Péntek
2024-03-29
17:01
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Vélemény - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolyabux fórum » Borbolyabux hirdetésekkel kapcsolatos hozzászólások » Vélemény
Vélemény
borbolyaDátum: Szombat, 2010-04-10, 17:20 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Véleményezd a megjelenő hirdetéseket. Tudod-e őket hasznosítani?

borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-04-28, 18:36 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Figyelem! Aki tud valamit a lenti felhasználóról, kérem jelezze nekem. Már másodszor jelzi a buxon, hogy 500 link hirdetést szeretne feladni. Üzenem neki, hogy abban a percben, amint fizet, indul a hirdetése. Addig azonban sajnos: ELUTASÍTVA!

Name:lazar
Email: 10918001-0000000115050684


borbolya
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-05-27, 22:06 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok! Akkor most folytatom a felhasználó levelével, amelyben többek közt ezt kifogásolja:"A levonás meg is történt, a hirdetés nem, pedig sürgős lett volna/lenne, mert időközben lehet, hogy az akció már nem érvényes..."
A válaszom: "levél tegnap 21.21-kor érkezett meg - valahová, mert hogy nem a postaládámba (itt ugyanis ma, dél körül jelent meg) , az ezer százalék. Nyilván nem nézel annyira debilnek, hogy reggel 6-kor levelet írok , ha látom, hogy átváltási kérelemről van szó, és nem fizetős hirdetésről. Ennyit csak arról, hogy én sem szoktam fölöslegesen leveleket irkálni." (skic: ugyanis reggel hatkor a bux oldalon láttam egy lekérést, de mivel email nem volt a postaládámban arról, hogy ez egy átváltás, a PP számlára nem történt befizetés, nem tudtam, hogy téves-e a kérés vagy valódi. Ezért emailben kérdeztem rá, hogy mi a helyzet)
Mindenkinek felhívom a figyelmét, hogy egy hirdetés feladásából - hacsak nem írtok külön egy egysoros mailt - nem derül ki, hogy a dolog sürgős! Arról már nem is beszélve, hogy nem emlékszem rá, hogy valahol sürgősséget ígértünk volna. Jól tudja mindenki, hogy nem szoktunk ülni senkinek semmilyen kérésén, a hirdetéseken sem. sad

Felhasználó:"Most már szeretnék kompenzációnak egy grátisz hirdetést, szerintem ez a minimum."

Én: "1. A hirdetés nem az én hibámból nem jelent meg időben. Tök mindegy lett volna,
hogy levelet írok neked, vagy megjelentetem a hirdetést. Eddig világos?
2. A vis major helyzetekre nem jár grátisz, ezért ezt a lehetőséget nem is vettem figyeleme! Másrészt talán egy oktávval lejjebb kellett volna indítanod a reklamációdat. Tehát: az egyik hirdetésért "fizettél", a másikért nem. Kár, hogy az elmaradt nyereségedet nem akarod rajtam bevasalni!
.....
Tudod ahhoz, hogy valakivel nagyvonalú legyek, minimum az kell, hogy partnernek tekintsen, ne pedig a cselédjének, vagy az alkalmazottjának.
Sajnálom, ha ennyire elégedetlen vagy az oldallal, de ezen könnyen változtathatsz.
Nekem nem hiányzik, hogy jöjjön valaki, aki eligazít, mert anélkül is mindenkiért mindent megteszek, ami csak lehetséges. Mindenkiért, aki megtisztel a bizalmával, és nem vonja kétségbe a jó szándékomat.
Érted ennyit tudtam tenni."

Kérem, mindenki értse meg, hogy mi is emberből vagyunk. Úgy gondolom, megtesszük, ami tőlünk telik, de azt mindenkor elvárjuk, hogy normális hangon, és együttműködően álljon hozzá más is, ha egy problémát kell megoldani. sad


borbolya
 
csoroparasztDátum: Kedd, 2010-06-22, 18:52 | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hello borbolya, alád regeltem az Incentria.com oldalra remélem segíthetek.

Kirakhatom e a fórumba az énáltalam összegyűjtött ref lnkeket és a 150 linkhírdetés naponta értendő vagy napi 1+?

 
borbolyaDátum: Kedd, 2010-06-22, 19:51 | Üzenet # 5
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
szia csoroparaszt!

Először is köszi, hogy regiztél. Remélem tudod, hogy az Incentrián nagyon sokat kell kattogni az egy dolcsiért? Én minden esetre tovább csinálom, mert legalább tuti fizetős oldal. (Ilyen még az ADPtc is, ajánlom neked, ha szerencséd van a refekkel, nem olyan borzasztó nehéz összehozni)

"Kirakhatom e a fórumba az énáltalam összegyűjtött ref lnkeket és a 150 linkhírdetés naponta értendő vagy napi 1+? "

Ugye nem haragszol, ha az első kérdésedre csípőből nemet vagyok kénytelen mondani?
A reflinkek gyakorlatilag hirdetésnek minősülnek, és ezeknek a helye nem a fórumon van. sad

A 150 linkhirdetés az akciós mini tagsághoz jár, és nem időhöz kötődik, hanem látogatáshoz. Ha egy nap alatt lekattogják, akkor egy nap. Ha tovább tart, akkor több nap. De a 150 látogató minden esetre biztosan meglesz.

Ha nem akarsz mini prémiumot venni, lépj be a klubba. Erről itt olvashatsz.
Klubtagként kedvező áron vehetsz hirdetéseket is.
smile


borbolya
 
gery555Dátum: Szerda, 2010-08-18, 14:23 | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
tegnap is észrevettem már, hogy valamelyik hirdetés nem is hirdetés, hanem reklám!
Ma azonban már 5 ilyen reklám van elhelyezve a hirdetések közöt! Miért? Akkor legalább jelöld meg, hogy reklám, vagy, hogy a akattintásuk 0 Ft-ot érnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


...
 
evuskaDátum: Szerda, 2010-08-18, 18:39 | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kedves gery555!


tegnap is észrevettem már, hogy valamelyik hirdetés nem is hirdetés, hanem reklám!
Ma azonban már 5 ilyen reklám van elhelyezve a hirdetések közöt! Miért? Akkor legalább jelöld meg, hogy reklám, vagy, hogy a akattintásuk 0 Ft-ot érnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Válaszom a kérdésedre:
Ha már fenn voltál a buxon és a fent leírtakat észrevetted akkor azt is észre kellet volna venned , hogy a borbolya banneren fel van sorolva, hogy a fizetős hirdetések, melyik kategóriában vannak elhelyezve.
Teljesen egyet értek borbolyával abban, hogy a fontos közléseket, híreket nem olvassátok el. Persze tisztelet a kivételnek
evuska sad
sad

 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-08-22, 17:47 | Üzenet # 8
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Bár nagyon jól éreztem magam a szabi alatt, azért hiányoztatok! biggrin

Minden esetre mélységesen meglepődtem, hogy néhányan teljesen kikeltek magukból, amiért nem fizetős reklámokat is feltettem a buxra. Bár evuska válaszolt már gery555-nek arra a felvetésre, amit itt a fórumon jelzett, azért szeretnék néhány szót hozzátenni a dologhoz.

gery555 Dátum: Szerda, 2010-08-18, 2:23 PM | Üzenet # 6


"Akkor legalább jelöld meg, hogy reklám, vagy, hogy a akattintásuk 0 Ft-ot érnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "

kedves gery555!

A bux jobb oldali bannerén a következőt olvashattad több napon keresztül (ha nem hiszed, járj utána, mert még néhány órát fönt lesz a banner):

Szabadságom alatt ti se unatkozzatok!
Szánjatok egy kis időt arra, hogy elolvassátok a reklámokat a hír kedvéért
A "fizetős" hirdetéseket ez idő alatt az Állás, munka, üzlet, pénz kategóriában találjátok.

Kérlek áruld el, melyik szót nem érted? Esetleg legközelebb valami rokon értelműt választok biggrin

És még valamit! Senkinek sem tűnt fel, hogy nem is olyan rég, egy héten keresztül 6-7 fizetős linkre kattinthatott? Ezt senki sem tette szóvá, mondjuk pozitívumként... Azért ez kicsit furi... biggrin


borbolya
 
gery555Dátum: Vasárnap, 2010-08-22, 19:02 | Üzenet # 9
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
elismerem, hogy ki volt írva és én nem láttam meg
De azt senki nem várhatja el, hogy megvárjak minden bannert amíg tesz egy "kört" az animáció, hogy valamelyikre nincs e odaírva valami hír erről. Én mikor néztem pont nem az "fordult" oda

(egy ötlet:
a kategória mellé kiírni, hogy fizetett hirdetés, pl: Zene, film, népszerû - fizetett hirdetés(ek)
vagy
Zene, film, népszerû - ingyenes


...
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-08-22, 20:37 | Üzenet # 10
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
kedves gery555!

"De azt senki nem várhatja el, hogy megvárjak minden bannert amíg tesz egy "kört" az animáció, hogy valamelyikre nincs e odaírva valami hír erről. Én mikor néztem pont nem az "fordult" oda"

természetesen senki sem várja, hogy kivárd, amíg kb. 15 másodpercig forog egy animáció! Azt viszont elvárom, hogy ne kérj ki magadnak harminc felkiáltójellel valamit, mielőtt megbizonyosodnál arról, hogy igazad van. biggrin

(egy ötlet:
a kategória mellé kiírni, hogy fizetett hirdetés, pl: Zene, film, népszerû - fizetett hirdetés(ek)
vagy
Zene, film, népszerû - ingyenes

Köszi az ötletet, de van egy szépséghibája. Ehhez az egész scriptet át kellene írni, ami sajnos számomra megvalósíthatatlan feladat... sad
Arról már nem is beszélve, hogy a tájékoztatás így is korrekt volt, szerintem aki naponta végigkattogja a fizetős hirdetéseket, rászánhat egy kis időt arra, hogy tájékozódjon az oldallal kapcsolatban. biggrin

Ezek után már el sem merem képzelni, hogyan reagálsz, amikor a buxon olyan változások lesznek, amelyek tényleg jelentősek? Ha esetleg nem olvastál volna erről, most megteheted. Sőt, szavazhatsz is, ha akarsz.

Amikor megszületik a döntés, már késő lesz... biggrin


borbolya
 
gery555Dátum: Hétfő, 2010-08-23, 19:20 | Üzenet # 11
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 40
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
olvastam és szavaztam is már régen, mert erre szépen, láthatóan fel volt hívva a figyelem tongue

"Ezek után már el sem merem képzelni, hogyan reagálsz, amikor a buxon olyan változások lesznek, amelyek tényleg jelentősek?"
amiről előre lehet tudni, az nem olyan megrázó dry


...
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-08-23, 20:27 | Üzenet # 12
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
kedves gery555!

"olvastam és szavaztam is már régen, mert erre szépen, láthatóan fel volt hívva a figyelem"

Ennek igazán örülök biggrin heart


borbolya
 
HomonnaiDátum: Hétfő, 2010-10-25, 08:37 | Üzenet # 13
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sajnos velem is megtörtént, ami másokkal, - a számlám lenullázódott. Nem kapkodtam, nem kattintottam a robot ellenörre, mégis a szemem előtt váltott át mikor a harmadik hirdetést szerettem volna megnézni. Ezer százalék, hogy az onbuxra kattintottam, s a szemem előtt kezdett el pörögni, majd írta ki a szomorú hírt.
Sajnálom, - de tényleg nem értem hogy történt.....
:'(
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-10-25, 08:41 | Üzenet # 14
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Homonnai, sad

küldtem neked üzenetet, olvasd el kérlek!


borbolya
 
Fórum » borbolyabux fórum » Borbolyabux hirdetésekkel kapcsolatos hozzászólások » Vélemény
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: