Csütörtök
2024-03-28
12:32
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Min00bux - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » PTC » No minimum » Min00bux (Min00bux)
Min00bux
borbolyaDátum: Péntek, 2011-05-13, 11:58 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Úgy látszik egyre szaporodik azoknak az oldalaknak a száma, amelyek nagy lendülettel elindulnak, és 10 centes linkekkel vonzzák magukhoz a felhasználókat. Ráadásul azt ígérik, minimális összeg eléréséhez sem kötik a kifizetéseket.
Ez olyan jól hangzik, hogy természetesen túl sokáig nem maradhat fenn az ilyen oldal. Minden esetre annyit megér, hogy néhány napos kattintással jó pár cent összejöjjön. Ez a "sok kicsi sokra megy" tipikus esete. Most hoztam ide egy új oldalt. Nekem új, mert ma kaptam a meghívást. biggrin

Akit érdekel, ezen a linken regisztrálhat, vagy a bannerre kattintva iratkozhat fel!

Arra azért figyeljetek, hogy elég szép költséget levon. Minden esetre kiírja, hogy lekérés esetén mennyi pénzt jön a számládra, úgyhogy nem érhet meglepetés.


borbolya
 
HomonnaiDátum: Vasárnap, 2011-05-15, 14:01 | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
De jó, hogy feltetted ezt az oldalt, ilyen befektetős oldalakkal kapcsolatban szeretnék kérdezni.
Honnan tudom meg még regizés előtt, hogy egy oldal befektetős. Több ilyen BuxHost oldal is van, ilyen volt régen pl. a Buxperience, vagy a még futó Hasbux, és most ez, - de sok ilyen van.
Nagyon csábítónak hat, csak amikor ki akarod kérni akkor ér a meglepetés, hogy csak úgy natur nem fizet.
Volt ahol tovább folytattam, - több dollárig, mégsem tudtam kikérni (csak ha befektettem volna)
Ez az oldal is úgy hirdeti magát, hogy "No minimum Payment", mégsem lehet csak úgy kikérni.
A HalfRefBack szerint 3 $-tól fizet, - és akkor vajon befektetés nélkül is?
Van valaki okos, aki érti ezeket a befektetősöket, és ha igen mi a véleménye róluk, főleg azért mivel ezek
BuxHost oldalak.
Köszi a segítséget előre is.
holiday
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2011-05-15, 16:17 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
Honnan tudom meg még regizés előtt, hogy egy oldal befektetős

Ha tuti akarsz lenni a dologban, előtte feltétlenül olvasd el a FAQ-ban vagy a TOS-ban lévő dolgokat. Ott rendszerint leírják, - mint az Incrasebuxnál pl. - hogy hány %-át fizetik ki a befektetésednek.
Ez a része - pont az Incrasebux miatt - engem már nem is nagyon zavar. Ami aggasztóbb ennél, hogy a befektetés után fizet-e. De mint tudjuk, ez a leggyengébb láncszem a ptc oldalaknál. Néhánynál ráfáztam már sajnos én is.

Ezt az ajánlatot emailben kaptam egy olyan ptc mókustól, aki elég sok oldalon van fent, és az információ is tőle származik. biggrin

ui.: pont most kattogok az oldalon, és az első link az Upgrade hirdetése. Itt valóban azt írja, hogy enélkül 3 $ a minimum. Viszont befektetési kényszert nem láttam sehol. (sem a faq, sem a tos nem ír ilyesmit)


borbolya
 
feerkeDátum: Vasárnap, 2011-05-15, 17:21 | Üzenet # 4
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
sem a faq, sem a tos nem ír ilyesmit

A buxhost oldalaknál regisztrálás előtt nem nagyon lehet megmondani hogy befektetős vagy nem.
A TOS-ban vagy a FAQ-ban nagyon ritkán írják ki, azért hogy minél többen regisztráljanak.
A buxhostnál az Upgrade Accountnál biztos hogy ki szokták írni (Payout total maximum (percentage)) és ezért mindenképp regisztrálni kell hogy lásd ezt a menüt.
Én inkább kerülném a befektetős buxhost oldalakat, mert azok nem sokáig fognak működni.
Csak az emberek pénze kell nekik, ezért csak hogy a látszat meglegyen kifizetnek pár dolcsit és így már be mernek fektetni az oldalba.
Én még nem találkoztam egyetlen olyan buxhost oldallal ami befektetős és fizetett évekig.

Röviden: Kerüljétek a befektetős buxhost oldalakat happy


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
HomonnaiDátum: Vasárnap, 2011-05-15, 18:40 | Üzenet # 5
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hát rafináltak, nagyon rafináltak ezek az oldalak és hogy tovább fokozzuk, ezek a befektetések nem is mehetnek a saját
balancedból csak Paypal vagy Alertpay számládról. Kitaláltam, hogy veszek saját számlámról refeket, - ez is befektetés, - gondoltam én , - de ő másképp gondolta.
Most már csak azt sajnálom aki alá regeltem, mert hogy ezek után úgy ott hagyom ezt az oldalt mint a pinty.
Köszönöm, hogy segítettetek, csak valóban azt sajnálom, hogy ehhez be kell regisztrálni, hogy ez kiderüljön, mert a TOS-ból vagy a FAQ-ból ez tényleg nem tudjuk meg.

A Incrasebux befektetését inkább ref-bérlésnek tekintem, tőlük már olyan sokat kaptam, hogy a 10 $-os kifizetést egyedül nagyon sokára tudnám elérni, így ha nem lenne kötelező akkor is kellene befektetnem.
moonw

 
HomonnaiDátum: Szombat, 2011-05-28, 10:25 | Üzenet # 6
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hát nem sokáig bírta, már ott van a scam listán....

sad

(Ezek az oldalak, pontosabban készítői, üzemeltetői szórakoznak velünk ? Naponta szűnnek meg ezek az új oldalak,
még az első kifizetést sem érik meg! Ki mer itt tagságit venni, vagy bérelni? Elkezdesz egy oldalt megy pár napig,
aztán vége.)

cool
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2011-05-29, 08:54 | Üzenet # 7
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
Hát nem sokáig bírta, már ott van a scam listán....


Most olyat fogok írni, amit nem szoktam nyilvános felületen: rohadjon meg! angry

Hozzáadva (2011-05-29, 8:54 Am)
---------------------------------------------
Hát, ezt nem hiszem el! Tegnap jól kitárgyaltuk a min00bux-ot. Erre ma reggel a lekért pénzem a számlámon volt. Messze az előre számított 3 dolcsis minimumtól, mert gondoltam megpróbálom előbb kivenni a zsét

Sent by: PTC Industry (The sender of this payment is Non-U.S. - Verified)
Payment sent from: dufsaf@gogo.mn
Payment sent to: pgabi02@gmail.com
Customer Service Email: dufsaf@gogo.mn
Customer Service Phone: +852 8568357034
Amount received: $0.04 USD
Fee amount: $0.00 USD
Net amount: $0.04 USD
Date: May 28, 2011
Time: 11:07:06 PDT
Status: Completed
Payout received
Custom Note: Please post your Payment proof In our forum
Payment type: Instant

Most akkor scam, vagy nem scam? happy


borbolya
 
Fórum » PTC » No minimum » Min00bux (Min00bux)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: