Péntek
2024-03-29
15:17
Üdvözöllek Vendég
RSS
 
borbolya_job
Főoldal Regisztráció Belépés
Hozzászólások PTC-ről általában - Fórum »
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: borbolya  
Fórum » PTC » Általános kérdések » Hozzászólások PTC-ről általában (Általános kérdések)
Hozzászólások PTC-ről általában
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-09-20, 16:13 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A PTC fórum szerkezetével, tartalmával kapcsolatos észrevételek, kérdések, kérések. Általános kérdések, mit, hogyan kell csinálni, és ilyesmi.

Itt jegyzem meg (2010.10.02-án), hogy néhány oldalt a jobon a csalókat illusztráló képpel láttam el. Ha valami csoda folytán mégis rendeződnének a körülmények, és kiderülne, hogy tévedtem, természetesen ezen a helyen ünnepélyesen bocsánatot kérek minden melléfogásomért.
Annyit hozzáteszek, hogy persze attól, hogy egy oldal úgy változtatta meg a feltételeket, hogy személy szerint én úgy ítéltem meg, hogy nem vállalom be ezeket, még nem biztos, hogy csalásról van szó.
Minden esetre ahol az alábbi jelet látod, arról tudd, hogy én gyanakvással tekintek rájuk, és nem is látogatom az oldalt.



borbolya

Az üzenetet módosította: borbolya - Szombat, 2010-10-02, 16:41
 
borbolyaDátum: Hétfő, 2010-09-20, 16:22 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszönöm azoknak a felhasználóknak, akik hozzászólásukkal támogatják ezt a fórumot, és felismerik a jelentőségét annak, hogy minél részletesebb információkkal rendelkezünk, annál jobbak lehetnek az esélyeink. Fontos, hogy ezt másokkal is megosszuk biggrin

Gyakorlatilag azért hoztam létre ezt a helyet, hogy egy-egy oldallal kapcsolatban részletesen meg megvitathassuk a tapasztalatokat, és ne keveredjenek össze a témák.

Bármilyen hihetetlen is néhányatok számára, még mindíg vannak olyan felhasználók, akik teljesen kezdők a ptc világában, és még a regisztráció is gondot jelenthet nekik. Velem is megtörtént párszor, hogy regisztrációkor el kellett gondolkodnom, vajon mit is akarhatnak valamelyik tőlem? evil

Szóval arra kérlek benneteket, hogy legyetek nagyon aktívak, és előre is köszönöm a támogatásotokat biggrin


borbolya
 
HomonnaiDátum: Szerda, 2010-09-29, 08:09 | Üzenet # 3
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Segítségetek szeretném kérni. Bizonyára ti is naponta kaptok különböző oldalak adminjaitól emaileket, melyben gratulálnak, hogy nyertél egy "Daily ticket drawing!" - napijegy rajzot.
Mi ez, és mire, hogyan tudom felhasználni ?
Segítségeteket előre is köszönöm.
Üdv.
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-09-29, 17:13 | Üzenet # 4
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
nyertél egy "Daily ticket drawing!" - napijegy rajzot.

szia! Ami azt illeti én még nem kaptam ilyet... :'(

Más infó nincs a dologról?


borbolya
 
HomonnaiDátum: Szerda, 2010-09-29, 17:55 | Üzenet # 5
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sajnos nincs. Ma két helyről kaptam, az egyik:
admin@revenueclicks.info
dátum 2010. szeptember 29. 7:15
tárgy You Have Won Our Daily Ticket Drawing!
Congratulations Homonnai Antalné!
This is an automated email to inform you that you have won our Daily ticket drawing!
Az oldalamon pedig így jelenik meg:
Contest Stats
Click Contest: 77 Click(s)
Tickets Drawing: 13 Ticket(s)
Downline Stats
Level 1 Referrals: 0
Total Downline Clicks: 0
Downline Earnings: $0.00000

A többi "kütyüvel" sem tudom mit lehet kezdeni.
Kb. 3-4 oldal küld ilyen "ajándékot".

 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-09-29, 18:20 | Üzenet # 6
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
A többi "kütyüvel" sem tudom mit lehet kezdeni.
Kb. 3-4 oldal küld ilyen "ajándékot".

sajnos, ebben nem nagyon tudok segíteni, de reméljük lesz valaki, aki igen. Megnéztem a FAQ-t a revenueclics-en, gondoltam találok erről valamit, de vagy nem volt semmi, vagy én nem vettem észre :'(

Az az igazság, hogy én már rég "leszálltam" az ilyen típusú oldalakról. Túl sok link, túl kevés pénz. sad


borbolya
 
feerkeDátum: Szerda, 2010-09-29, 18:28 | Üzenet # 7
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Homonnai, Ez azt jelenti hogy kaptál ingyen hirdetést pl.: banner vagy linkhirdertés
Én is kaptam ilyet már nem is egyszer.


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-09-29, 18:33 | Üzenet # 8
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Ez azt jelenti hogy kaptál ingyen hirdetést pl.: banner vagy linkhirdertés
Én is kaptam ilyet már nem is egyszer.

kedves feerke! Az az érzésem, hogy ennél kicsit részletesebben kéne leírnod, mit csináljon homonnai nevű felhasználónk a kapott nyereménnyel. Hol, és hogyan kell ezt érvényesíteni, honnan tudja, hogy mennyit ér, és hány hirdetés fér bele, meg ilyesmi... biggrin


borbolya
 
feerkeDátum: Szerda, 2010-09-29, 18:48 | Üzenet # 9
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
kedves feerke! Az az érzésem, hogy ennél kicsit részletesebben kéne leírnod, mit csináljon homonnai nevű felhasználónk a kapott nyereménnyel. Hol, és hogyan kell ezt érvényesíteni, honnan tudja, hogy mennyit ér, és hány hirdetés fér bele, meg ilyesmi...

Akkor elmagyarázom részletesen biggrin
Amikor ezt a levelet kapjuk:
Congratulations xxxxxxxxxxxxxxx!
This is an automated email to inform you that you have won our Daily ticket drawing!

akkor ezeket lehet nyerni:

Points: 0.00000 Ezek a pontok amit át lehet váltani pénzre vagy valamilyen hirdetésre
Exchange Credits: 0.00000 Ez olyan pont amit hirdetésre lehet beváltani de nem olyanra amiért pénzt kapnak az emberek (hanem ugyan ilyen pontokat) szerintem ezzel nem nagyon érdemes foglalkozni
PTC Credits: 0.00000 ezek a normál hirdetés pontjai
Banner Credits: 0.00000 banner hirdetés pontjai
Featured Banner Credits: 0.00000 kiemelt banner hirdetés pontjai
Featured Ad Credits: 0.00000 kiemelt hirdetés pontjai

Manage Ads menüpontnál lehet hirdetést feladni és a pontokat is itt lehet hozzáadni a hirdetéshez

Nagyjából ennyi. Ha valami nem megy akkor kérdezz és megpróbálok segíteni biggrin


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
feerkeDátum: Szerda, 2010-09-29, 18:50 | Üzenet # 10
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (borbolya)
mennyit ér, és hány hirdetés fér bele

ez a ptc oldaltól függ, de olyan 100 körüli érték


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Szerda, 2010-09-29, 19:03 | Üzenet # 11
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Akkor elmagyarázom részletesen

na erről van szó biggrin
Nagyon szépen köszönjük biggrin


borbolya
 
HomonnaiDátum: Csütörtök, 2010-09-30, 19:06 | Üzenet # 12
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nagyon köszönöm a segítséget.
Igazából ezt az oldalt is csak azért tartottam meg, mert igaz, hogy keveset fizet, de fizet. Van "Surf These Links " és azzal nagyon gyorsan végig lehet rajta futni, - bár a nagyon aprót én sem kattintom le.
Sajnos az 1 centes oldalakkal közel sincs ilyen szerencsém, standardként mire elérem a kifiz. minimumot gyakran eltűnik az oldal, befektetni pedig az elején még nem igazán merek.
Van néhány aprócentes oldal, ahol hamar el lehet érni a kifiz. minimumot, és ők azok akik ezeket az "ajándékokat" küldik, amikkel nem igazán tudtam mit kezdeni (napirajz? el nem tudtam képzelni mi lehet).
sad
További jó munkát mindenkinek, köszönöm a segítséget.
Üdv.

biggrin

 
feerkeDátum: Csütörtök, 2010-09-30, 20:53 | Üzenet # 13
Őrnagy
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 489
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (Homonnai)
Nagyon köszönöm a segítséget.

Nagyon szívesen smile


feerke
http://ptcoldalak.ucoz.net
 
borbolyaDátum: Péntek, 2010-10-01, 11:30 | Üzenet # 14
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1395
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (feerke)
Nagyon szívesen

ezt reméljük mindannyian, mert nagy szükségünk van a segítségedre, piszokul képben vagy biggrin
köszi biggrin


borbolya
 
HomonnaiDátum: Péntek, 2010-10-01, 13:59 | Üzenet # 15
Őrmester
Csoport: borbolya klub tagok
Üzenetek: 230
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Valóban. Nagy szükségünk lenne a tapasztalt, képben lévők segítségére, különösen az ilyen "mezei" kattintgatónak mint amilyen én is vagyok. Mivel angolt én még nem tanultan, a fordítók meg igen mókás dolgokat tudnak produkálni, így az angolul tudó lányom, vagy az informatikusnak tanuló unokám segítségét kérem, hogy fordítsanak le valamit /eleinte még a pénz-kikérést vagy a számla nyitásokat is unokámra bíztam/. Hiába dolgoztam több mint húsz évig számítógépen, az APEH, OEP nyomtatványokon, statisztikákon, valamint saját programjaikon kívül mással nem foglalkoztam. Bizony egy sima hirdetés feladása is egy ilyen hirdetési oldalon , vagy a a pontok, bónuszok beváltása, convertálása is gondot jelent egy kezdőnek. Ezért is olvasom szívesen a magyar fórumokat, hátha így is "okosodok". Csak az a baj, hogy sok esetben mi magunk is szégyelljük megkérdezni, hogy mit nem tudunk, vagy nem értünk, pedig mint a jelen példa is mutatja, azért vannak segítők.
biggrin
 
Fórum » PTC » Általános kérdések » Hozzászólások PTC-ről általában (Általános kérdések)
Keresés: