már, - pedig már nem sok hiányzott az 5 $-hoz.

angry

 
borbolyaDátum: Szombat, 2011-05-28, 15:34 | Üzenet # 29
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
Ő sincs már

egyelőre félreteszem, talán még visszajön


borbolya
 
HomonnaiDátum: Szombat, 2011-05-28, 15:35 | Üzenet # 30
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ő is visszatért ! Reméljük most már a kifizetésig marad.

biggrin

 
Fórum » PTC » Eltűntek » TenAdsPlus (tenadsplus)
Keresés: