Csütörtök
2024-04-18
20:02
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Hozzászólások PTC-ről általában - Oldal 2 - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » PTC » Általános kérdések » Hozzászólások PTC-ről általában (Általános kérdések)
Hozzászólások PTC-ről általában
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-01, 19:08 | Üzenet # 16
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
sok esetben mi magunk is szégyelljük megkérdezni, hogy mit nem tudunk, vagy nem értünk

na, ezt itt és most elfelejtheted! biggrin
A borbolya_job éppen azért jött létre, hogy amiben csak tudunk, segítsünk egymásnak. Úgyhogy az szégyellje magát, aki szerint ciki másoktól kérdezni dolgokat!

Kérdezz csak nyugodtan! Reméljük mindíg lesz valaki, aki válaszolni tud! biggrin


borbolya
 
feerkeDátum: Péntek, 2010-10-01, 19:11 | Üzenet # 17
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
Kérdezz csak nyugodtan! Reméljük mindíg lesz valaki, aki válaszolni tud!

Ezzel egyet értek roll


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Vasárnap, 2010-10-03, 16:32 | Üzenet # 18
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sziasztok!

Úgy érzem, itt az ideje, hogy néhány dolgot tisztázzunk, mert nem szeretném fölöslegesen csépelni a szavakat. sad

1. Az általam ajánlott ptc oldalakra - és minden egyéb, ezen az oldalon ajánlott pénzkereseti lehetőségre - mindenki saját felelősségre regisztrál. Az oldal látogatóit felnőtt embereknek tartom.

2. Ha bárkinek kérdése van a témákkal kapcsolatban, nyugodtan felteheti akár emailben, akár privát üzenetben, akár itt a fórumon. Minden kérdésre legjobb tudásom, és lelkiismeretem szerint fogok válaszolni.

3. Amikor azt mondom, hogy magam szeretem kipróbálni, és a saját bőrömön tapasztalni, hogy egy-egy oldal fizet, vagy nem fizet, azt gondolom magánügyem, és szuverén jogom.

4. Nem vagyok hajlandó tolerálni, hogy fentiek ismeretében bárki azzal vádoljon, hogy "csalókat reklámozok"

Bízom benne, hogy ezek után - továbbra is - felelősen dönt mindenki a saját regisztrációiról. biggrin


borbolya
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-10-06, 06:33 | Üzenet # 19
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mint tudjátok, azon kívül, hogy szeretem végig csinálni, amit elkezdtem, - még ha nagyot bukok is - van még egy hitvallásom.
Mégpedig az, hogy illetlenség, sőt bunkóság, ha valaki regisztrál egy oldalra, és esze ágában sincs kattintgatni rajta sad

Sajnos a napokban jöttek olyan felhasználók az ajánlói linkjeimre néhány oldalon, akik pontosan ezt teszik. Azaz nem csinálnak semmit, viszont foglalják mások elől a helyet.

Megkérem azokat, akik magukra ismernek, - és itt kérek elnézést azoktól, akik lelkiismeretesen kattognak - hogy

a) kezdjenek el dolgozni
b) töröljék a saját számlájukat azokról az oldalakról, ahol inaktívak.

Ne kelljen már arra is pénzt költeni, hogy töröltessem őket. Ha pedig minden - egyelőre bizonytalan jövőjű - oldalon upgradelek, akkor nem tudom, miből fizetem ki azokat, akik a borbolyabuxon tisztességesen dolgoznak.

Szóval, kérek mindenkit, hogy gondoljon erre, amikor úgy érzi, nincs kedve a kattogáshoz! Nem kötelező a regisztráció, de ha már megtette, akkor dolgozzon is az illető!

köszönöm a figyelmet biggrin


borbolya
 
feerkeDátum: Szerda, 2010-10-13, 18:41 | Üzenet # 20
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv mindenkinek! hello
Friss infók!
A dynobux-nak a paypal számláját befagyaszttották, és a buxexcel is valószínűleg csaló! A tulajdonos egy 14 éves fiú ugyan az mint a theclixus.com-nak!

http://ptc-investigation.com/dynobux.aspx
http://ptc-investigation.com/buxexcel.aspx

De tudom borbolya hogy mit szoktál ilyenkor mondani smile

Csak gondoltam szólok biggrin


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-10-13, 19:16 | Üzenet # 21
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
De tudom borbolya hogy mit szoktál ilyenkor mondani

Akkor most mondok inkább valami mást biggrin
Mindenki gondolja át, marad, vagy megy ezekről az oldalakról, mert feerke nem beszél a vakvilágba wink

köszi az infót, én azért megvárom, amíg a dínót kivágja a refbackbank, sőt, még egy kis ideig elfér nálam a buxexcel is biggrin

Egyébként más szempontból nézve: tudja valaki, hogy mi okból fagyasztja be a számláját valakinek a PayPal?


borbolya
 
feerkeDátum: Szerda, 2010-10-13, 19:33 | Üzenet # 22
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szerintem ez a számla fagyasztásos dolog valami olyasmit jelenthet a ptc-knél hogy már nem akar vagy nem tud (mert elfogyott a pénz) fizetni, de éppen lehet hogy tényleg fel van függesztve a számlája pl ellenőrzés miatt

feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-10-14, 05:40 | Üzenet # 23
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
számla fagyasztásos dolog valami olyasmit jelenthet

Vagyis magyarul: nem tartod valószínűnek, hogy PP befagyasztja valakinek a számláját? (mondjuk én nem nagyon találok olyan okot, ami miatt elképzelhető lenne ilyesmi, de ez persze semmit sem jelent)


borbolya
 
PTC-ajanlatokDátum: Csütörtök, 2010-10-14, 07:59 | Üzenet # 24
Közlegény
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 24
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Volt egy oldal, talán hallottatok róla, a neve Starnaute volt. Kaptam is tőlük kifizetést, de mikor az oldal lelépett a pénzzel és csaló lett, az alertpay-emen befagyasztották azt az összeget és küldtek egy email-t, hogy azt a pénzt miért kaptam. Leírtam, hogy egy ptc oldaltól kaptam és azóta se választ, se a pénzt nem kaptam vissza.

Gondolom a Starnaute Adminjának is befagyasztották az Alertpay számláját, de szerintem nem a csaló PTC-je, hanem a PTC előtti csaló hyip oldala miatt. Ha sokan küldenek panaszos emailt egy Alertpay cím-re, akkor befagyasztják azt a számlát és 'nyomozni' kezdenek. Lehetséges, hogy Paypalnál is ugyanígy működik, de valószínűleg több ok miatt is befagyaszthatnak egy számlát.

Az üzenetet módosította: PTC-ajanlatok - Csütörtök, 2010-10-14, 08:00
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-10-14, 08:19 | Üzenet # 25
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (PTC-ajanlatok)
több ok miatt is befagyaszthatnak egy számlát.

értem sad


borbolya
 
HomonnaiDátum: Csütörtök, 2010-10-21, 07:48 | Üzenet # 26
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ismételten segítségeteket szeretném kérni. Mivel egyáltalán nem vagyok nagy mágus a ptc-k, világában teljesen véletlenül egy súlyos műtét után kezdtem el kattintgatni pusztán figyelem elterelés végett. Most viszont már annyi pénzem gyűlt össze, hogy érdemes lenne hazautaltatni. A gondom az, hogy nincs hazai számlám (fizetésemet a cég pénztárában vettem fel), nincs is szándékomban nyitni. Kitaláltam, hogy valamelyik lányom is nyit egy paypal számlát, én oda átutalom, ő pedig lekéri a saját hazai számlájára. Szerintetek ez megoldható?
Másik kérdésem (nehogy egyszerű legyen) egyikük bankkártyája sem dombornyomott. Próbáltam utána olvasni, van ahol azt írják, hogy feltétel, van ahol azt, hogy nem. Szerintetek melyik az igaz? Tudnátok tippet adni, hogy a lehető legegyszerűbben hogyan tudnám megszerezni paypal számlámon pénzemet?
Segítségeteket előre is köszönöm.
Üdv.
biggrin
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-10-21, 10:31 | Üzenet # 27
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
lányom is nyit egy paypal számlát, én oda átutalom, ő pedig lekéri a saját hazai számlájára. Szerintetek ez megoldható

Igen biggrin
Szerintem ez a leggyorsabb megoldás. A kártya pénzbe és időbe telik, ráérsz vele foglalkozni. A kártya - lehet, hogy nem kell dombor nyomottnak lennie - hátoldalán legyen egy háromjegyű kód. Ha rajta van, és nem dombor nyomott, akkor is jó. (ez a dombor nyomott téma nem tudom, miért maradt meg bennem, valami van, de már nem tudom, mi a jelentősége)


borbolya
 
feerkeDátum: Csütörtök, 2010-10-21, 18:45 | Üzenet # 28
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A kártyáról még annyit mondanék hogy a paypal csak a Visa, American Express és a Master Card kártyát fogad el, a Maestro-t nem.

feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Csütörtök, 2010-10-21, 18:51 | Üzenet # 29
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
a Maestro-t nem.

igen, azon nincs az a háromjegyű kód, amiről beszéltem. Azt hiszem én azért csináltattam mastercardot, mert gondjaim voltak ezzel wink


borbolya
 
HomonnaiDátum: Csütörtök, 2010-10-21, 18:53 | Üzenet # 30
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszönöm a segítséget. Most már csak azt kell kiderítenem, hogy melyikük kártyája lenne jó nekem. A nagyobbiknak Maestro, a kicsinek Visa Electron kártyája van /a hátoldalán ott van a háromjegyű szám/. Az a baj, hogy annyifélét olvastam, hogy milyen kártya kell, ezért vagyok ilyen bizonytalan. Talán a Visa jó lesz. Nyomozok tovább, de a segítségeteket továbbra is szívesen fogadom.
 
Fórum » PTC » Általános kérdések » Hozzászólások PTC-ről általában (Általános kérdések)
Keresés: