Péntek
2024-03-29
16:15
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Búcsúzóul - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » borbolyabux fórum » VISSZASZÁMLÁLÁS » Búcsúzóul (búcsú a borbolyabuxtól)
Búcsúzóul
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-11-25, 11:56 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ha erre a linkre kattintotok, elolvashatjátok a gondolataimat a borbolyabux történetéről

Elbúcsúzom, de ott leszek,
Ahol a szél zúg, a nap nevet.
Elbúcsúzom, de itt marad,
Belőlem néhány pillanat.


Republic - A csend beszél tovább



borbolya
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-11-25, 21:22 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Egy levélből idézek, amit most olvastam el. Megmondom őszintén, hogy annyira meghatódtam, hogy még most is könnybe lábad a szemem. A levelet Susana írta. Megköszöntem neki emailben, de nem tudom megállni, hogy megosszam veletek, és itt is megköszönjem heart

"Kedves Borbolya!

Szomorúan olvastam a búcsúlevelet amit írtál. Tudom én sem tudtam annyi referáltat hozni, amennyi
akár meg is menthette volna a borbolyabux-ot. Sajnos az emberek azt gondolják, hogy ami nem sokat hoz,
azzal nem is foglalkoznak és azt, hogy a sok kicsi sokra megy, elfelejtik. Hát igen, ilyen világot élünk.
.......................................................................................................................................... ............
itt néhány olyan mondat jön, ami nagyon-nagyon megható, de bizalmas, és ezt inkább nem írnám le itt
....................................................................................................................................... ................
Utólag is megköszönöm, hogy ennyire gyorsan átutaltátok. Ezzel is csak a korrektségeteket bizonyítottátok.
Azért én még így is mindennap felmegyek az oldalra és kattintgatok! Tudom, hogy már nem jár pénz nekem,
de ennyit megérdemeltek azok után, hogy ennyit törődtetek velünk. Remélem azért még a továbbiakban is
tartjuk a kapcsolatot.
A továbbiakban kívánok Nektek nagyok sok sikert!
Őszinte szeretettel"


borbolya
 
evuskaDátum: Csütörtök, 2010-11-25, 22:26 | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia borbolya!

Olvastam a búcsúleveledet ami nagyon meghatott oly annyira, hogy könnyes lett a szemem, azt is mondhatnám, hogy elbőgtem magam. Tulajdonképpen most kezdem felfogni, hogy mindjárt itt a vége a közös vállalkozásunknak és ez baromi rossz érzés még akkor is ha én nem foglalkoztam vele annyit mint Te. Nagyon szépen leírtad a gondjainkat, amit szinte nap mint nap megbeszéltünk, agyaltunk azon hogyan lehetne még vonzóbbá tenni a tagok aktivitását.
De hát sajna....... :'(

Azért az vigasztal, hogy a jó barátságunkat a bux oldal megszűnése nem fogja megtépázni. Nagyon jó barát és üzlettárs vagy!!!

evuska biggrin heart

 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-11-26, 05:46 | Üzenet # 4
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (evuska)
Nagyon jó barát és üzlettárs vagy!!!

Azért, mert ezeket nem mondom neked, én is pontosan ugyanezt gondolom veled kapcsolatban! heart
Soha nem voltam az a típus, aki naponta a szeretetéről áradozik azoknak, akik fontosak a számára. Remélem, azért mindnyájan tudják, hogy szeretem őket! Talán ideje lenne elmondanom?

És remélem, hogy a jövőbeli terveid - tudod - nem befolyásolják majd a barátságunkat! Én azon leszek! smile

(ja, és gyere már melózni, mert nagyon hiányzol!)


borbolya
 
evuskaDátum: Péntek, 2010-11-26, 07:59 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
Azért, mert ezeket nem mondom neked,

Igen én is úgy gondolom, hogy a tettek, az együtt sírás és nevetés bizonyítja az igaz barátságot.

Quote (borbolya)
És remélem, hogy a jövőbeli terveid - tudod - nem befolyásolják majd a barátságunkat!

Ebben biztos lehetsz!!!
applause

 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2011-04-07, 18:09 | Üzenet # 6
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (evuska)
együtt sírás és nevetés

na, akkor jó! Ebben azért bőven van részünk! happy

Hozzáadva (2011-03-24, 5:55 Am)
---------------------------------------------
MÁR CSAK EGY HÉT, ÉS A BORBOLYABUXOT NEM TUDJÁTOK ELÉRNI, HA A LINKJÉRE KATTINTOTOK.

Talán már olvastátok, de itt újra leírom, hogy eladó a scriptje, mert a szerverbérlete lejár és én már nem hosszabbítom meg.
Olcsón juthat hozzá, akit érdekel, pontosan azért, mert a hostról a vevőnek kell gondoskodnia.

Az elérhetőségeimet ismeritek
biggrin

Hozzáadva (2011-04-04, 9:08 Am)
---------------------------------------------

Holnap - 2011.04.05-én - lejár a tárhely bérleti ideje, ezért már csak néhány órán át lesz elérhető a borbolyabux.info oldal.

Hozzáadva (2011-04-07, 6:09 PM)
---------------------------------------------
Ma kipróbáltam, hová jutok, ha beírom a borbolyabux.info url-jét. Ezt találtam



borbolya
 
Fórum » borbolyabux fórum » VISSZASZÁMLÁLÁS » Búcsúzóul (búcsú a borbolyabuxtól)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: